29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Od zahájení očkování zemřelo v České republice nejvíce lidí za celou dobu její samostatnosti

Od zahájení očkování zemřelo v České republice nejvíce lidí za celou dobu její samostatnosti. TEČKA. A samozřejmě nejvíce ve věkových skupinách, které jsou nejvíce proočkované. To jsou fakta.

Můžete si říkat, co chcete, smát se a bagatelizovat to, ale čísla jsou čísla. Spousta lidí odmítá souvislost s očkováním. Chápu to, nechtějí si sami sobě přiznat, že naletěli. Takže se asi nedočkáme seriózní analýzy, kterou požaduje třeba poslanec Volný.

Jestliže vás čeká druhá dávka, fakt to zvažte. Jestliže se chcete rychle naočkovat kvůli cestování, zvažte to. Informace z leteckých společností nevypadají pro očkované vůbec dobře…

Je smutné, že jediný politik, kterého mainstream bere vážně a který zároveň mluví jasnou řečí, je slovenský Robert Fico. Očkování pro sebe odmítl a jasně upozornil na nemravné zisky farmafirem. Proč nemravné?

Protože jsou vytvářeny za pomoci cenzury kritických názorů, za pomoci vydírání, za pomoci manipulativních kampaní, které platí ne ty firmy, ale státy z peněz daňových poplatníků. To vše by vám mělo otevřít oči!

Ficovo vyjádření zde: https://www.facebook.com/wake.up.96995/posts/5711934398877604

Eva Hrindová

 

Sdílet: