2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Co vede bio pekařství, malou sklárnu a české dopravce k podpoře cenzury?

Server www.nelez.cz se zaměřuje na odstřižení nezávislých webů od reklamních prostředků. Jedná se tedy jen o jiný druh cenzury nepohodlných názorů a cílem není nic menšího než potlačení všech nezávislých názorů. Motivace “údajně zdarma placených aktivistů z reklamní branže” je patrná na první pohled (psali jsme zde), stejně jako jejich zaměstnavatelů a jejich vlastníků.

Když si prostudujete seznam “partnerů” serveru www.nelez.cz, pak budete konfrontováni se seznamem velkých nadnárodních korporací. To nikoho nepřekvapí, protože mezinárodní korporace se “z neznámého důvodu” podporují a tlačí neomarxistickou agendu od LGBT++P po zavádění cenzury na nepohodlné “opoziční” názory. Co je ale nepochopitelné, je participace českých firem.

Co vede k otevřené podpoře cenzury například bio pekárnu Zemanka z nějaké malé vesnice u Sedlčan, nebo sklárnu Ruckl z Nižboru je opravdu záhadou. Stejně tak nechápu participaci českého dopravce Leo express, nebo Kofoly. Oni snad nechtějí oslovit svojí reklamou velmi významnou část české veřejnosti, která nezávislé weby sleduje!? Vždyť třeba Parlamentní listy mají obrovskou sledovanost a proto také jsou terčem nenávisti sil “pravdy a lásky – patříme na západ”. Nebo se bojí těch sil zla, které stojí za celým tím omezováním svobody, řízenou likvidací českého národa, masovou imigrací?

Korunu tomu seznamu hanby nasazuje “česká asociace skateboardingu” a plzeňský “japonský” Prazdroj. Naštěstí se bez obou snadno obejdu. Pít začneme s partnerem Svijany, nebo Budvar, “Plzeň” se stejně v posledních letech zhoršila a na skateboardu nejezdím.

Na závěr snad poznámku. Před časem se mezi některými českými “vlastenci” šířily dojemné epilogy nad tragickou smrtí největšího soukromého světového lichváře P. Kelnera (sám nebyl českého původu). Jaký prý to byl bezva a ušlechtilý člověk. Tak vězte, že všechny jím vlastněné firmy Airbank, Homecredit, O2, Moneta na tomhle seznamu trapnosti figurují!

-produkční-

Redakci je známo jméno autorky, dokonce nám napsala z firemního mailu, ale z pochopitelných důvodů ochrany její osobnosti ho nezveřejňujemeAutorce vyjadřujeme uznání za odvahu říct svůj názor o takhle citlivém tématu a v tak podivné komunitě a hlavně v této době. Pokud budou mít zástupci spolku nelez.cz zájem se k článku vyjádřit, rádi jim poskytneme prostor. My se pravdy nebojíme a ctíme vždy svobodu slova! Rovněž si myslíme, že naši čtenáři jsou dost bystří na to, aby si dokázali udělat sami svůj názor a rady novodobých cenzorů nepotřebují.

Česká věc

 

Sdílet: