5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Big-Pharam není potěšena! Mexiko, Malajsie, Kolumbie a další státy se nyní v boji proti Covidu spoléhají na ivermektin a drasticky snižují úmrtnost

Iniciativa v Mexico City předepisovat Ivermectin pacientům s koronou způsobila podle studie prudký pokles koronové úmrtnosti. Také poklesl počet hospitalizací o 76 procent.

V prosinci loňského roku vyvrcholil počet případů Covid-19  v Mexico City, což vedlo ministerstvo zdravotnictví k vytvoření domácí soupravy pro obyvatele. Ve městě a okolí žije 22 milionů lidí. Mexická vláda poté zahájila studii o účincích včasné léčby Covidu ivermektinem. Zúčastnilo se 200 000 lidí.

Dr. Juan J. Chamie-Quintero z univerzity EAFIT v Kolumbii zjistil, že nadměrná úmrtnost prudce poklesla již po několika týdnech. Rovněž provedl výzkum v Peru, kde vláda v květnu 2020 schválila léčbu Covidu-19 pomocí ivermektinu. Jeden měsíc po vrcholu úmrtnosti klesla nadměrná úmrtnost v průměru o 59 procent.

Po celém světě bylo publikováno více než 50 studií, které ukazují, že ivermektin je účinný proti Covidu-19. “Je to neuvěřitelně efektivní způsob boje proti pandemii.” Pokud budeme široce používat ivermektin, společnost se může znovu otevřít, “říká profesor Paul Marik z Lékařské fakulty východní Virginie, spoluautor jedné ze studií.

Profesor Harvey Risch z Yale School of Public Health a Yale School of Medicine uvedl na Fox News, že ve Spojených státech zemřely stovky tisíc lidí, protože vláda nařídila všem zůstat doma a jít do nemocnice.

„Není to forma léčby,“ řekl. “Tomu říkáme terapeutický nihilismus.” Existují léky, které se ve zbytku světa používají velmi efektivně. “Risch uvedl, že koronární úmrtnost v rozvojových zemích je pětkrát nižší,„ protože to je vše, co si mohou dovolit.

“A my tu sedíme, kroutíme palce a voláme všechny, aby zůstali doma. To je absurdní, “ řekl.

Mezitím se Malajsie také spoléhá na ivermektin. Hvězda se přizná .

“FDA neschválila ivermectin pro léčbu nebo prevenci Covid-19 u lidí a Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje ivermectin pouze v klinických studiích, kde jsou pacienti pečlivě sledováni zkušenými lékaři a výzkumníky z hlediska bezpečnosti a účinnosti,” uvedl prohlášení v sobotu (5. června).

Řekl, že stále existuje potřeba dostatečně výkonných, dobře navržených a dobře provedených klinických studií, které by poskytly vodítko založené na důkazech o roli ivermektinu při léčbě Covid-19.

„Za těchto okolností ministerstvo a ICR zahájily multicentrickou, otevřenou, randomizovanou a kontrolovanou studii … Účinnost léčby Ivermectinem u vysoce rizikových pacientů s Covid-19 (studie I-TECH) pod vedením lékaře o infekčních nemocech (ID) v nemocnici Raja Permaisuri Bainun, Ipoh a tým specialistů a center klinického výzkumu (CRC) ve 12 nemocnicích ministerstva, “ uvedl.

Dr. Noor Hisham uvedl, že studie byla schválena ministerstvem pro lékařský výzkum a etickou komisi 25. května. Studie srovnává léčbu ivermektinem (specifická dávka se specifickým trváním) se standardní léčbou.

Tak a teď si čtenáři  polož otázku? Proč se tato léčba neprosazuje a propaguje u nás?! Jednoduchá odpovědě! Zločinci jako Babiš a spol jsou zaplateni do genocidy lidstva a plní jako pejsci příkazy svých amerických páníčků! 

 

Sdílet: