2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Společnost přinutila 23letou těhotnou zaměstnankyni se nechat očkovat, dítě zemřelo po 42 minutách a žena po 6 dnech

Tento svět je čím dál nechutnější. A ještě více k tomu postoje a chování mnoha lidí k tomu, co se děje. Nejhorší však je, že vše, co se děje s vakcínami, zjistíme prostřednictvím sociálních sítí a případy jsou stále dramatičtější.

V tomto případě chce muž žalovat společnost za to, že jeho 23letou manželku, která byla těhotná, donutila očkovat. A očkování se tak  stalo tragédií. Dítě, které očekávala, mělo infarkt v děloze a zemřelo 42 minut po podání vakcíny.

Matka, která měla jen 23 let, zemřela šest dní po očkování. Kéž oba odpočívají v míru.

“Moje neteř je registrovaná zdravotní sestra, gynekolog a porodní asistentka.” Prosila své pacienty, aby smrtící injekci nepodávali. Ztratila 23letou pacientku a 30týdenní plod, protože matka byla nucena ji přijmout nebo ztratí práci. Nebudu zacházet do podrobností, ale dítě mělo infarkt v děloze a zemřelo o 42 minut později. Matka zemřela o 6 dní později na sepsi. “

Existují některé studie odvážných lékařů, o kterých budeme brzy informovat, že míra úmrtnosti z očkování je jedna pro každých ze 700 očkovaných lidí. Jak pochopíte, tato úmrtnost je obrovská a ukazuje, že je mnohem užitečnější nakazit se infekcí a imunizovat se přirozeně, než se nechat očkovat, protože rizika jsou nižší.

Jsme pobouřeni lidmi, kteří jsou očkováni a kteří se tím chválí na sociálních sítích, protože se jim nic nestalo, to dělá mnoho novinářů. Zdá se nám to naprosto směšné, protože nám chybí jen to, že vakcína způsobí okamžitou smrt u každého očkovaného člověka.

ZDROJ

 

Sdílet: