29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Amerických úmrtí na vakcíny přesáhl již 6 000 mrtvých a tisíce očkovaných lidí je hospitalizováno

Vakcíny Corona  zabíjí stále více lidí ve Spojených státech. V důsledku vakcíny již zemřelo více než 6100 lidí. Dalších 2 500 lidí mělo po injekci infarkt a 17 000 mělo závažnou alergickou reakci.

Více než 400 000 Američanů po očkování utrpělo velmi závažné, dokonce život ohrožující reakce. Tato čísla se každým dnem zvyšují, což není překvapující vzhledem k tomu, že se jedná o zcela experimentální vakcínu, která dosud nebyla rozsáhle testována.

Navíc se zdá, že vakcína ani nefunguje. Podle amerického zdravotnického úřadu CDC je nyní 4115 plně očkovaných lidí s koronou hospitalizováno nebo již zemřelo.

Úřady bagatelizují nebezpečí

CDC říká, že tyto takzvané průlomové infekce se většinou vyskytují u starších lidí. Úřady bagatelizují nebezpečnost očkování. Paul Offit, poradce amerického FDA, uvedl, že tyto případy jsou „očekávané“ a že injekční stříkačka „není stoprocentně účinná“, a to ani proti závažným onemocněním.

V Izraeli byla polovina lidí infikovaných Coronou plně očkována. Mezitím CDC vyšetřuje smrt 13letého chlapce z Michiganu, který zemřel tři dny po aplikaci vakcíny.

Znepokojující výsledky

New England Journal of Medicine obsahuje znepokojivé výsledky. Asi 13 procent žen, které si vakcínu vzaly, potratilo. Společnost VAERS, která sleduje nepříznivé události ve Spojených státech, hlásila po očkování koronou celkem 720 potratů.

Zdá se, že vakcína nechrání lidi před virem a je smrtící. Zdá se tedy, že je problematičtější než nemoc, proti které byla navržena.

 

 

 

Sdílet: