11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

1 000 právníků a 10 000 lékařů se spojilo a podali žalobu na stíhání a vytvoření „2. norimberského tribunálu“ proti skandálu podvodů s Coronou

Tisíce právníků a lékařů spojily své síly, aby zažalovaly CDC, WHO a Davosovu skupinu za zločiny proti lidskosti.

Měli by být technokraté, kteří tlačili na vlády, aby uzamkli své občany, souzeni za zločiny proti lidskosti?

Jeden prominentní německý právník  Dr. Reiner Fuellmich [na fotografii], který má také licenci k výkonu advokacie v Americe, si myslí, že by měl podat žalobu a  organizuje tým tisíců zúčastněných právníků, kteří chtějí stíhat a vytvořit „ druhý norimberský tribunál “ proti kádrům mezinárodních elit odpovědných za to, co on nazývá „skandálem koronového podvodu“.

Fuellmich byl v právním týmu, který vyhrál velký soudní spor proti německé automobilce Volkswagen v případě z roku 2015, který zahrnoval manipulované katalyzátory v USA. Rovněž byl zapojen do soudního procesu, který odhalil jednu z největších německých bank Deutsche Bank jako kriminální podnik.

Americkému ministerstvu spravedlnosti bylo nedávno nařízeno  zaplatit 130 milionů dolarů  za řešení korupčních praktik, které zahrnovaly praní peněz, úplatkářství a podvody mezi lety 2009 a 2016.

Fuellmich má licenci k výkonu advokacie v Německu a ve státě Kalifornie.

Domnívá se, že podvody spáchané společnostmi Volkswagen a Deutsche Bank blednou ve srovnání se škodami způsobenými těmi, kteří představili  krizi Covid-19 jako nejhorší virovou epidemii, která zasáhla svět za více než sto let, a způsobila ji mediální panikou, vládní přesah a lidské utrpení v měřítku stále nejsou plně kvantifikovány.

Pravda je odhalena v číslech, uvedl Fuellmich s odvoláním na čísla, která ukazují, že COVID-19 nezpůsobil statisticky významný nárůst počtu úmrtí v roce 2020 za předchozí roky.

Tato skupina tvrdí, že testy použité k identifikaci COVID-19 byly chybné a byly použity ke spáchání zločinů proti lidskosti.

Fuellmich a jeho tým představují nesprávný test PCR a příkaz lékařům zapsat jakoukoli komorbidní smrt jako smrt Covid – jako podvod.

Test  PCR nebyl nikdy navržen tak, aby detekoval patogeny,  a je téměř 100% nepřesný ve 35 cyklech. Všechny PCR testy monitorované CDC jsou nastaveny na 37 až 45 cyklů. CDC uznává, že testy s více než 28 cykly nejsou povoleny pro pozitivní spolehlivý výsledek.

To zneplatňuje více než 90% údajných případů / „infekcí“ Covid zjištěných použitím tohoto nesprávného testu.

Kromě nesprávných testů a podvodných úmrtních listů porušuje samotná „experimentální“ vakcína článek 13 Ženevské úmluvy.

„Experimentální“ vakcína porušuje všech 10 norimberských zákonů – které znamenají trest smrti pro ty, kteří se snaží porušit tyto mezinárodní zákony. 

Upozorňujeme všechny propagátory  vakcinace a omezování svobod, že genocida stanovená v Norimberském procesu, na základě zákonů  stanovených tímto Norimberským tribunálem,  je zločin , který se nepromlčuje a taktéž je jednoznačně definován jediný trest , bez ohledu na to, jestli je v zákonech dané země zakotven a tím je trest smrti.

ZDROJ

 

Sdílet: