11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Palestinské 11. září? Kamerové záběry dokazují, že budova Gaza Tower se sídly agentur AP a Al-Jazeera byla stržena demoličními výbušninami…

Palestinské 11. září? Kamerové záběry dokazují, že budova Gaza Tower se sídly agentur AP a Al-Jazeera byla stržena demoličními výbušninami umístěnými v přízemí a sklepech budovy! Televizní štáby byly hodinu dopředu upozorněny, že budova bude zničena! Záběry nezachytily ani dopad bomby, ani přílet řízené rakety, pouze se ozvaly z přízemí budovy dva výbuchy, které strhly budovu učebnicovým způsobem do vlastního půdorysu! Stejná práce jako pád věží WTC v New Yorku v roce 2001! Co bylo uvnitř budovy, že musela jít dolů? Kompro materiály z Netanyahuovy korupční kauzy a co dalšího?

Izraelská armáda v sobotu údajně zaútočila na pásmo Gazy a zničila výškovou budovu Gaza Tower, kde sídlily redakce americké agentury Associated Press (AP) a televizní stanice Al-Jazeera. Hodinu před úderem byla celá budova vyklizena, protože důstojník izraelské vojenské tajné služby Aman varoval majitele budovy, že objekt bude zničen, protože Izrael má podezření, že v budově je ukrytý materiál vojenské rozvědky Hamásu. Novináři neměli ani čas si sebrat své vybavení, kamery, počítače, tiskárny, prostě všechno zůstalo v budově.

 

 

Televizní štáby tak pouze vzaly techniku, kterou již měly v ulicích a začaly zpovzdálí natáčet stojící budovu a čekaly, až přiletí řízená raketa, anebo až spadne bomba ze stíhačky a těžce poškodí budovu. Jenže, nic z toho nenastalo. Žádná raketa nepřiletěla a ani z nebe nespadla žádná bomba, ale namísto toho se ozvala ohlušující detonace ze sklepů a z přízemí budovy, kdy plameny a zášleh exploze vytryskl od paty budovy a jedna třetina budovy si sedla, což je klasická demoliční metoda směrového pádu řízené demolice. A nic na tom nemění ani to, že se objevilo zjevně fejkové video, které prý zachycuje dvě padající bomby z nebe.

Problém je v tom, že ve skutečnosti se ozvaly 2 exploze s rozestupem cca. 4 sekund, ale na podvrženém videu 2 bomby padají současně. Tento podvrh se ani nesnaží o časovou synchronizaci výbuchů, aby to alespoň znělo věrohodně. Podvržené video s počítačově přikreslenými bombami je níže. Všimněte si, že obě bomby padají současně. A porovnejte to s videem výše, kde je mezi oběma explozemi 4-sekundový odstup a kamera tam zabírá i nebe, ale žádné dvě bomby z nebe nepadají.

Strana budovy, na kterou má demolovaná budova padnout, se oslabí umístěním nálože pod nosnou stěnu uvnitř stavby. Budova se nakloní na požadovanou stranu a poté se odpálí druhá nálož, která podtrhne zbývající nosné zdi, čímž si budova lehne na bok, říká se tomu demolice provedená do půdorysu. A přesně toto se v sobotu odehrálo před objektivy kamer a svědků.

Video záběry potvrzují řízenou demolici provedenou dvěma explozemi zevnitř budovy v prostoru přízemí a sklepů. Ani na jediném záběru z televizních kamer (s výjimkou fejk videa výše) není zachycen pád svržených bomb z letadel nebo přílet řízené rakety. V prvním případě by kamery zachytily padající pumu z letadla a zvuk přelétající stíhačky, ve druhém případě by byly slyšet motory řízených raket, které vydávající ohlušující rachot. V tomto případě se nic z toho nekonalo a budova byla stržena v řízené demolici.

Demolice budovy se sídlem agentury AP, která od roku 2019 psala o Netanyahuových korupčních kauzách

Na místě byly nachystány štáby, dělaly rozhovory s místními lidmi a celou hodinu čekaly na to, až budova spadne. Proč musela být budova dvou novinářských agentur stržena v demolici a proč proběhla tato inscenace? Ten příběh je zamotaný, ale na jeho konci je jasné rozuzlení. Celé to začalo již v roce 2019, kdy byl Benjamin Netanyahu obviněn z korupce, úplatkářství a vydírání.

Celou tuto kauzu v Izraeli rozjel a nejvíce zpravodajsky pokrýval Ilan Ben Zion, novinář Associated Press. Právě agentura AP začala od roku 2019 publikovat nekonečnou sérii článků o Netanyahuově korupci a úplatkářství, přičemž pobočka AP v Gaze měla sloužit jako místo dokladů a důkazů, které novináři AP nashromáždili od svědků. Přestože AP má pobočku i v Izraeli, tato novinářská akce proti Netanyahuovi byla řízena z ciziny, pokud tedy můžeme Gazu považovat za cizinu ve vztahu k Izraeli.

Řízená demolice Gaza Tower

A právě korupční kauza může být důvodem, proč výšková budova v Gaze šla k zemi. Není jasné, jestli šlo o varování vyslané AP ze strany Netanyahuovy IDF, anebo jestli v budově opravdu byly v kancelářích důkazy a materiály, které by mohly být u probíhajícího soudu s Netanyahuem potenciálně použity novináři z AP.

Netanyahu byl obviněn z podvodu, ze zpronevěry a přijímání úplatků ve třech různých případech. Dubnové jednání, u soudu, první po dvou měsících, znamenalo začátek důkazní fáze, v níž má proti premiérovi vypovídat dlouhá řada svědků [1]. Zasedání se soustředilo na nejzávažnější případ proti Netanyahuovi – v němž je obviněn z prosazování změn telekomunikačních a daňových předpisů, které telekomunikační společnosti Bezeq přinesly stovky milionů dolarů zisku výměnou za pozitivní zpravodajství o Netanyahuovi a jeho vládě na populárním zpravodajském webu firmy Walla.

Netanyahu prý uplácel novináře, aby o něm psali hezky a o konkurenci pro změnu hnusně

Ilan Ješua [2], bývalý šéfredaktor portálu Wally, popsal systém, v němž na něj majitelé Bezequ, Šaul a Iris Elovitchovi, opakovaně tlačili, aby zveřejňoval příznivé věci o Netanyahuovi a očerňoval premiérovy rivaly. Vysvětlení, které mu oba podnikající manželé poskytli? “Tak to chtěl premiér,” řekli mu. Ješua dodal, že nátlak trval hodiny a hodiny a po dobu několika let. Manželé Elotvichovi, kteří jsou v případu rovněž obžalovaní, vybírali fotografie, titulky, volbu slov a další obsah. Dokonalá a řízená presstituce.

Řízená demolice Gaza Tower

Podle Ješuy mu také nařídili, aby psal nepříznivé články o Netanyahuových rivalech a dával jim hanlivé přezdívky. Naftali Bennett, bývalý Netanyahuův spojenec, který se stal jeho rivalem, byl znám jako “ten problémový pánbíčkář” a bývalý ministr financí Moše Kahlon, který je severoafrického původu, byl nazýván “mourovatý Arab“. Ješua uvedl, že nikdy nemluvil přímo s Netanyahuem a že žádosti přicházely od prostředníků, včetně bývalého Netanyahuova poradce Nira Hefeze, který se stal svědkem a očekává se, že bude rovněž svědčit proti premiérovi.

Netanyahu podle obžaloby přijímal i úplatky, podle Netanyahua jde o hon na čarodějnice

“Bylo jasné, že musím vyhovět Nírovým žádostem o umístění pozitivních článků a odstranění těch negativních,” řekl Ješua. Dodal, že jeho zaměstnanci byli z tohoto nátlaku rozzuření a jeden z redaktorů dokonce premiéra přezdíval “Kim” podle severokorejského diktátora Kim Čong-una. Řekl, že Šaul Elovitch o Netanyahuovi mluvil jako o “velkém chlapovi” a také mu ukazoval textové zprávy od premiérova syna Yaira, který žádal o změnu nebo stažení článků.

Odpálení raket

V dalším případě je Netanyahu obviněn z přijímání darů v hodnotě statisíců dolarů od bohatých spolupracovníků, včetně hollywoodského filmového magnáta Arnona Milchana a australského miliardáře Jamese Packera. Ve třetím případě je Netanyahu obviněn z toho, že se snažil zprostředkovat pozitivní zpravodajství ve významných izraelských novinách výměnou za omezení distribuce bezplatného pro-netanyahuovského bulváru. Netanyahu všechna obvinění odmítá. Ve svém televizním prohlášení Netanyahu obvinil prokurátory, že proti němu pořádají “hon na čarodějnice”. “Nevyšetřovali žádný trestný čin. Nehledali žádný zločin,” řekl. “Šli po člověku. Šli po mně.”

Sionisté se pokusili sundat Bibiho korupční kauzou, a ten jim v odvetě sundal věžák v Gaze. Židovské Fifty-Fifty účtování?

Jestliže redaktoři AP chrlí od roku 2019 proti Netanyahuovi desítky článků na téma korupce a potom najednou je proveden útok na budovu AP v Gaze, která je srovnána se zemí v řízeném odstřelu, neprosto to nedává smysl. Odstranění budovy muselo být dohodnuto a její odpálení muselo přijít se souhlasem majitelů AP, přičemž Al-Jazeera se k tomu připletla jen jako spolunájemce budovy, ale tato demolice budovy je jasným vzkazem, že sionistická agentura AP se musí z Gazy stáhnout. Agentura AP je totiž členem Velké Trojky, tedy celkem 3 největších sionistických zpravodajských agentur AP, AFP a Reuters.

Palestinský policista u trosek budovy

A najednou to do sebe dokonale zapadá. Snaha o sundání Benjamina Netanyahua v korupční kauze je sionistickým procesem zvenčí proti Izraeli a proti Netanyahuově vládě. A je to tudíž útok sionistů proti Izraeli a proti Jeruzalému. Nikdo nepochybuje, že Netanyahu uplácel novináře, ale otázka zní, kdo v Izraeli neuplácí? Však presstituce jede na plné obrátky v USA i v celé Evropě, a to tak okatým způsobem, až je to doslova trapné. A proč tedy jenom Netanyahu? Protože je to samozřejmě účelovka, prostě se to sionistům hodí.

Žádná protibunkrová bomba, žádná raketa, prostě jenom dvě demoliční exploze z přízemí budovy

Potopí Bibiho obviněním z korupce a úplatků, tedy z běžných politických zákulisních praktik nejen na Blízkém Východě. Odveta IDF proti Hamásu by vypadala jinak. Nad město by přiletěla stíhačka F-16 a shodila by protibunkrovou pumu. Ta by spadla z nebe, provrtala by střechu a jednotlivá podlaží budovy a se zpožděním dvou desetin sekundy by explodovala uvnitř budovy.

Celá budova by se rozprskla a rozletěla do všech stran a na místě by zůstal hluboký kráter. Jenže, v tomto případě žádný kráter není. Právě naopak. Pouze hromada trosek budovy naskládaná na sobě, která se poslušně a chirurgicky složila do půdorysu původní stojící budovy. Nálože byly do budovy uloženy na základě domluvy, dohody a zbytek je mediální divadlo. AP dostala přes prsty od Netanyahuovy tajné služby a výsledkem je jedna zdemolovaná výšková budova a nula obětí.

Dokonale položená budova do svého půdorysu. Žádný kráter, žádné rozmetané kusy budovy do širokého okolí.

Ten vzkaz je vyslán přímo do Londýna k Domu Sion, že Netanyahu nebude tolerovat práci jeho novinářů na svém svržení a deinstalaci. Celá operace je ukázkovou epizodou z války mezi ž a Ž. Velké divadlo pro média, demolice budovy novinářů, kteří v roce 2019 vytáhli kompro na Bibiho. Údery Hamásu na Izrael se tak dokonale Bibimu hodí do krámu, že mohl vyslat vzkaz a odpálit budovu sionistické tiskové agentury AP. Bez raket Hamásu dopadajících na Izrael by prostě věžák v Gaze odstřelit nešlo. To by se totiž nedalo mediálně ospravedlnit.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: