10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

“Česká” vláda nadělila dětem dárek. Mohou se očkovat nevyzkoušenou vakcínou proti koronaviru

A doctor is injecting a vaccine to a baby boy indoor

Červen je měsíc, který začíná Mezinárodním dnem dětí a končí začátkem toužebně očekávaných prázdnin. Je to měsíc dětí. Pozadu se tentokrát rozhodly nezůstat ani “české” elity. Daly českým dětem pozoruhodný dárek. Od neděle se mohou začít na očkování nevyzkoušenou vakcínou proti koronaviru registrovat i děti od 12. let (oficiálně od 16, ale plánuje se další snížení hranice na 12 let) ! Podle “odborníků” jako Prymula a Chlíbek (oba na výplatních páskách západních farmaceutických firem, proto které zpracovávají “studie”) to je jen začátek a od podzimu by se měly očkovat všechny české děti, včetně těch nejmenších.

Koronavirus přitom děti nijak neohrožuje, jejich přirozená imunita je tak silná, že si dokáže poradit i virem sama a nemoc u nich v naprosté většině vůbec nepropukne (“odborníci” tomu dnes říkají nepříznakový průběh), nebo mají trochu kašel a tím to končí, Opakovaná masivní testování rovněž ukázala, že mezi dětmi virus není a tak ho nemohou ani šířit.

Nejstrašnější je, že na očkování dětí podivnou vakcínou, která nebyla nijak testována ani na dospělých a testy probíhají přímo na naivní a vystrašené populaci po celém světě, se shoduje “celá česká” politická reprezentace. Výjimku v parlamentu tvoří oficiálně SPD, Trikolora a nezařazení poslanci, byť ani ty očkování podivnými vakcínami neodsuzují (výjimku tvoří Volný a spol.) a naopak si přejí “úspěch vakcín” (jako třeba bývalý předseda Trikolora V. Klaus ml). Ale celá vláda Babišovo ANO, ČSSD, KSČM a “opozice” – ODS, Piráti, STAN, KDU, TOP 09 očkování dětí otevřeně podporují.

Přitom očkování dětí může ohrozit budoucnost národa. Bez dětí není budoucnost! Jenže přání zahraničního pána je jim mnohem důležitější, než osud jejich národa a jeho budoucnost.

Jak z toho? Na podzim budou volby, co zkusit tentokrát podpořit malé strany (třeba Národní Demokracie, DSSS, Volný atd.), které očkování důrazně odmítají?! SPD a Trikolora mluví pouze o dobrovolnosti a nijak neupozorňují na rizika a již známé vážné vedlejší účinky očkovacích vakcín především od firem Pfizer a Moderna. po kterých umírá nejvíc očkovaných. Bojí se snad, že by se na ně globální finanční oligarchie rozzlobila?

vědátor

 

 

Sdílet: