29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Smutné osudy dětí, které dostaly koronovou vakcínu společnosti Pfizer. Jedno z nich nyní sedí na invalidním vozíku a krmí se hadičkou

Americký senátor Ron Johnson uspořádal v pondělí tiskovou konferenci s lidmi, kteří utrpěli velmi závažné vedlejší účinky koronové vakcíny. Tato skupina chce, aby lidé slyšeli jejich příběhy. Senátor distribuoval dokumenty týkající se tisíců úmrtí a stovek tisíc případů nežádoucích účinků po očkování ve Spojených státech.

Candace Hayden je jednou ze šesti obětí, které vyprávěly svůj příběh na tiskové konferenci v Milwaukee. „Chceme, aby nás slyšeli a věřili,“ řekl Hayden, který byl po očkování paralyzován z hrudníku dolů a měl parestézii, což je senzorická porucha.

Jiní se nemohli hýbat nebo měli silné bolesti. „Už jsem neměl kontrolu nad svými nohama a močovým měchýřem,“ řekla Brianne Dressen. „Myslel jsem, že zemřu, a po několika měsících jsem chtěl zemřít.“

“Vakcínu Moderna jsem dostal 14. ledna.” Následujícího rána jsem se probudil s obrovskými zduřenými lymfatickými uzlinami na krku, “řekla Sheryl Ruetgers.

Dentální hygienistka Kristi Dobbs uvedla, že si po očkování potřásla rukama a neví, jestli se někdy vrátí do práce. „Obávám se, že mám neurologickou poruchu, jako je Parkinsonova choroba,“ řekla. Trpí také bolestmi, parestézií a palpitacemi.

Moment byl dojemný, když slovo dostala matka 12leté Maddie de Garay. Její dcera se loni účastnila výzkumu vakcín společnosti Pfizer. Nyní sedí na invalidním vozíku a krmí se hadičkou. „Za posledních pět měsíců Maddie skončila devětkrát na pohotovosti, třikrát hospitalizována a strávila dva měsíce v nemocnici,“ řekla Stephanie de Garay.

Po očkování měla Maddie obrovskou bolest v břiše a na hrudi. Připadalo mi to, jako by „jí srdce vyrvalo hrdlem.

Sdílet: