16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Seznam už opět propaguje očkování dětí nad 12 let

A doctor is injecting a vaccine to a baby boy indoor

Tady je vidět o čem je celý ten vakcinační cirkus. Je to normální postup byznysu. Výroba- reklama- distribuce -prodej- zisk.

No a protože ti, kteří se na tom chtěli napakovat zjistili, že to zas není až takový byznys jaký čekali, zkouší vše co jde. Už tu byly sliby, výhrůžky, loterie a kdeco jiného. Všimli jste si, jak rychle se to věkově snižovalo? Myslíte, že byli všichni odbaveni v každé věkové kategorii?

Ne, to se jen chamtivci nemohli dočkat těch závratných zisků a když viděli, že první věková kategorie nenese tolik ovoce, tak hned spustili další a pak další a další až došlo na děti. Co bude následovat? Budou se kvůli byznysu několika nenažranců očkovat i děti v děloze, ještě nenarozené?

Dětský organismus je silný a odolný. Sám si má vytvořit svou imunitu. Jenže to by se nehodilo farmaceutům. Je třeba zvykat děti už od malička na veškerá chemická svinstva a tím si zajistit další generace “zákazníků” kteří budou nést zisky po celý život ve formě spousty léků které většinou ani nebudou potřebovat, ale když on pan doktor řekl……

Před tím jsme slýchavali jen reklamy na očkování proti chřipce. Byl to vlastně stejný byznys který dnes postoupil o několik levlů k mnohem sofistikovanější a výdělečnější verzi.

Očkování dětí tímto svinstvem by mělo být uzákoněné jako trestné a každý kdo k němu navádí, by měl být trestán stejně jako kdyby naváděl k bankovní loupeži či vraždě. Tyto pokusy na dětech je to největší svinstvo k jakému se můžeme snížit.

Ale to je zas jen můj názor, že?

/Lupo/

Zdroj: FB Lupo Anetty

 

Sdílet: