29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V Rakousku vláda zvažuje zřídit korona očkovací místa na hřbitovech! Inspirují se Babiš a Vojtěch a zahájí reklamní kampaň “k očkování pohřeb zdarma”?

Rakouské ministerstvo zdravotnictví není spokojeno s úrovní proočkovanosti proti koronaviru pomocí experimentálních vakcín. Rakušané se podobně jako Češi nechtějí nechat očkovat a jedna z hlavních parlamentní stran Svobodní je dokonce otevřeně proti očkování. Vláda proto zvažuje otevření očkovacích míst v nejrůznějších lokalitách. Jednou z nich jsou i velké hřbitovy.

Pro očkované to bude jistě výhoda, vakcíny totiž u některých očkovaných způsobí smrt (k 8. květnu 2021 to v EU bylo 10570 zemřelých v důsledku vakcinace proti koronaviru) a pak je bude možné hned pohřbít vedle jejich příbuzných. Ušetří se tím spousta času i peněz.

Češi musí doufat, že se o podobně inovativním přístupu nedozví “česká” vláda. Pak by to Babiš s Vojtěchem mohli chtít zavádět i v ČR, motivací k očkovaní by mohl být pohřeb zdarma?! Měli by to zvážit, tenisky a iPhone 12 jim úkoly naložené globální finanční oligarchií splnit nepomohou. Pohřeb zdarma to už je přece jen nějaká hodnota a tuhle službu nakonec potřebuje přece každý.

Hans von Graz

 

Sdílet: