2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

VACCINE MACHT FREI

Někdy se stává, že vám dostupná fakta začnou dávat smysl, až když si je napíšete hezky pod sebe.

1) Novela zákona o veřejném zdraví:

Bez očkovacího pasu a bez testu nikam. Ani do práce, ani do obchodu, ani do školy, ani k příbuzným na návštěvu. Dokonce bude možné zakázat i vyjít na ulici, to je totiž také veřejný prostor! A to bez kontroly parlamentem. Pouhým rozhodnutím úředníka. Nejde už o nějaké dovolené nebo hospody, jde o elektronický koncentrák.

2) Od června mají lidé nárok ZDARMA na 4 antigenní a 2 PCR testy bez žádanky.Přechodné období. Brzy bude zrušeno. Testy si bude každý platit ze soukromých prostředků.

3) Do volební místnosti nebudete vpuštěni bez elektronického průkazu o bezinfekčnosti. Občanům druhé kategorie (to jest neočkovaným a netestovaným) nebude umožněno volit přímo.

4) Zavedení korespondenčních voleb se tudíž znovu ocitne na pořadu jednání, tentokrát jako “nezbytnost k zachování demokracie” Pokud tedy nebudou volby rovnou zrušeny – rozumějte: Odsunuty na neurčito.

Protipandemický zákon k tomu vládu opravňuje.Věci jsou promyšlené dopředu, krok po kroku. Nebude už třeba dalších lžipandemií. Bude stačit jednoduše “…na základě vyhodnocení zpráv…” vyhlásit zákaz vycházení a vstupu kamkoliv.Jednou provždy a na furt.Vidět tohle George Orwell, asi by si se svým románem 1984 připadal jako ubohý břídil.

DUŠAN KLINDERA

Zdroj: FB Dušana Klinderu

 

Sdílet: