29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Český případ Floyd? Po brutálním zákroku policistů muž zemřel

Po brutálním zásahu policistů zemřel v Teplicích člověk. Údajně ale nikoliv následkem tvrdého zákroku policistů, nýbrž po požití většího množství omamných látek. Opravdu zajímavé vysvětlení! To, že americký černoch a kriminálník Floyd byl také zdrogován však nikdo nikde nezveličuje, ale u nás najednou tento člověk zdrogován byl!

V sobotu odpoledne na jedné z teplických ulic museli policisté zadržet vzpouzejícího se muže. Video zveřejněné na sociální síti Facebook ukazuje jejich zákrok. Tři uniformovaní policisté uzemní muže a následně ho spoutají.

Jeden z policistů sedí zadrženému na nohou, další mu klečí na ramenou a krku, protože se odmítá uklidnit. Poslední policista chodí kolem nich.

„Však ho udusí,“ říká jedna ze žen ve videu. Zakleknutí trvá několik minut, muž se po čase vzpouzet přestává a policista sevření uvolní.

Jednotka pak přivolala na místo sanitku.

„V té ale následně zemřel,“ uvedla pro média mluvčí policie Veronika Hyšplerová. Zároveň odmítla, že by smrt muže způsobili svým zákrokem policisté.

Sled událostí popsal také mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

„Mělo dojít k potyčce mezi dvěma narkomany, vzhledem k probíhajícímu policejnímu vyšetřování ale nebudeme poskytovat bližší informace,“ dodal mluvčí.

Incident může připomínat americkou kauzu policisty Dereka Chauvina, který podle videozáznamu téměř devět minut klečel na krku Afroameričana George Floyda. Ten na následky policejního zásahu zemřel. Policistovi hrozí až čtyřicet let vězení.

Narkoman je narkoman a Policie ČR to přehnala a nenecháme si vraždit na ulici mladé muže!!! Je třeba aby Hamáček odstoupil!

VIDEO

Sdílet: