6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Mluvčí Bílého domu se prořekla, že vakcíny vás mohou zabít, i když je vám méně než 27 let!

VIDEO: Mluvčí Bílého domu se prořekla, že vakcíny vás mohou zabít, i když je vám méně než 27 let! Proč americká CDC přišla s věkem 27 a odkud číslo pochází? Proč chce Adam Vojtěch od září očkovat i české školáky a provádět segregace netestovaných a neočkovaných dětí ve školách od ostatních dětí? Děti budou prý chodit na židovské a černošské záchody a budou muset trvale nosit Davidovy hvězdy v podobě respirátorů na obličeji! Ostatní děti se jim budou smát! Kdyby se testovalo na chřipku, z lockdownů nevyjdeme, jak je rok dlouhý! Přestaňte nesmyslně testovat lidi na viry a Covid-19 zmizí!

Ve středu 14. července proběhla v Bílém domě další tisková konference, která mohla být další nezáživnou a propagační tiskovkou Bidenova režimu, jenže stalo se něco, co nikdo neočekával. Tisková mluvčí Bílého domu Jen Psaki totiž ztratila sebekontrolu a vášnivě se rozhovořila o tom, že Bílý dům chce být k občanům maximálně upřímný. A tak začala novinářům vysvětlovat [1], že chození očkovacích komand dům od domu není v USA projevem despocie a totality, ale prostředkem edukace obyvatelstva, kdy se vláda snaží lidem vysvětlit, že očkování je jedinou cestou, že lidé musí být zodpovědní, že vakcíny jsou bezpečné a… že vakcíny vás mohou zabít, i když vám bude méně než 27 let!

V tom okamžiku v Bílém domě spadly hodiny ze zdi a novináři se zarazili, ovšem Jen Psaki si neuvědomila, co právě řekla a jela bez hnutí brvy dál ve svém projevu k novinářům. Podle americké alternativy byli Američané právě svědky tzv. Freudovského uklouznutí, tedy odhalení pravdy a pravého stavu mysli člověka, který dlouho někoho přesvědčuje o lži, ale když se přestane soustředit, tak mu vyklouzne z úst pravda. Jenže, proč Jen Psaki zrovna mluvila o věku 27 let?

 

Na tiskové konferenci se totiž mluvilo o datech poskytnutých CDC, které ukazují, že u Američanů pod 27 let věku je ochota k očkování radikálně nižší než u dalších věkových skupin. Tento věk odpovídá tzv. Indigovým dětem narozeným po roce 1990, které New Age označuje za mimozemské bytosti, které používají lidské tělo jako prostředek k záchraně planety Země. Od tzv. Milleniálů se ale liší v jedné zásadní věci, z této planety pochází pouze jejich biologický nosič, tělo, ale nikoliv vědomí, které toto tělo obývá. Drtivá většina zmizelých a unesených dětí za posledních 30 let pochází ze dvou skupin.

První skupinou jsou děti s krevní skupinou 0 Rh faktor negativní a druhou skupinou jsou právě indigové děti. Americká CDC tak začala v USA prověřovat podivnou souvislost, že velká část odmítačů vakcín jsou osoby s krevní skupinou 0 Rh neg a v případě mladých lidí to jsou osoby pod 27 let. Zdá se vám to jako náhoda? Ne, nic jako náhoda neexistuje!

Indigové děti a nositelé pokrevní Abrahámovy linie Nephilim jako odmítači vaxu? CDC na to podle všeho kápla

Vakcíny zřejmě gumují a mažou kompendium Nephilim v lidské DNA a tito lidé s touto krví mají zřejmě vyvinutý instinkt na genetické úrovni, ochranný mechanismus, který je varuje, pokud hrozí poškození kompendia na genetické úrovni. Lidé s touto krví se např. štítí některých méně vyvinutých ras, vytváří si segregaci, odmítají vakcíny a transfúze krve, podvědomě.

Vakcíny mRNA provádějící genovou terapii namísto očkování tak podle všeho, tedy kromě zdravotních rizik, ohrožují i genetické záznamy bílé civilizace v přímé genetické linii po Abrahámovi, tedy v linii Amšelach ‘Haredim po Nephilim. A proč primárně naočkovali právě Židy v Izraeli a v Rusku, kde tato linie má největší zastoupení? Ano, je to genocida, ale především to vypadá, že jde o skartaci kompendia Nephilim z genetických nosičů na povrchu planety Země. A to by dávalo potom smysl, proč chtějí testovat všechny lidi, proč chtějí lidi sekvenovat a proč chtějí všechny lidi napustit těmito roztoky.

Věk 27 let tak ukazuje, že část mladých lidí není zdegenerovaná, ale patří mezi prudké odpůrce vakcinace, nikoliv ale z konceptuálního hlediska, ale z hlediska genetického obranného mechanismu. A tisková mluvčí Bílého domu se prostě prořekla a naplno vybalila, že vakcíny mohou zabíjet i lidi, kterým je méně než 27 let, čímž de facto odhalila a vyslala signál, že ani Indigové děti, ani Děti Abraháma (Amšelach ‘Haredim) neuniknou vakcíně a jejímu likvidačnímu potenciálu. Dnešní populace je přeprogramovaná, ale jaksi to nefunguje na dvě části populace, které instinktivně se očkování brání, přičemž odpor vyplývá z podvědomí a nikoliv z konceptuální roviny znalostí.

A to je neuvěřitelně zajímavé. Je to instinkt, jaký mají zvířata třeba před zemětřesením, kdy několik hodin předtím začnou být neklidná a dávají se na útěk. Instinkt je obranný a ochranný mechanismus pocházející z genetické výbavy člověka a úzce provázaný na unitární prostor. Instinkt nevyžaduje konceptuální vzdělání k ochraně a obraně, je to mechanismus poskytnutý geneticky. A chemické látky v západní populaci tento instinkt v populaci potlačují, aby lidé nevycítili zlo, hrozbu a vlastní ohrožení.

Adam Vojtěch chce v českých školách zavést židovské a černošské záchodky a dětem bez vaxu natrvalo a napořád nasadit dusítka a náhubky

A právě mladí lidé a děti se stanou hlavním cílem vakcinačního teroru na podzim v celé západní populaci, ale nejen tam, ale i v Rusku a v Izraeli. U dětí je to úplně jinak. Děti mají vyvinutý instinkt do extrémní úrovně. Jejich organismus nebyl dlouhé dekády vystaven inhibitorům a látkám potlačujícím instinkt, mají zkrátka výbavu k obraně, která dokáže vycítit ohrožení.

A tak ministři školství chtějí děti k očkování donutit terorem a brutalitou apartheidu, kdy neočkované a netestované děti budou vyčleněné a zostuzené v kolektivu. Český ministr zdravotnictví totiž ve středu ve spolupráci s epidemiology vymysleli [2], že doporučí ředitelům škol, aby segregovali od září netestované a neočkované děti ve škole tak, že tyto děti budou mít oddělené záchody a oddělené jídelny.

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví

Ano, čtete správně. Adam Vojtěch a jeho poradci chtějí v ČR ve školách zavádět Norimberské zákony jako ve 30. letech v Německu. Židé museli být odděleni od zbytku společnosti. Měli oddělené záchody, měli oddělené jídelny, nesměli jezdit tramvají a nesměli nikam cestovat. Ještě počátkem 60. let v USA měli černoši oddělené záchody, oddělené jídelny, oddělená místa v autobusech, oddělené lavičky, oddělené fontánky na pití. A najednou v roce 2021 v ČR budou mít české neočkované a netestované děti… oddělené záchody, oddělené jídelny… a stejně jako Židé budou muset nosit znamení méněcennosti, roušku nebo respirátor. A to trvale, napořád, tedy v prostorách školy. A proč? Aby ty neočkované děti snad nenakazily ty očkované?

Proč se netestuje plošně na chřipku? Protože bychom z lockdownů nevyšli, jak je rok dlouhý

Do redakce jsme dostali dotaz, jestli se prý někde na světě testuje na chřipku? Tento dotaz je možná myšlen jako vtip, ale ve skutečnosti odhaluje děsivou pravdu. Kdyby se totiž plošně testovalo pořád dokola v populaci, jestli lidé mají viry chřipky stejně, jako se testuje pořád na koronavirus, tak bychom nikdy z lockdownů nevyšli, protože pozitivní by byla pořád velká část populace. Pořád a pořád. A víte, proč? Protože viry chřipky máme v sobě všichni v různé míře po celý rok, a dozvíme se o nich jen při ochlazení, při oslabení imunity, a při jejich namnožení v těle. Proto se nikdy na chřipku netestovalo, protože by to byl nesmysl. Jenže teď si vezměte, že koronavirus se chová jako chřipka a zůstane v populaci natrvalo jako chřipka.

Bez testu se z českých školáků stanou podlidé, děti se budou špejlovat do té doby, dokud se nenechají očkovat

A když se bude pokračovat v testování, nikdy nedojde k situaci, že by virus zmizel a najednou by už žádný test nic neodhalil. Takže, co to znamená? No přece to, že je potřeba zastavit testování! Hlavním cílem k zastavení pandemie je zastavení testování, které je stejně nesmyslné, jako testování chřipky, která je všude. Stejně tak koronavirus je už všude a zůstane v lidských tělech.

Máme v sobě miliardy různých virů a jak řekla doktorka Soňa Peková, nemá smysl se očkovat proti šmejdu z laboratoře. Ten mutuje tak rychle, že nikdy nezmizí a bude v nějaké podobně stále mutovat a poletovat. A politici musí říct, už nebudeme testovat, protože to nemá smysl a význam, podobně jako u chřipky. A v tom okamžiku hysterie skončí.

Slovensko zavedlo trest odnětí svobody na 2 týdny pro osoby, které překročí hranice bez dvou dávek terapeutického vaxu

Jenže si všimněte, že tohle politici nechtějí udělat. Nouzové stavy jim vyhovují, lockdowny a omezování svobod lidí jim zlehčuje vládnutí a kontrolu nad obyvatelstvem. A tak se místo toho nakupují miliony dalších testů, omezují se lidská práva a nasunují se segregační Norimberské zákony, které české děti bez vakcín a testů budou posílat na židovské a černošské záchody, doslova jako méněcenné děti, které budou muset nosit znamení v podobě náhubků a respirátorů.

Slovensko zavedlo jízdní pruh na hranicích pro očkované osoby, které nemusí do karantény. Očkování osvobozuje. Sarkastická fotomontáž, cedule se zelenou značkou je ale skutečná.

Tohle je teror, který by ve zdravé společnosti vyvolal odpor, povstání, nepokoje, revoluci a generální stávky. Lidé by zablokovali ministerstvo zdravotnictví a začali by skandovat slova o demisi ministra, případně celé vlády, která zavádí apartheid a novodobé židovské žluté hvězdy pro neočkované a netestované školáky. Jakmile by toto nějaká škola zavedla, přivedla by některé své děti až k sebevraždě, protože očkované děti by začaly děti s respirátory šikanovat, natáčet na videa, provádět kyberšikanu a v důsledku by to vedlo k tomu, že dítě by bylo donuceno buď se nechat očkovat, anebo spáchat sebevraždu, protože ten teror by dítě neuneslo.

Na neočkované lidi se začne pohlížet jako na prašivé psy a podřadné lidi. Děti bez roztoku v žilách budou terčem brutální školní šikany

Dobře si všímejte teroru na Slovensku, kde tamní covidová hurá parta u moci zavedla nové pravidlo, že státní hranice mohou překračovat jen plně očkované osoby se dvěma dávkami [3], všichni ostatní musí do karantény na dva týdny jako prašiví psi. A teď nemluvíme jen o turistech a cizincích, ale o slovenských občanech, kteří se vrací z ciziny domů. Kdo nebude mít dvě dávky, je automaticky odsouzen k trestu odnětí svobody na dva týdny. A podívejte se, ani po intervenci Ústavního soudu Slovenska se nezdá, že se něco změní, protože slovenský ministr zdramini dnes oznámil, že opatření na slovenské hranici se ještě více zpřísní a neprojdou už ani lidé s jednou dávkou vakcíny, i tito lidé půjdou do karantény. Ústavní soud hadr, dámy a pánové.

Další příklad vyhrazeného jízdního pruhu na slovenské hranici pro očkované

Slováci pořád nepochopili, že jejich vláda plní pouze globalistické úkoly a zadání na nasunutí Total Control v zemi pod Tatrami. A to ještě ani Slováci netuší, co Hegerova vláda udělá od září se školáky. My už to v redakci víme, půjde o kopii českého vakcinačního šílenství ve školách a o stejné či podobné segregace dětí, které chystá v ČR Adam Vojtěch. Víme, že Bratislava kopíruje od Prahy a Praha kopíruje od Bratislavy. Národ, jehož rodiče si nechají sáhnout na děti, kterým režim vpichuje do žil terapeutické experimentální roztoky, nedokáže přežít a zahyne. A tak tisková mluvčí Bílého domu je vlastně nakonec jediná, od které zazněla pravda. Ano, vakcíny mohou zabíjet i lidi mladší než 27 let!

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: