16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Ve jménu otce, syna i peněz svatých

Kardinál Duka koncem minulého roku založil SOUKROMOU nadaci, do které si pak převedl z církevních peněz 250 milionů korun.

Ne, to není překlep. Tomu se už prostě říká zcela otevřeně zlodějina. Dovedu si představit, do čích kapes půjde většina těch peněz.

Takže, církev si nejdříve postupem naloupila, pak ji to uloupené zabavili komunisti. Pak jsme to církvi narvali zpátky a ještě ji platíme miliardy navíc. Tím vznikla největší realitka u nás, ze které si pan Duka vzal 250 milionků jen tak.
No a tak si tu žijeme. Tak je to i v politice. Každý už jen hrabe a nestačí ukrást miliony. Už se kradou miliardy. Díky tomu je republika tam, kde je. V prdeli. Nejlepší na tom je,že tito političtí a církevní tuneláři kritizují socialismus a to, jak komunisti “vyrabovali” zem. Jo, i komunističtí papaláši kradli, ale s mírou.
Nepotřebovali miliardy. Stačilo jim, jak měli svoji vilku, chatu, auto a zabezpečené děti. Kdysi jsem odpracoval par dní na Husákově vilce. Povím vám, že takovou by si tenkrát dovolil i kdejaký nižší papaláš, řezník či pumpař.
Vždy jsem říkal, že politik jde s kůží na trh a proto mi nevadí, když si trochu pomůže samozřejmě v určitých mezích. Ale musí se taky starat o národní zájmy a dělat osoh pro svou zem tak, jak to bylo za socíku. Žel, dnes je to zcela opačně. Nejen, že se krade s nenažraností, ale ještě se zemi spíše škodí, než prospívá. Holt demokracie…
/Lupo/
FB Lupo Anetty
Sdílet: