2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Média zcela ignorují! „1 milion demonstrantů“ zaplavil Londýn během Pochodu svobody

V sobotu se v Londýně shromáždil milionový dav lidí na protest proti Covid politice. Stovky tisíc lidí pochodovaly ulicemi britského hlavního města. Někteří odhadovali částku na milion lidí, kteří protestovali.

Masové demonstraci se nevěnovalo mnoho pozornosti médií. BBC a Sky mlčeli a ITV hovořila o „stovkách“ demonstrantů účastnících se „anti-koronavirové demonstrace“. “Skutečnost, že média zcela ignorovala zprávy o masových demonstracích v Londýně v posledních několika týdnech, říká všechno. Média jsou virus, “píše novinářka Annelies Strikkers.

Politik David Kurten, dříve ve Straně nezávislosti Spojeného království, odhadoval, že demonstrace byla ještě větší než ta předchozí. „Jsme všichni venku, normální lidé, nenosíme obličejové masky, nedáme se očkovat a požadujeme, aby nám vláda vrátila naše občanské svobody, které nám nikdy neměly vzít,“ řekl.

Stále více zemí pořádá pravidelné koronové demonstrace. Jeden odsuzuje fluktuující vládní politiku: člověk musel jít na krátkou dobu do uzamčení, aby „vyhladil křivku“, aby nedošlo k přetížení péče, ale poté byly vynalezeny nové důvody pro prodloužení uzamčení.

Britský premiér Boris Johnson nedávno varoval, že slíbené úlevy lze odložit kvůli „indické variantě“.

ZDROJ

 

Sdílet: