8. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Když dojde k předání vlády do rukou progresivistů…Advokátka odhalila, na co se můžeme „těšit“

Advokátka Monika Čírtková přemýšlí o tom, co se stane, když na podzim dojde k předání vlády do rukou progresivistů. Tenhle stav věcí nevylučuje, pokud mají předvolební průzkumy pravdu a do voleb se nic nezmění.

Podle předpovědí Čírtkové čeká Českou republiku velmi pravděpodobně přijetí eura, zvýšení daní, destrukce diplomatických vztahů s Ruskem, problémy v energetice plynoucí z nesplnitelných klimatických cílů a také enormní zasahování feministických organizací do vzdělávání.

Nechybí ani zmínka na aktuální téma, které je spojené s propagací hodnot LGBT. Čírtková v této souvislosti nevylučuje následující věci:

– schválení stejnopohlavních manželství,

– rozšíření možností výroby dětí na objednávku, a to takových, u nichž se bude už předem předpokládat, že nebudou vyrůstat s biologickými rodiči,

– možnost volit si pohlaví bez ohledu na biologický stav.

Čírtková poskytla poznámky spojené se svou odbornou činností. Bojí se dalšího narušení advokátní mlčenlivosti, trestního postihu výroků, které jsou v rozporu s oficiální ideologií.

Autorka příspěvku doplnila, že společenská atmosféra bude směřovat k protežování některých skupin obyvatelstva na úkor jiných.

„Stručně řečeno, kdo nebude patřit k nějaké menšině, se kterou se bude identifikovat, nebude to mít snadné,“ varuje.

Podle názoru právničky lze očekávat snahy o přijetí kvót na zastoupení žen v různých funkcích, ochotu přijmout kvóty na přijímání imigrantů, tlaky na justici, aby byly trestné činy směřující proti privilegovaným skupinám trestány přísněji, útoky na zpovědní tajemství.

„Představu, co nás čeká, tedy není těžké si učinit. Ale jak se na to připravit?“ stojí v závěrečné části příspěvku.

ZDROJ

 

Sdílet: