5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Daniel Landa po 6 měsících prozřel a pochopil zrůdnost systému Total Control maskovaného pod rouškou ochrany zdraví společnosti!

VIDEO: Daniel Landa po 6 měsících prozřel a pochopil zrůdnost systému Total Control maskovaného pod rouškou ochrany zdraví společnosti! Původní projekt Cesta ze tmy, ve kterém s Jankem Ledeckým propagovali antigenní testy, označil za chybné rozhodnutí! Landa přirovnal dnešní dobu k fašismu a nechce dělit své fanoušky na testované či vakcinované, a na ty ostatní, takže nebude naživo koncertovat. Moderátorka CNN Prima News mu ale řekla, že mohou přijít další vlny, další mutace a tento systém testování a očkování jen tak neskončí! V Texasu lidé žijí normálně, proč v Česku a v Evropě se žije nenormálně?

Před půl rokem jsem ve svém článku [1] o Danielu Landovi a jeho účasti na propagačním projektu antigenního testování pod názvem Cesta ze tmy napsal toto: Toto není cesta ze tmy a návrat k normálnímu životu, toto je něco úplně jiného. Je to skrytá podpora povinnému očkování v konečném důsledku v celé populaci. Nevím, jestli to Danu Landovi došlo, ale je velmi pravděpodobné, že mu to dojde velmi brzy, už za pár týdnů, nejpozději měsíců. S potěšením mohu konstatovat, že Daniel Landa po 6 měsících právě prozřel, i když v prosinci minulého roku se snažil svůj postoj vysvětlovat [2], že to bylo myšleno jinak, ale vláda Andreje Babiše projekt Cesta ze tmy odmítla a celý projekt tím okamžikem skončil.

Ve středu vystoupil v pořadu na CNN Prima News a poskytl rozhovor a vysvětlení, proč současnou dobu považuje za fašismus, a proč změnil tak radikálně svůj názor a postoj k testování a potažmo očkování, když ještě před půl rokem spolu s Jankem Ledeckým propagovali rychlé antigenní testy pana Dr. Žďárského, kterými se měli testovat nejen účastníci jeho koncertů, ale obecně všichni návštěvníci velkých akcí. Po půl roce ale přichází obrat o 180 stupňů a Daniel Landa odmítá své fanoušky na koncertech testovat, protože je nechce dělit na testované či očkované, a na ty ostatní, tedy podle zdravotnického apartheidového klíče.

Rozhovor na CNN Prima News byl veden argumentačním stylem, na který Daniel Landa neuměl reagovat. Moderátorka Martina Kuzdasová položila zpěvákovi přesně tu děsivou globalistickou otázku, proti které zdánlivě neexistuje obrana, že prý jak může Daniel Landa vědět, že neroznáší virus, když se nenechá testovat, potažmo ani očkovat? Není to ohrožování ostatních lidí?

A Daniel Landa na tuto otázku nedokázal zareagovat a logicky ji vyvrátit, pouze zopakoval, že se cítí být zdravý, a tudíž nemá důvod se testovat. Jenže moderátorka mu opět položila globalistickou otázku, jak může vědět, že není bezpříznakový vironosič? Ani na tuto otázku Daniel Landa nedokázal odpovědět a zjevně byl otázkami překvapen. Ano, Daniel Landa právě na vlastní kůži zažil argumentaci, kterou ve své knize COVID-19: The Great Reset uvádí šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab.

Lidé globalistům ten Velký Reset dovolí a tolerují, protože mají strach ze sankcí režimu, nebo o své zdraví

Přímo v ní zmiňuje, že lidé se budou na Velkém Resetu ve společnosti díky virové hrozbě podílet dobrovolně nebo bez velkého odporu, protože nikdo nebude tak neuctivý, aby obhajoval šíření viru tím, že nebude prověřený, tedy testovaný, nebo ověřeně očkovaný, spolu s příslušným dokladem, který umožní člověku přístup do veřejných míst. Ostatní lidé budou izolováni doma, budou pracovat z domovů, budou nakupovat z domovů, nebudou již potřebovat auta, proto po skončení aut se spalovacími motory si už nebudou kupovat náhradou elektrická auta, protože nikam jezdit nebudou.

Proto není potřeba stavět nové elektrárny, protože auta na baterky se nebudou vyměňovat za spalovací auta v poměru 1:1, elektromobily si pořídí jen hrstka lidí, a pro jejich potřeby stačí současná energetická síť. Kdo z ostatních lidí, v té době už zcela bez vlastnictví osobního auta, bude chtít cestovat, bude muset použít hromadnou dopravu, anebo sdílený automobil, tzv. car sharing.

Daniel Landa na CNN Prima News

Systém Total Control je hlavním pilířem nasunování Brave New World, přičemž nejde o systém budovaný diktátorem, okupantem, nebo obecně nepřítelem, ale je to systém, na jehož budování se podílí dobrovolně a bez známek většího odporu naprosto celé obyvatelstvo. A proč? Znovu si to zopakujeme, i pro Dana Landu: Protože lidé mají strach a nedovolí si odporovat logickému argumentu, že jak můžeš vědět, že nejsi nakažlivý, když nejsi testovaný či očkovaný?

Tahle třeskutá logika jako argument nemá de facto protiargument, a v tom je ta obrovská síla, která spoutává celé populace a davy, které dobrovolně stojí jako ovce ve frontách na test, poslušně se testují každý týden, aby lidé mohli do práce, děti do školy, štamgasti do hospody atd. Nikdo si totiž, až na výjimky, netroufne tomuto procesu odporovat, protože ten argument z hlediska epidemiologie zní logicky, jak můžeš vědět, že nejsi nakažlivý, když ses nenechal testovat či očkovat? A strach lidí potom pramení ze dvou obav.

Dva strachy obyvatelstva využívané v konceptu Total Control na “zposlušnění” obyvatelstva a jak argumentovat proti testům a vakcínám?

Prvním strachem je obava ze sankcí od státu či zaměstnavatele, že když se člověk nenechá testovat či očkovat, přijde sankce a odveta, ztráta zaměstnání, nemožnost vstoupit do obchodu, dítě nebude moci do školy, prostě tím vzniká strach ze sankční odvety. Druhým strachem je potom strach o své vlastní zdraví, případně uvěření tomu, že když nebudu testovaný, někoho můžu zabít, protože je možné, že jsem nakažený. A když tomuto uvěřím, potom očekávám to samé od ostatních lidí v mém okolí, že i oni mohou být nakažliví, takže po nich po všech budu vyžadovat testy nebo průkaz o vakcinaci.

Jakmile zjistím, že někdo se nechce testovat nebo vakcinovat, okamžitě to pojmu za útok proti mně, proti mému zdraví, ten člověk mně ohrožuje, jak si to může dovolit? Musíme ho izolovat! V tomto spočívá jádro něčeho, co nazývám autofašizace jedince. Netestovaný a neočkovaný musí dostat značku, nálepku, znamení, že není očkovaný, abychom o něm věděli! Abychom věděli, kam chodí, kde se nachází, kde bydlí, kde pracuje, kde nakupuje, a tam všude nebudeme chodit, protože je tam on. Nikdo mně nefašizuje, tyto fašizační názory si tvořím sám v důsledku nepřetržitého mediálního brainwashingu. Fašizuji se sám doma před bednou, podléhám autofašizaci, kterou potom očkuji vlastní rodinu, děti a příbuzné. Nejsi očkovaný, končím s tebou! Už nejsi můj švagr, nejsi můj kamarád, protože jsi mi neukázal test! A od toho je jen krůček k myšlence teroru.

Daniel Landa po půl roce objevil Total Control

Proč my se máme těm místům vyhýbat? Proč prostě jenom toho člověka neizolujeme doma? On bude izolován a my budeme moci chodit tam do těch všech míst klidně a v pokoji, bez obav, že nás tam bude ohrožovat netestovaný či neočkovaný člověk. A tím se dostáváme k tomu, co měl Daniel Landa moderátorce odpovědět. Milá paní, pokud se někdo cítí ohrožen, ať se nechá očkovat a potom už bude pořád a furt jenom zdravý, pokud tedy si to bude myslet, ale mně ať do toho nezatahuje! O svém zdraví si rozhoduji já sám, jenom já a nikdo jiný. A když onemocním, tak si to vyležím.

Někdo riskuje své zdraví kvůli vakcíně, já riskují své zdraví tím, že riskuji prodělání nemoci. Kdo z nás riskuje více, paní moderátorko? Většina lidí má přitom bezpříznakový průběh, takže i já mám šanci, že jsem bezpříznakový, anebo už jsem dávno nemoc prodělal, ani o tom nevím. Kdo po mně požaduje test? No přece někdo, kdo se bojí, že ho nakazím. Takže, když se bojí, tak ať se laskavě naočkuje! A když bude očkovaný, už po mně nemusí vyžadovat test a může mně přestat otravovat, abych mu ukazoval své testy! A když se nebudou testovat lidé, kteří současně odmítají i očkování, stane se něco? Nestane se nic.

Kdo se bojí, nesmí mezi lidi bez očkování, ale ostatním ať se nesere do života!

Netestovaní a neočkovaní nemohou očkované ohrozit. A netestovaní a neočkovaní se mohou ohrozit jen mezi sebou, ale je jim to jedno, protože většina z nich bude stejně maximálně bezpříznaková. Takže, proč se zavádí epidemiologický teror a nekonečné testy, roušky, respirátory, odstupy a papíry předkládané v restauracích a jinde? Kvůli očkovaným lidem, které prý chrání vakcína? Anebo kvůli lidem, kteří na rizika kašlou a nevadí jim, když se nakazí? Půjde do hospody neočkovaný člověk, který se bojí nákazy? Nepůjde. Postaví se do fronty na vakcínu. Tak proč po mně někdo chce test? Pokud se mně bojíte, nechte se naočkovat, anebo nevycházejte z domu, ale nechte ostatní lidi žít a pracovat. Řečeno jadrně: Neserte se ostatním lidem do života!

Záběr z reklamy Cesta ze tmy, testovaní lidé měli dostávat náramky s čárovými kódy, aby je potom šlo spárovat s výsledkem testů

Takovou a případně podobnou odpověď měl Daniel Landa na CNN Prima News zvolit a použít. Měl nahráno na smeč, když se ho moderátorka ptala, že odmítl přijít do studia kvůli požadovanému testu. Na to jí měl odpovědět, že televizní stanice s vazbami na CNN by měla mít své moderátory a zaměstnance už dávno očkované, takže netestovaný a neočkovaný Daniel Landy by nikoho ve studiu neohrozil. Taková příležitost k protiargumentu se měla pohotově využít. Škoda.

Moderátorka však nadnesla zásadní poznámku, že tato omezení ve společnosti mohou trvat poměrně dlouho, možná hodně dlouho, možná napořád, protože vlny mutací mohou přicházet každý rok a lockdowny se budou pořád opakovat. Opět se jednalo o nádhernou nahrávku na smeč, která zůstala nevyužita. Jak je možné, že se nové mutace objevují jako naschvál právě v těch zemích, kde se zrovna nedávno začalo očkovat?

Mutace se objevují vždy s počátkem a zahájením plošného očkování,  jako kdyby se z očkovaných lidí stávaly chodící továrny na mutace

Britská mutace se objevila poprvé 3 týdny po zahájení očkování ve Velké Británii, Jihoafrická mutace se objevila po 6 týdnech po zahájení očkování, Brazilská mutace se objevila po 5 týdnech po zahájení očkování. Indická mutace se objevila dva měsíce po zahájení očkování. Jak je možné, že mutace se najednou objevují krátce po zahájení očkování? No, protože zdrojem mutací jsou podle všeho očkované osoby, ze kterých se stávají chodicí továrny na mutace.

A potom se nelze divit, že neočkování lidé v blízkosti očkovaných najednou chytají pásové opary, ekzémy, těhotné ženy potrácí plody a ženám po menopauze se znovu spouští menses [3]. Očkovaní lidé se tak stávají hrozbou pro neočkované. Takže, Daniel Landa mohl přejít do protiútoku a zeptat se moderátorky, jestli je očkovaná, anebo někdo ve studiu, třeba v režii.

Daniel Landa prošel po půl roce názorovým obratem o 180 stupňů

A pokud by odpověď byla kladná, tak mohl říct, že do studia nepřišel osobně ze strachu o svoji vlastní bezpečnost, protože by se mohl nakazit od očkovaných zaměstnanců televize. A mohl to podpořit lékařskými zprávami a incidenty právě z Texasu, který mimochodem zmínil. Právě tam se začalo s vyšetřováním potratů žen v blízkosti očkovaných partnerů, kteří se nechali očkovat vakcínou Pfizer. U neočkovaných mužů v blízkosti očkovaných žen se objevují pro změnu mohutné pásové opary, vyrážky po celém těle, krvácivé otoky a boule na kůži naplněné krví.

Facebook už nebude mazat příspěvky prohlašující, že virus pochází z laboratoře. Před více jak rokem údajná konspirace na Aeronetu, dnes realita připouštěná i Facebookem

Toto jsou obvykle příznaky zásahu člověka biologickou zbraní a vzhledem k tomu, že SARS-Cov-2 prý opravdu pochází z laboratoře, tak to lecos vysvětluje. V politice USA došlo ke změně, Facebook dokonce oznámil překvapivé rozhodnutí [4], že už nebude mazat příspěvky, které budou obsahovat tvrzení, že virus pochází z laboratoře. Taková rána pro cemperizační média! Ano, takový neuvěřitelný posun. A to jsme o tom psali vloni na jaře na Aeronetu, přičemž to bylo okamžitě označeno za konspiraci. Facebook nyní dostal pokyn, aby toto začal povolovat, protože se to má použít proti Číně jako weaponizovaná informace proti laboratořím ve Wuhanu jako nástroj USA proti Číně v nové Studené válce. Ale to by bylo na jiný článek. Daniel Landa tak došel prozření a pochopil, co je to Velký Reset.

Klaus Schwab, prezident Světového ekonomického fóra

Na téma Total Control připravuji na konec srpna ve spolupráci s ABB Knihy svoji novou a již 4. knihu, kde kromě výběru zásadních textů z Aeronetu k tématice Total Control budou i dosud nevydané a nepublikované texty a články, detailněji mapující úlohu Klause Schwaba jeho konceptu Velkého resetu, zejména hlubší informace nad rámec obecně informativních článků z Aeronetu. Total Control začíná postupně ovládat životy lidí nejen v ČR a je potřeba tyto procesy vysvětlovat širší veřejnosti a popularizovat, protože v této době i půl roku na probuzení jednoho zpěváka do konceptuální reality je hodně dlouhá doba.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: