29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Anděl smrti? Půl roku po očkování v Izraeli vypukly u mladých mužů zápaly srdečního svalu a počet případů je o 2500% vyšší

Anděl smrti? Půl roku po očkování v Izraeli vypukly u mladých mužů zápaly srdečního svalu a počet případů je o 2500% vyšší, než je ve sledované věkové kategorii dlouhodobý průměr! Americká televize Fox News o tom přinesla reportáž natvrdo, ale česká laborantka má ještě horší zprávy! V populaci prý může hrozit vypuknutí ADE syndromu v reakci na mutační vlny, kterým budou podléhat hlavně očkovaní lidé! Právě očkování může ohrozit lidský imunitní systém v prostředí rychlých mutací, protože tělo si nesmí vytvořit dlouhodobé protilátky proti koronavirům! Jak je to možné? Laborantka vysvětluje!

Pravda o terapeutických látkách proti Covid-19 se postupně začíná odhalovat, ale nejsou to nijak veselé zprávy, protože se ukazuje, že očkovaní lidé se stali obětmi šíleného experimentu na hranici řízené genocidy. Americká televize Fox News totiž přinesla reportáž o posledních informacích z Izraele, kde od počátku roku očkovali celou populaci, včetně mladých lidí. Moderátor Tucker Carlson informoval americké diváky o tom, co se začalo odehrávat v Izraeli půl roku po zahájení očkování.

Lékařské ordinace a nemocnice začaly být zaplavovány enormním množstvím mladých lidí, především potom mladých mužů, kteří si stěžovali na problémy s dýcháním, s tlakem na hrudníku, přičemž od očkování jim uběhlo přibližně 5 až 6 měsíců. Mladí lidé v Izraeli se totiž očkovali jako mezi prvními kvůli tomu, že to vyžadovaly izraelské střední školy a univerzity, takže mladí Izraelci byli mezi prvními očkovanými. Proč se problémy neprojeví ihned po vstříknutí vaxu pod kůži? Tomuto jevu opožděného a život ohrožujícího vedlejšího projevu po vakcinaci se říká “Anděl smrti” a je zobrazován jako andělská smrtka s přesýpacími hodinami, které symbolizují propůjčený čas, než se vedlejší příznak po vakcinaci začne projevovat.

Šestnáctiletý teenager Michael dostává dávku vakcíny proti koronaviru COVID-19 společnosti Pfizer-BioNtech ve zdravotnickém zařízení Clalit Health Services v izraelském středomořském pobřežním městě Tel Aviv 23. ledna 2021. (Foto: JACK GUEZ / AFP)

A právě u mladých Izraelců se nyní po zhruba 5 měsících najednou objevují symptomy připomínající náběh na srdeční infarkt. Lékaři začali tyto pacienty vyšetřovat a zjistili neuvěřitelnou věc. Tito mladí lidé trpí myokarditidou, tedy zápalem srdečního svalu, což je život ohrožující onemocnění. A statistika je hrozivá, protože tolik nemocných mladých lidé s myokarditidou izraelští lékaři nepamatují, jedná se o nárůst nemocných v této věkové kategorii od 15 do 30 let o neuvěřitelných 2500% a doslova se dá hovořit o epidemii.

Všichni nemocní mají jedno společné, před zhruba 5 až 6 měsíci se nechali očkovat experimentálními roztoky, převážně mRNA vakcínou Comirnaty 500 od společnosti Pfizer. Problémy u mladých lidí se přitom začaly objevovat až v červnu, tedy s odstupem cca. 4 až 5 měsíců. Do té doby se zdálo, že nemají po očkování žádné problémy a příznaky ničeho vážného.

VIDEO: Americká Fox News přinesla reportáž o obrovském počtu případů zápalu srdečního svalu u mladých očkovaných Izraelců

Izraelská televize minulý týden přinesla reportáž o tom, jak se myokarditida u mladých lidí projevila. Většina mladých lidí popisuje, že najednou pocítili tlak na prsou přecházející do krku a krčních tepen, s pocitem závratě při předklonu, resp. při sehnutí se do předklonu při zavazování tkaniček u bot. Jiní objevili svoji nemoc při cestě po schodech nahoru, když nepoužili výtah a zjistili po několika krocích, že jim je na omdlení a najednou cítili bodavou bolest na hrudníku a pulzování v krčních tepnách s pocitem závratí, ztlumení okolního zvuku a opětovného zesílení. To jsou typické příznaky selhání krevního tlaku v síni středního ucha, zásobování mozku okysličenou krví a poklesem krevního tlaku, kvůli poruše srdečního svalu. Lékař, který spolupracuje s naší redakcí, nám to vysvětlil a popsal, co se děje v případě myokarditidy.

 

 

Při zápalu srdečního svalu se v krevním řečišti objevují antigeny, bílé krvinky, imunitní systém se snaží bojovat se zánětem a v krvi se začínají tvořit tromby, krevní sraženiny, protože imunitní systém spustí cytokinovou odezvu s cílem izolovat zánět srdečního svalu a napadá veškeré viry v okolí, včetně krevního řečiště v oblasti.

Odezva může být tak silná, že počet trombů naroste do takové míry, že začnou ucpávat cévy a člověk to pocítí při nějaké činnosti, která potřebuje rychle přečerpat krev z jednoho místa těla do druhého, obvykle při fyzické námaze, při stoupání do schodů, při nesení těžkého předmětu, při shýbání trupu bez pokleku ze stoje, při zvedání břemen, při běhu atd. Při těchto činnostech potřebují svaly mnoho okysličené krve a srdce má za úkol krev přepumpovat. A právě přitom dochází u lidí k odhalení myokarditidy, že něco není v pořádku.

Myokarditidu nemusíte zaregistrovat a poznat do chvíle, než když už je pozdě a dostanete infarkt

Myokarditida je nemoc postihující především seniory a lidi nad 60 let věku a přestože se může objevit i u lidí okolo 40 let, je to zcela výjimečné u mladších lidí. Jenže takovýto obrovský nárůst mladých lidí s myokarditidou v Izraeli je naprosto šokující. Všimněte si jedné podivné věci. Jak přesně po 4 až 6 měsících začínají okolo nás umírat herci, zpěváci, umělci, známé osobnosti. Někomu to přijde jako náhoda, ale lékař nás upozornil, že mezi mediky se už šíří informace, že ta časová prodleva okolo 5 měsíců není náhodná, že je to velmi podezřelé, že problémy se u očkovaných osob neobjevují ihned, ale začíná to průměrně po 5 měsících od druhé dávky.

Očkovací buňky v Izraeli

Mnoho lidí na to ani nepřijde, protože nepracují manuálně, ale pouze hlavou. Pokud člověk nevykonává manuální práci, nechodí do schodů, neběhá, nezvedá těžká břemena a neshýbá se při nazouvání obuvi, tak na myokarditidu nepřijde do té doby, dokud ho nesloží infarkt myokardu, a to může trvat i rok nebo rok a půl, než se neléčená myokarditida překlopí a manifestuje se jako akutní infarkt v důsledku selhání srdečního svalu. A proč se to objevuje u mladých lidí?

Protože mladí lidé jsou fyzicky aktivní, sportují, běhají, jezdí na kole, takže mají vysoký energetický výdej a jejich srdce musí přečerpávat mnoho krve do svalů. Takže právě mladí lidé velice rychle a záhy poznají, že něco nehraje, protože najednou zjistí, že uběhnou 30 metrů, zastaví se, drží se za hrudník a bolest je taková, že se nemohou pohnout. U starších lidí se nemusí myokarditida odhalit vůbec, protože starší lidé nemusí vůbec sportovat, všude jezdí autem, pracují v kanceláři, všude jezdí výtahem, nic nezvedají těžkého. Takže u takových lidí se nemusí myokarditida projevit až do chvíle, než už může být pozdě.

Odbornice na buněčnou biologii varuje před syndromem ADE v souvislosti s očkováním proti rychle mutujícím virům

Očkování v Izraeli tak má za následek obrovský nárůst mladých lidí se zápalem srdečního svalu o 2500% a Big Pharma mlčí, většina mainstreamových médií mlčí a politici plánují, jak budou od září očkovat i malé školáky, jak budou zaváděny apartheidové systémy vstupu do obchodů, do škol, do zaměstnání, do restaurací a úplně všude jen pro očkované osoby, takže neočkovaní budou jako Židé po přijetí Norimberských zákonů v Německu v roce 1935. A proč očkovaní lidé mají větší citlivost na mutace? Na to jsme dostali do redakce odpověď od naší čtenářky, laborantky, která vystudovala buněčnou biologii a zajímá se o situaci okolo vlivů očkování na organismus. Jméno naší čtenářky kvůli její ochraně neuvádíme.

Očkovaným lidem hrozí propuknutí syndromu ADE, kdy vakcíny nezmírňují průběh nákazy, ale člověka ohrožují při kontaktu s novou mutací

Dobrý den,

píšu Vám, jelikož v ČR se zatím ještě nikdo moc nezmínil o tom největším “průseru”, jenž může očkování proti Covidu-19 způsobit, a to o mechanismu zvaném “zesílení závislého na protilátkách” (Antibody dependent enhancement, zkr. ADE). Srozumitelný popis naleznete zde. Nebo si vyhledejte jiné články o tomto mechanismu. (Pozn. redakce: O vysoce nebezpečném syndromu ADE jsme na Aeronetu už psali zde).

V kostce mechanismus “zesílení závislého na protilátkách” shrnu takhle: Po lopatě a velice zjednodušeně to je tak, že vakcína vytvářející protilátky proti “viru X typu A” funguje, když se člověk poté nakazí virem X typu A. Nakazí-li se ale po této vakcinaci virem X jiného typu (B, C, atd), tak dle charakteru a míře mutací daného typu, může dojít k efektu “zesílení průběhu nemoci závislého na protilátkách”. A to díky tomu, že protilátky proti viru X typu A se sice na mutací již dost odlišné virové částice viru X typu B navážou, ale NEDOJDE k INAKTIVACI zadržených virů a tudíž poté, co je bílé krvinky vtáhnou do sebe za cílem je rozložit (zničit), dojde k tomu, že se tyto bíle krvinky samy nakazí a virus se v nich namnoží stejně jako v jakékoliv jiné buňce. Průběh nemoci je tak výrazně horší, jelikož virus pak ničí i bílé krvinky, a to až doby, než začne náš imunitní systém produkovat vlastní nové protilátky šité na míru dané mutaci onoho viru.

Jestli to takhle funguje i u viru SARS-CoV-2, to se zjistí teprve, až se mutacemi vytvoří dostatečně odlišné typy. Každopádně cituji: “ADE vzbuzovala obavy během pozdních klinických stádií vývoje vakcíny proti COVID-19 . ADE byl pozorován ve studiích na zvířatech během vývoje vakcín proti coronavirům, ale ke dni 14. prosince 2020 nebyly v pokusech na lidech pozorovány žádné případy. Celkově lze říci, že i když je ADE u vakcíny COVID-19 teoretickou možností, dosud klinické studie u lidí neprokázaly, že účastníci, kteří dostali vakcínu, mají vyšší míru závažného onemocnění ve srovnání s účastníky, kteří vakcínu nedostali.“ [1] Moje drobná poznámka – A jak by to taky „kurňa“ mohli u lidí v těchto studiích prokázat, když v té době ještě neexistovala dost odlišná mutace. To, jestli se ADE projeví nebo ne, zjistíme teprve, až nastane střet zastaralých protilátek s konkrétními novými mutacemi tohoto viru.

ADE umí celá řada virů, včetně naši klasické chřipky či exotické dengue, jenž právě na tomto principu funguje tak, že chytnete-li nemoc poprvé, potom OK, většina lidí to zvládne, chytnete-li ale nemoc podruhé a jiného typu, spustí se tento mechanismus zesílení závislého na protilátkách (ADE) a už je to horší, chytnete-li dengue potřetí, tak už to většina lidí nezvládne (pozn. U dengue je těch mechanismů, jenž způsobují další nákazy horšíme ale více, nejen ADE). Je však možné, že se časem, až vznikne dost odlišných mutací SARS-CoV-2 bude chovat podobně jako dengue. To by pak byla katastrofa. Proti dengue dodnes neexistuje účinné očkování.

Každopádně naše imunita vznikala evolučně spolu s viry, jenž tohle umí a NÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM to VÍ, že to tyhle typy virů umí. A proto vůči nim nebuduje dlouhodobou imunitu a neukládá si do dlouhodobé paměti ani “recept” na konkrétní protilátky. Ví, že by pak mohl nastat tento stav likvidace bílých krvinek. A taky nejspíš ví, že tenhle typ virů hodně mutuje, a proto i po překonání nemoci nedrží dlouho v paměti konkrétní “vzorec” na protilátky a ani jejich vysokou hladinu v těle. Naše tělo se u této skupiny koronavirů schopných ADE logicky raději spoléhá na to, že bude schopné vytvořit včas dostatek nových protilátky na míru danému typu zmutovaného viru, jenž aktuálně pronikl do těla.

U očkovaných hrozí ještě jedno riziko, jenž může průběh nemoci COVID-19 zhoršovat. Ten je ale v ČR už snad trochu i znám. Jeho mechanismus stojí na možnosti, že má-li tělo v sobě po očkování vysokou hladinu protilátek proti viru X typu A a v tomto stavu dojde k nákaze lehce mutací odlišným virem X typu řekněme Z, tak může vzniknout situace, že tento typ protilátek nebude již dost „účinný“ na tuto mutaci, ale tělo je přesto bude dál ve velkém množství produkovat dle „receptu“ z vakcíny, aniž by se snažilo vytvořit si protilátky na míru dané mutaci onoho viru. Tento stav může pak dle míry snížení účinnosti daných protilátek tělo hodně vyčerpávat a průběh nemoci prodlužovat. Tento stav může pochopitelně ale nastat i v případě přirozeného překonání nemoci způsobené COVID-19, když pak vzápětí (třeba do 1-2 měsíců) chytneme jiný typ a přitom máme v těle vysokou hladinu protilátek z předchozí nákazy.

Tento mechanismus je všeobecně známý i u jiných nemocí, ale to, jak je častý, kdy nastává, to neví ani srnky. Zas je to jedna z věcí, jenž je velice individuální a záleží na konkrétním jedinci v konkrétní stavu a konkrétní nákaze. Zde možno poradit jenom jedno, a to, ať už po vakcíně proti SARS-CoV-2 nebo po těžším průběhu COVIDu-19, kdy máme v těle hodně vysoké hladiny protilátek, tak se pár měsíců, než jejich hladina trochu poklesne, víc chránit před možnou nákazou (míru a způsob ochrany ať si zvolí každý dle svého uvážení). Zejména v době, kdy nám tady koluje již pomalu půl řecké abecedy různých typů mutací.

A nakonec logický závěr (pro ty, co se chtějí očkovat), čím později dostaneme do těla vakcínu proti původnímu SARS-CoV-2, tím pravděpodobnější je, že z ní vytvořené protilátky se potkají v těle s takovou novou mutací viru, až může nastat jeden z výše zmíněných mechanismů.  A víte o tom, že nevyužité protilátky proti SARS-CoV-2 ničí myelinové pochvy nervových vláken? Jejich obnova je velice zdlouhavá a jejich poškození způsobuje celou řadu nervových nemocí (např. roztroušenou sklerózu, nebo příznaky podobné Parkinsonově nemoci. To, že spike protein je sám o sobě toxin, způsobující záněty (srdce, plic, cév), nejspíš už dávno víte a určitě víte i to, že se o tomto vědělo již dávno před tím, než vyrobili vakcínu proti SARS-CoV-2. Inu, když se tohle o těch protilátkách ví, není lepší (u zdravých mladých lidí) když si tělo vytvoří tolik protilátek, kolik potřebuje, než když je ve velkém dostává preventivně?

Vaše čtenářka.

Čím více mutací bude mezi lidmi, tím většímu ohrožení na životě budou očkované osoby čelit! To je šokující fakt a odborníci doporučují vůbec se neočkovat proti rychle mutujícím koronavirovým respiračním nákazám

Jak tedy vidíte, očkování skutečně ohrožuje očkované osoby při kontaktu s novými mutacemi více, než je to u neočkovaných lidí. A tím se vysvětluje paradox a podivnost z Velké Británie, kde se mutací Delta od února do června tohoto roku nakazilo 3x více očkovaných lidí než neočkovaných. Přinesli jsme o tom článek zde. Imunitní systém si nevytváří dlouhodobé imunitní markery proti koronavirům a lentavirům, které způsobují různé respirační choroby, chřipky apod. Tyto viry totiž mutují tak rychle, že nemá pro imunitní systém smysl si vytvářet dlouhodobé vzorce, protože viry se změní a vzorec už nefunguje a pouze vyčerpává imunitní systém.

Izraelské očkovací centrum

Proto neexistují žádné dlouhodobé vakcíny na chřipku, protože ta mutuje každý rok takovým způsobem, že loňská vakcína je prakticky na vyhození a k ničemu. A přesně toto podle všeho nás čeká s Covid-19. Jedinou cestou na zastavení viru je ukončení testování, protože testovat populaci na přítomnost virů, které nikam nezmizí, jakmile se jednou objeví, je nesmysl. Covid-19 totiž není nemoc, je to politický nástroj přeformátování společenského života z normality do totality. Ze systému svobody do systému Total Control. A dokud neoznačkují všechny lidi grafenovými vakcínami, aby mohli lidi skenovat, dokud lidi nezaregistrují do databází, dokud všem nerozdají mobilní aplikace na sledování a povolování vstupu do obchodů, práce a škol, do té doby Covid-19 neskončí, protože politici u moci to nedovolí, protože plní úkoly a zadání globalistů.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: