29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

LEGRAČNÍ LEGRACE

Vrací se nám kádr z Aspen Institutu pan Vojtěch. A proč? Protože se jeho roky uměle (až zoufale uměle) vytvářená kariéra nesměla zdiskreditovat, protože se s ním do budoucna počítá na velmi vysoké posty. A chápejte, že 30 tisíc mrtvých s C19 by v jeho profilu nevypadalo ani trochu dobře, proto byl odstaven stranou a nyní znovu vytažen ze šuplíku, když je svým způsobem po boji.

Chytré? Spíše legrační. Takto se zcela uměle vytváří loutky, které jsou nám předkládány jako “elity”. Text, včetně rozboru pana plukovníka P., který jsem o něm psal 25.9. 2020 si můžete přečíst v originále zde:
ADAM VOJTĚCH
Odchod pana Vojtěcha z funkce ministra zdravotnictví byl předem avizován již 19.9. v níže uvedeném rozhovoru s ministrem Hamáčkem, kdy na otázku: “Měl by ve funkci skončit ministr zdravotnictví Vojtěch, jak k tomu vyzývá třeba ODS?” Odpověděl: “Otevřeně řečeno, teď už je to jedno.” Takto vám šéf v jakémkoliv zaměstnání taktně “naznačí”, že jestli jste v dané funkci či nikoliv, tak je to s ohledem na vaše ne-schopnosti lhostejné. Už se s vámi dál nepočítá, nemáte dle vedení žádný potenciál (v tomto případě jde o plánovanou výměnu). https://www.novinky.cz/…/hamacek-cisla-jsou-strasliva
A jak může mít řadový člen vlády schopnost jedním prohlášením odstavit člena druhého, když je navíc tento i z jiné strany a ten to navíc pochopí a sám položí funkci? Pokud se míra chápání čtenáře omezuje pouze na státní řízení, ale to nadnárodní opomíjí a globální zcela ignoruje, tak nijak. Pokud obě další možnosti začleníte do sestavení vlastní (!!! ne mojí či někoho jiného) mozaiky, tak vám vyjde, že pan Hamáček je ve správní radě nadnárodního think-tanku Aspen institutu (vzpomínáte jak jej u nás v roce 2012 slavnostně otevírala Bosenská řeznice svým projevem?), což je kádrová líheň pro mladé loutky US státních elit alias neokonů.
Je to nadnárodní (byť se sama považuje za globální) platforma z jejíž “líhně” si vybírají kádry lídři jak “levice” tak “pravice”, ale i korporace všeho druhu, proto je ve správní radě např. Hamáček (ČSSD), Vladimír Dlouhý (Goldman Sachs – finance), Tomáš Klvaňa (Bakalův člověk), Jan Zahradil (ODS), Michael Žantovský (bývalý velvyslanec v klíčových zemích US státních elit – UK, Izrael, USA), ale také zástupci různých klanově-korporativních band ať již z bankovního, průmyslového či informačního/mediálního sektoru. Je pak legrační sledovat osoby ze stejné stáje, jak se před davem lidí věřících v jednu ze dvou lží (levice/pravice) politicky “hádají” a občané jim to věří. A tak dal pan Hamáček k uvážení jednomu z kádrů Aspen Intitutu, panu Vojtěchovi, nikoliv skutečnému ministru zdravotnictví, ale jen jakémusi “tlumočníkovi” cizích myšlenek, impuls k odchodu.https://www.aspeninstitutece.org/people…/adam-vojtech/
Nebo skutečně na této planetě existuje osoba, která je přesvědčena, že kariéra zpěváka, který se stal právníkem, je dostatečná hodnota k tomu, aby jako první místo po studiích dostal rovnou v Babišově Mafře (největší mediální společnosti u nás) jako její podnikový právník, rok poté (!!! zcela bez prac. zkušeností) se stal tajemníkem na ministerstvu financí (!!!) v témže roce i členem představenstva akciové společnosti THERMAL-F (provozovatel Hotelu Thermal v Karlových Varech). O další rok poté byl nainstalován do dozorčích rad Státních tiskáren a cenin a České průmyslové zdravotní pojišťovny, dále pak jako místopředseda představenstva akciové společnosti PRISKO (patří pod OKD) a pak “završil” svou kariéru (opravdu celou dobu byla jeho?) jako Ministr zdravotnictví.
Přesně takto se vyrábí loutky, kterým navíc situace vyhovuje – mají dostatečné sebevědomí cokoliv “okecat” a rády se poslouchají (u zpěváka celkem podmínka). To zásadní dostanou na papíře, naučí se to důležité papouškovat, ale hlavní jsou pro ně peníze na účtu a myšlenka – stojí za mnou “elity”, mezi které “patřím” (protože přece Aspen). To, že jim dělá vlastně užitečného idiota je mu jedno, protože to v národě prohlédne asi tak promile lidí. Zbytek je přesvědčen o tom, že se mladík prostě “snažil”, byl schopný (čehokoliv) a tak má “hvězdnou” kariéru, která mu ovšem byla (a velmi hekticky) vyrobena na míru, aby měl v životopise aspoň něco, když už je tak mladý ministrem tak důležitého resortu.
Pouze musí poslouchat hochy co jej nainstalovali, vymodelovali, vytvořili, vyškolili. A to se i stalo. A myslíte, že je s ním konec? Ne, vždyť dělal přesně to, co se po něm chtělo a když dostal rozkaz, tak bez řečí odešel a to se velmi cení. Proto o něm všichni píší jako “charakterním člověku”, který zvládl “první vlnu C19” a který byl za poslední roky nejoblíbenějším ministrem zdravotnictví vůbec. A právě proto, že se s ním počítá dál do řídících funkcí dle potřeb, tak musel odejít sám, s relativně čistým štítem a nikoliv s tím, že byl odejit. Už se navíc spekuluje o tom, že za svou lokajskou službu získá dostatečnou odměnu, ale samozřejmě jen prozatímní, dokud nebude opět vystřelen výše dle potřeb: https://refresher.cz/88975-Adam-Vojtech-by-mohl-byt-novym
Petr Novák
Zdroj: FB Petra Nováka
Sdílet: