28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Indie: trestní oznámení podané proti GAVI, Billovi Gatesovi, Faucimu … Trest smrti

První vlašťovka je vypuštěna, zajímavé bude sledovat další vývoj. Kdo podá u nás žaloby na šmejdy, kteří se také podílejí na této genocidě?!

Indická advokátní komora napsala indickému předsedovi vlády Shri Narendra Modimu a ministru vnitra Shri Amit Shahovi, aby vzali na vědomí stížnost DHLTH / E / 2021/09973 ze dne 1. července 2021 podanou generálním tajemníkem Rady pro lidská práva (HRSC) ) MA Shaikh proti Dr. Soumya Swaminathanové, hlavnímu vědkyni Světové zdravotnické organizace (WHO) a dalším.

Tato stížnost je vyzývá, aby okamžitě zasáhly proti obžalovaným a aby vydaly příslušné pokyny soudním orgánům, aby případ vyšetřily a okamžitě zasáhly. Vyplývá to ze dvou formálních oznámení, která IBA zaslala WHO (proti Dr. Soumya Swaminathanové a Tedrosovi Ghebreyesovi), která dosud zůstala nezodpovězena.

Právník Dipali Ojha to ve svém výkladu podrobně vysvětluje.

132stránková stížnost vyzývá ministry, aby naléhavě zvážili situaci a zejména „závažnost“ nebo „extrémní gravitaci“ a kladou se otázky, které se netýkají pouze indických občanů, ale také bezpečnosti, přežití a dobrých životních podmínek celého lidstva.

Tato ohlášená a očekávaná stížnost zohledňuje prvky reakce na zvládání epidemie (čtyři pilíře uvedené profesorem McCulloughem ) a publikace různých lékařských asociací (FLCCC, AFLDS, IHU) ve prospěch včasné léčby, které jsou alternativou k masovému očkování , říká Pierre Kory. To potvrzuje zpětná vazba zkušeností mnoha indických lékařů ve státech, které provedly směrnice ministerstva zdravotnictví o ivermektinu a hydroxychlorochinu. V této nesmírné zemi jsme mohli pozorovat účinek hromadného očkování i časného a profylaktického ošetření Indů, abychom lépe zvládli epidemii. Indové utrpěli stejnými účinky cenzury, potlačení „sděleních“ a vědeckých údajů, jaké byly pozorovány v jiných zemích. Vrcholem je agentura pro periferní zdraví (DGHS), která zrušila časnou léčbu, když na toto téma nikdy nevyjádřila svůj názor, což dokazuje pravděpodobné zachycení určitých orgánů vnějšími vlivy. Pamatujte, že ministerstvo zdravotnictví ve svých doporučeních dodržovalo včasnou léčbu a je jediným kompetentním. Na rozdíl od Francie zdravotnické orgány (ministerstvo) dvakrát obhájily svůj postoj ve prospěch včasné léčby a zpochybnily názory WHO na sdružení právníků, jejichž sponzoři nejsou identifikováni.

Rozsah a požadavky stížnosti jsou jasně stanoveny:

1 – okamžité rozhodnutí o provedení 72. zprávy parlamentní komise a doporučení pro vyšetřování a stíhání členů kanceláře „toxického filantropa“ a Nadace vakcínové unie (GAVI) Billa a Melindy Gatesových a příslušní úředníci z Indické rady pro lékařský výzkum (ICMR), kteří byli odsouzeni za smrt osmi dívek v důsledku použití neoprávněných, nezákonných a neschválených vakcín;
(Poznámka redakce: Nadace Billa Gatese byla parlamentním výborem uznána vinnou, takže mohou být znovu stíháni a soudy je mohou usvědčovat na základě důkazů a vyšetřovacích zpráv. HRSC a IBA nyní vyzvaly orgány, aby přijaly příslušná opatření, která by navázala na zjištění 72. zprávy parlamentního výboru.)

2 – okamžitá realizace směrnice pro ústřední vyšetřovací úřad (CBI) za účelem zaznamenání první informační zprávy (FIR) za účelem vyšetřování a přísných opatření (podle článků 115, 109, 302, 307, 304, 419, 420, 471, 474 , 188, 505, r / w 120 (B) & 34 IPC & oddíly zákona o řízení katastrof z roku 2005 a další ustanovení zvláštních zákonů proti všem prvkům proti národním zájmům, proti lidskosti a bioteroristům  společnoctí ” Pharma Group “,„ Tech Group “a„ Cyber ​​Harceleurs “, kteří se účastní trestných činů proti celému lidstvu, které vedou ke genocidě , způsobené jejich jednáním a opomenutím v souvislosti s pandemií Covid-19.

3 – vydat nařízení s okamžitou platností pro dotčené orgány:

 1. i) vydat rozkaz policii k zadržení a vydání zatykače na obviněné, ​​jehož důsledkem jsou důkazy prima facie;
  ii) zahájit řízení o preventivním zadržení všech obviněných a jejich společností;
  (iii) zahájit výslech obviněného ve vazbě;
  iv) Proveďte test detekce lži, test mapování mozku, narko test všech hlavních obžalovaných, jako jsou Dr. Soumya Swaminathan, Dr. Randeep Guleria, pan Arvind Kejriwal Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, Dr. Anthony Fauci, Bill Gates, Mark Zuckerberg, Jack Dorsey a další.

4 – realizovat okamžité směrnice pro všechny orgány pro

 1. i) vážně prozkoumat bílou knihu American Frontline Doctors (AFLDS) o Covid-19 a experimentálních vakcínách.
  ii) nenutit nikoho očkovat a přísně dodržovat rozhodnutí Nejvyššího soudu a různých vyšších soudů ohledně základního práva každého občana zvolit si léčbu.
  iii) informovat veřejnost o skutečných nebezpečích vakcíny .
  iv) vzdělávat veřejnost o dalších osvědčených, bezpečných a účinnějších lécích .
  v) nerozšiřovat strach z nové vlny bez kontroly vědeckých důkazů.

5 – příslušná směrnice podle zprávy předložené Výborem expertů kanceláři předsedy vlády s doporučeními nepodávat vakcíny lidem, kteří se zotavili z infekce Covid-19 a u kterých se vytvořily protilátky.

6 – Okamžité směrnice poskytující ochranu všem oznamovatelům a jejich svědkům, kteří již vystavili a nadále vystavují Unii, zahrnující BIG PHARMA, BIG TECH a BIG SCIENCE.

7- Směr k vytvoření samostatného vyšetřovacího výboru pro náhlý vítr paniky během druhé vlny koronavirů v Indii, k čemuž přispěly neustálé mediální zprávy o nedostatku kyslíku. A proč zmíněný humbuk zmizel, jakmile policie v Dillí zahájila vyšetřování „sady nástrojů“.

Hlavní obvinění ze spiknutí proti obviněnému

Stížnost (bod 26) směřuje proti všem obviněným, kteří jsou povinni odpovědět na hlavní obvinění na základě dokumentů a důkazů pozoruhodné povahy:

Hlavní obžalovaný Bill Gates a jeho spojenci v GAVI (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci) vymysleli spiknutí s cílem vytvořit pevný trh pro své vakcíny a jiné léky a v tomto spiknutí se připojili k dalším obžalovaným. 

Ostatní jsou Dr. Anthony Fauci, hlavní lékařský poradce prezidenta USA, pan Tedros Adhanom Ghebreyesus, generální ředitel WHO, Dr. Soumya Swaminathanová, hlavní vědecká pracovnice WHO, Mark Zuckerberg, generální ředitel Facebooku, Jack Dorsey, generální ředitel Twitteru , Steve Chen, Chad Hurley a Jawed Karim, YouTube (Google), Arvind Kejriwal, hlavní ministr, Dillí a další uvedení v příloze T13 nebo ti, kteří mohou být následně obviněni během vyšetřování.

V bodě 26.3 se dočteme, že obviněný spáchal veřejný čin v souladu se spiknutím.

Jsou obviňováni z činů spáchání a opomenutí z toho, že:

 1. i) vytvořili nepravdivá data .
  ii) nečestně vymazali a skryli skutečná data .
  iii) zkreslování věcné skutečnosti.
  iv) vytvořili příběh pandemie a jeho zápletku.
  v) zavedli „předem promyšlené“ zásady pro YouTube, Twitter, Facebook atd . s cílem potlačit pravdu a zabránit šíření skutečných informací
  vi) potlačit původní a vědecké informaceplatformy jako YouTube, Twitter a další na základě „falešných zásad a podmínek“, které jsou v rozporu s vědou.
  vii) zveřejňovat nepravdivé a sponzorované „kontroly faktů“ , aby byly v rozporu s pravdou a zmátly tak veřejnou mysl; mělo to odradit lidi, vědce a lékaře, kteří mají vědecké údaje.
  viii) podařilo se jim „zainteresovat“ vládní zdravotnické agentury v mnoha zemích, aby politiky a pravidla byly formulovány podle jejich postranních cílů.
  ix) mají za následek smrt osob zajištěním toho, že aby neměly možnost  získat snadno dostupné, bezpečné a cenově dostupné léky, jako je ivermektin, hydroxychlorochin, vitamin D3 atd. a ájurvédské i naturopatické léčby.
  x) vyvolali strach v myslích lidí, aby vakcína mohla být prezentována jako jediná alternativa k léčbě a tím k záchraně lidí; což usnadňuje cestu k nouzovému použití neschválené vakcíny (EUA).
  xi) vypustili údaje o nebezpečných účincích vakcíny a také o použití mnoha „ad hoc“ léků pokrývajících její účinky.
  xii) nesprávné, skryté nebo potlačené údaje o neúčinnosti vakcíny a smrt mnoha lidí a mnoha lékařů. To vedlo k tomu, že lidé ztratili orientaci v důsledku klamů „slaměného muže“.
  xiii) ovlivňovali nedostatečné hlášení úmrtí na vakcíny vytvářením pravidel podle jejich kritériích
  xiv) pokusili se jít proti skutečné vědě pomocí rétoriky, tj. falešné vědy nesené omyly „slaměného muže“, intelektuální nepoctivosti a pseudovědeckých konspiračních teorií.
  xv) Kromě toho duchovní otec spiknutí a šéf unie očkování pan Bill Gates byl již dříve odsouzen za nezákonné a neoprávněné pokusy s vakcínami a za smrt 8 dívek. Ve své 72. zprávě ze dne 28. 8. 2013 již indická parlamentní komise Rajya Sabha doporučila právní kroky proti členům správní rady Nadace Billa a Melindy Gatesových, úředníkům ICMR a dalším obviněným různým činitelům z těchto ohavných zločinů proti lidskosti.
  xvi) Všichni obvinění si byli a jsou si dobře vědomi, že svým jednáním z důvodu opomenutí způsobí smrt milionů nevinných lidí. Vybrali si však peníze před lidskými hodnotami.  Jsou to delikventi lidstva. Jsou vinni z genocidy. Chladnokrevně prováděli hromadné vraždy.

Vzali živobytí obyčejného člověka a chudým dělali peklo. Mnoho lidí, kteří dokázali přežít užíváním toxických drog, nyní trpí jejich spiknutími a trpí vážnými vedlejšími účinky, které jim znepříjemňují život.

Nezaslouží si žádné sympatie ani shovívavost. Jinak to bude nespravedlnost pro všechny oběti a nespravedlnost pro celé lidstvo.

Minimální trest v tomto případě bude:

1.trest smrti

 a

2. zabavení veškerého jejich movitého a nemovitého majetku a jejich rovnoměrné rozložení na všechny národy světa.

Další důležité otázky jsou rovněž zmíněny ve stížnosti v odstavci 2, ale vycházejí ze stejných základů, mezi něž patří zpochybňování testů PCR, cenzura a nemožnost lékařů diskutovat na sociálních sítích, aniž by riskovali cenzuru.

Stížnost byla podána 1. července 2021 a indická advokátní komora zaslala dopis o zastoupení podepsaný panem Dipali Ojha, který žádá předsedu vlády a ministra vnitra Indie, aby přijaly opatření po uvedené stížnosti HRSC.

Celá stížnost je k dispozici níže:  Stížnost [PDF]

ZDROJ

 

Sdílet: