28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Projekt Bizarre je tady!

Projekt Bizarre je tady! Spojené Arabské Emiráty začnou v Abú Dhabí používat skenovací technologii na bázi elektromagnetických vln mířených emitačními děly na lidi, které prý dokáží v lidském těle detekovat RNA šroubovice SARS-Cov-2 s přesností ve více než 93% případů! Vysokofrekvenční vlnění naladěné na rezonanční frekvenci viru odhalí nemocné lidi na ulicích, na letištích, v budovách, v obchodech, na hranicích i ve školách! Takže minulý pátek v Sokolově někdo zkoušel na dětech dálkové detekování Covid-19 stejně, jako teď budou oficiálně spouštět v Abú Dhabí?

Další údajná konspirační teorie dnes znovu padla a změnila se v čirou a brutální realitu. A to takovým způsobem, že i v Sokolově za chvíli začne lidem docházet, co se ve skutečnosti stalo minulý pátek dětem na Střední policejní škole. Arabská média dnes přinesla hromadnou tiskovou zprávu, která je doslova jako vystřižená z Aeronetu a někdo by ji označil za sci-fi a konspiraci. Nicméně, je to pravda a oficiální stanovisko arabských médií.

Spojené Arabské Emiráty oznámily, že město Abú Dhabí schválilo komerční nasazení převratné detekční technologie tzv. EDE scannerů [1]. EDE Scannery mají dvě části. Frekvenci generuje VF zářič s detekčním přijímačem, který je datově napojený na mobilní telefon ostrahy, kde se zobrazují výsledky skenu z přijímače. Poté, co člověk projde branou a rámy zářiče ve vchodu, se výsledek zobrazí ostraze v aplikaci na telefonu.

Terminál EDE skenování, ostraha vidí výsledek vysokofrekvenčního ozáření osoby na svém mobilním telefonu

Tyto scannery pomocí vysokofrekvenčních elektromagnetických vln dokáží detekovat změny v lidském těle a s přesností vyšší než 93% detekovat osoby nakažené virem SARS-Cov-2. Po technické stránce se jedná o vysílač v podobě vysokofrekvenčního generátoru, který je namířen na procházející osoby, zatímco přijímač detekuje odražené frekvenční změny vyvolané šroubovicemi RNA viru v těle měřené osoby. Zařízení pracuje na principu frekvenční rezonance naladěné na kmitočet rezonanční odezvy RNA. A je vymalováno! Protože tento popis přesně a do puntíku odpovídá tajnému výzkumu americké organizace DARPA v rámci projektu Bizarre [2]. Největší arabský deník k tomu přinesl tento článek [3].

Elektromagnetické vlnění bude prozařovat a skenovat obyvatele Abú Dhabí

DUBAJ: Zdravotnický úřad v Abú Dhabí schválil používání skenerů EDE k detekci infekce COVID-19, informovala v neděli státní tisková agentura WAM. Skenovací systém vyvinutý výzkumným ústavem EDE v Abú Dhabí v rámci mezinárodní holdingové společnosti je údajně schopen odhalit možnou infekci virem COVID-19 měřením elektromagnetických vln, které se mění, když jsou v těle přítomny částice RNA viru, a poskytuje tak okamžitý výsledek.

Abu Dhabí se tak rozhodlo po prostudování výsledků pilotní zkoušky provedené na různých místech emirátu, včetně vstupního bodu Ghantout, vybraných veřejných míst na ostrově Yas a vstupních a výstupních bodů v oblasti Musaffah. V rámci testu bylo otestováno více než 20 000 osob. Podle zprávy výsledky ukázaly vysokou míru účinnosti při používání skenerů EDE k odhalení pozitivní infekce COVID-19.

Výsledky ukázaly 93,5% citlivost při identifikaci nakažených osob a 83% přesnost při identifikaci nenakažených osob. “Jsme rádi, že můžeme k preventivním opatřením přidat technologii skenování EDE vyrobenou v Abú Dhabí, která pomáhá vytvářet bezpečnější oblasti a udržovat veřejné zdraví. Skenery EDE se budou používat vedle dalších schválených testovacích metod, jako je PCR a DPI,” uvedl Jamal Mohammed Al Kaabi, náměstek ministra zdravotnictví v Abú Dhabí.

Projekt Bizarre se tak dočkal svého komerčního nasazení v ulicích Abú Dhabí. A co vlastně bylo zkoušeno v Sokolově?

Dámy a pánové, je vymalováno! A to jako že definitivně! Máme tady třeskutý důkaz z Abú Dhabí o tom, že existuje technologie, která vysílá elektromagnetické vlnění, které je mířené na lidi a šroubovice RNA viru logicky na frekvenční vlnění reagují, kmitají, čímž specificky pohlcují část elektromagnetické energie a pozměňují na detektoru radiofrekvenční signál typickým a jedinečným způsobem.

Ten totiž odpovídá jen a pouze charakterovému útlumu frekvence při vybuzení frekvenční rezonance, která je naladěna přímo a přesně jen na šroubovice RNA covidového viru. Toto je přesně závěr výzkumu projektu Bizarre, a zde najednou vidíme, že v Abú Dhabí již provedli testy na 20 000 lidech, přičemž si můžeme nechat zdát o tom, že to bylo dobrovolně nebo s vědomím těch osob. Jak se uvádí v tiskové zprávě, bylo to otestováno na hraničních přechodech, takže si domyslíte, že to prostě sypali ty desítky GHz do lidí přímo na přechodech.

EDE skenery budou použity v nákupní centrech, v některých rezidenčních zónách, na letištích a na hraničních přechodech

Panečku, a někdo bude říkat, že prý na Aeronetu píšeme konspirace. Takové chucpe! V sobotu jsme tu psali o možném elektromagnetickém útoku [4], že někdo zaměřil VF louč na děti před školou v Sokolově, a už v úterý vyjde tisková zpráva z Emirátů, že tuto elektromagnetickou technologii na rezonanční detekci molekul a látek v lidských tělech jako je RNA viru právě otestovali na více jak 20 000 lidech a technologie bude v Abú Dhabí oficiálně nasazena do ostrého provozu.

A já se zeptám, kdy to bude v ČR? Ten Sokolov, pane Hamáčku, to bylo co? Otestování technologie na dětech? Proč se událost v Sokolově nevyšetřuje? Proč se mlží bláboly o davové psychóze dětí [5], které se přitom těšily na prázdniny? Tohle pouze ukazuje na to, že technologie jsou dnes mnohem dál, než si mainstreamová média dokáží představit.

Technologie EDE je použitelná na detekci čehokoliv v lidském těle, stačí pouze přeladit úroveň frekvence elektromagnetického vlnění skeneru

Není vůbec vyloučeno, že v Sokolově nešlo o nějaký útok bezdrátovým pojítkem na děti ve smyslu nenávisti někoho k dětem nebo k policii, ani nemuselo jít o nehodu nějakého 60 GHz vysílače, který začal mířit na školu, ale mohlo jít o naprosto regulérní test podobného EDE zařízení, který měl ověřit přesnost zařízení, jak umí VF impulzní elektromagnetické dělo na větší vzdálenost rozlišovat mezi očkovanými a neočkovanými subjekty. Protože pozor, zmíněná technologie EDE může být přeladěna na jakoukoliv jinou rezonanční frekvenci, tedy nemusí být nastavena jen na rezonanci původních virů SARS-Cov-2.

Výsledek skenu se zobrazuje v aplikaci nainstalované na iPhone

Může být nastavena na mRNA šablony vakcín, které mají jinou velikost, jinou podobu a reagují na odlišnou frekvenci. Stejně tak jinak reagují látky z vakcíny AstraZeneca, Sputnik nebo Sinopharm. Takže, k čemu mohlo dojít v Sokolově? Někdo chtěl otestovat, jestli EDE scanner rozlišuje mezi očkovanými a neočkovanými osobami na nádvoří školy? V redakci díky rodičům dětí ze školy víme, že některé děti a učitelé byli očkováni, a jiní nebyli. Proč vnitro mlží takovým způsobem a snaží se kolapsy dětí, jejich bezvědomí, jejich dušení a lapání po dechu, jejich krvácení z nosu a jejich zimnice vysvětlit pohádkou o davové psychóze prý 20 hysterických dětí?

Brutalita světových vládců už nemá slitování ani s obyvatelstvem, ani s dětmi. Globalisté jedou šachovou koncovku

Rozdíl mezi konspirací a realitou se už zkracuje jen na pár dní doslova, což pouze ukazuje na neuvěřitelné urychlování procesů řízení. Dříve by takové informace o technologiích byly dlouho tajeny, ale v době covidové krize dochází k odhalování karet, odhalují se informace o UFO, odhalují se technologie elektromagnetického ovlivňování molekul a látek v lidském těle, najednou se odhalují plány a souvislosti, které by dříve byly úzkostlivě tajeny. A zatímco dříve by se jednalo v rukavičkách s občany, dnes se jede brutální řezničina lidských práv, osekávání občanských práv, omezování osobních svobod, omezování pohybu, Total Control a režimy klidně střílí do lidí elektromagnetickými VF děly, a to ve jménu dobra, ve jménu detekce virů v lidských tělech, ve jménu detekce toho, kdo je očkovaný, a kdo ještě není.

Tohle je už minulost, zastaralé měření teploty podle teplotního spektra. Nově se budou lidé prozařovat VF rezonančním vlněním a bude se testovat, jestli mají vir, vakcínu, alkohol v krvi, cokoliv…

Dnes se neberou ohledy ani na platná znění Ústav, ani na Listiny občanských práv a svobod, ani na Chartu OSN, ani se neberou ohledy na oběti, ani na děti. Ano, ani na děti, které se musí mučit, špejlovat, rouškovat po celý den ve třídách, a když jim končí škola, tak někdo, neznámo kdo, na nich jako tečku za školním rokem vyzkouší ještě i VF elektromagnetické vlnění?

A to takovým způsobem, že 20 dětí z toho popadá na zem, dětem ještě několik dnů poté teče krev z nosu, mají zimnice, ztrácí vědomí a zrak, ale přitom tzv. odborníci to svádí na davovou psychózu dětí. Máte teď důkaz z Abú Dhabí, že tato elektromagnetická frekvenční technologie už není konspirace z tajného projektu Bizarre, ale bude právě nasazena v Emirátech do ostrého provozu, kdy bude na každém kroku prozařovat miliony lidí a zjišťovat, jestli mají virus, jestli mají vakcínu, jestli mají alkohol v krvi, jestli mají drogy v krvi, to všechno lze zjistit frekvenční rezonancí. Dokonalý Total Control nové epochy globalismu!

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: