27. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nejhorší břečka v ČT

ČT dlouhodobě vysílá programy, které jsou jednostranně neobjektivní a hlavně silně propagandistické. Co se ale dělo v posledním pořadu Máte slovo, to bylo neuvěřitelné a nemá to v historii ČT obdoby.

Pořad byl o manželství stejnopohlavních párů. Soudružka Stehlíková se oháněla lidskými právy, soudružka Válková to stejné. Má snad právo hrát košíkovou malý člověk či vozíčkář? Má snad právo nádeník na Mercedes Benz? Přesto, že se soudružka Stehlíková oháněla  láskou, přesto, že obě soudružky byly ženy, zapomněly na tu nejpodstatnější věc, pokud jde o stejnopohlavní rodinu. Ale o tom až  v závěru toho blogu.

Někdo tam navrhoval referendum. Budeme snad dělat referendum o tom, má-li být zrušena gravitace, abychom nemuseli padat či o zákazu setrvačnosti, aby bylo méně nehod? Že stejnopohlavní manželství  jsou v některých státech, neznamená, že musíme všechno mít a že všechno je vhodné. Obzvláště v době, kdy se propaguje LGBT a 89 pohlaví a kdy se očekává masová migrace špičkových odborníků, profesorů, umělců, básníků, řemeslníků, sestřiček, chirurgů a profesorů z Afriky.

Soudruh Cibulka mě šokoval. Kdysi byl výborný moderátor, ale v tomto pořadu se zachoval jako pravý buran /velmi jemné a korektní oslovení!/. Vzpomněl jsem si i na domácí zvíře, které se zabíjí o vánocích. Opakovaně a dokonce rasisticky urážel přítomné i nepřítomné, aniž by ho soudružka Jílková okřikla a žádala od něj  omluvu. Už to něco vypovídá o úrovni ČT! Každý ředitel jiné televize by ji okamžitě vyrazil za takové neprofesionální chování. Soudruh Cibulka bojoval za práva dítěte. Je zajímavé, že celých dvacet let žije v spokojeném partnerství a neuvedl jediný pádný důvod, proč by mělo být jeho partnerství najednou manželstvím. Za celých dvacet let si nepořídil dítě, což dokazuje, že o něj nemá zájem. Inu, soudruhu Cibulko, s dítětem jsou i starosti, nejen radosti. Že nechápete, že mezi stejnopohlavními mohou být i zvrhlíci, je vaše neschopnost chápání / jak jste předtím urazil jednoho hosta/.

Jeden host se dokonce odvážil říct pravdu, která  je dávno známá. Že soudružka Jílková nadržuje jedné straně. V ten moment začala hystericky křičet a chtěla hosta dokonce vyrazit ze studia! Z ČT v tom okamžiku udělala ten nejhorší hnůj. Pardon, ten hnůj je mnohem užitečnější…Nejsem si jistý, nebyla-li v minulém režimu členkou KSČ, když se chovala jako papaláška. Odkdy se křičí na hosty? Odkdy se vyhánějí hosté z diskusního pořadu?

Že se gayové narodili v heterosexuální rodině není důvod, že homopáry mají právo založit rodinu, když se jim nemůže narodit dítě a nemůže žít v manželství, protože slovo manželství pochází z výrazu muž a žena. Samozřejmě jde o přípravu na pedofilní manželství kvůli černému hmyzu. Ale to soudruh Cibulka a další nejsou schopni pochopit. Kebaby se u nás nebudují jen tak pro zábavu….

Soudružka Jílková nevyvracela ani to, že všichni faráři jsou pedofilové. Mladíka omlouval jeho nezralý věk, i když je záhadou, proč celou událost tehdy neohlásil rodičům…Nebo mu to snad bylo příjemné? Mladík tímto nepřímo řekl, že všichni cikáni jsou nefachčenci a zloději. Pardon, rasismus z druhé strany v ČT nevadí…Soudruh Cibulka si dokonce pletl neplodnost s homosexualitou…Přišel tam dotaz: Jsme heteromanželé a nemůžeme mít dítě. Máme se rozvést a založit stejnopohlavní manžeství? No comment…

A ještě trochu statistiky: Registrovaných párů bylo v minulém roce 3600, z toho 900 se rozpadlo, tj. plná čtvrtina! Takže kvůli 3,5 promile /!/ z půl milionu gayů bylo  registrovaných párů a z toho celá čtvrtina se rozpadla. Takže neohánějte se rozvody v heteromanželství!  Proč jsem si vzpomněl na slavnou  hru Mnoho povyku pro nic? Bylo veřejným tajemstvím, že za minulého režimu žily v jednom bytě stejnopohlavní dvojice, i když bez registrace. Nikdo, opakuji, ani jeden pár neměl a nechtěl dítě. Na druhé straně bylo mnoho gayů ženatých, protože preferovaly rodinu a právo dítěte na oba rodiče. A další skutečnost, o které se nesmí mluvit. Zájem o rodinu či dokonce o dítě má jen několik jednotlivců, opakuji, jednotlivců, drtivá většina partnerství žijí spokojeně ve dvojicích, protože všechna práva už mají. Víte, kdo nejvíc propaguje manželství a adopci stejnopohlavních párů? Jsou to výhradně heterosexuálové, kteří mají školou vymyté mozky, nebo ti, kteří jsou placeni Sérešem. Takže opakuji, 99,9% stejnopohlavních párů v žádném případě nechce manželství ani adopci dítěte. Howgh!

V  celém pořadu nepadlo ani jediné slovo o tom nejdůležitějším, přesto, že tam hájily lidská práva dvě ženy a pořad moderovala také žena. Těmto třem ženám /jsou to opravdu matky?/ vůbec nevadilo, že sobecky okrádají děti o rodiče druhého pohlaví, který má nezastupitelnou roli v rodině, ale všechny zapomněly na to nejdůležitější: Odkdy dítě nemá právo na oba rodiče, samozřejmě obojího pohlaví, na tátu a mámu? Není vám třem hanba, že vás jako matky /?/ nenapadla tato otázka hned na prvním místě? To si říkáte matky? Proč jsem si vzpomněl na lehké ženy? Nevážená ČT, proč si vždy vzpomenu na slavný film- “Bože, jak hluboko jsem klesla”? Pro tuhle břečku si musíme platit ČT?

Miroslav Petr

 

Sdílet: