29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Voliči SPD zase naletěli: Předseda bezpečnostního výboru Radek Koten (SPD) a člen předsednictva SPD Radovan Vích hlasovali na tajném jednání bezpečnostního výboru PS pro usnesení proti Ruské federaci

Voliči SPD zase naletěli: Předseda bezpečnostního výboru Radek Koten (SPD) a člen předsednictva SPD Radovan Vích hlasovali na tajném jednání bezpečnostního výboru PS pro usnesení proti Ruské federaci a ve prospěch Koudelkovy BIS! Máme tvrdé důkazy ze sjetiny hlasování o návrhu usnesení na odsouzení Ruské federace a jejího obvinění z útoku na území České republiky! Jak dlouho se dá maskovat za vlasteneckou stranu, když poslanci SPD v kritických a přelomových okamžicích hlasují s ideovým a ideologickým nepřítelem a s držiteli medailí od CIA?

Když už by se zdálo, že nemůže být hůř a těch špatných zpráv se hrne na české vlastence a národovce tolik a každý den, že jde z toho hlava kolem, tak najednou zjistíme, že může být ještě hůř, protože jak se ukázalo, došlo znovu k další obrovské zradě voličů SPD. Já už opravdu nemám slov a nevím, jak dlouho je potřeba opakovat a zdůrazňovat, že vlastenectví se neměří podle toho, co politik říká a prohlašuje, ale jak v konečném důsledku pracuje a hlavně hlasuje, pakliže se jedná o poslance.

Po vypuknutí zpravodajské hry Vrbětice, kterou má pod kontrolou přímo česká BIS na pokyn Ústřední zpravodajské služby (CIA), která koordinuje tuto maskírovku s cílem likvidace vztahů české vlády s Ruskou federací na všech úrovních, přičemž americký ministr zahraničí Antony Blinken už dokonce Andreji Babišovi telefonicky gratuloval ke splnění úkolů vytěsnění ruského Rosatomu z dostavby Dukovan, tak úplně bez povšimnutí došlo už v pondělí 19. dubna k neuvěřitelné zradě.

V ten den byla totiž svolána schůze bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny na utajené jednání, kde se sešly špičky českých tajných služeb a celou prezentaci řídil Michal Koudelka, šéf kontrarozvědky BIS. Výbor na utajovaném jednání schvaloval text usnesení proti Ruské federaci, který později schválila celá Poslanecká sněmovna. V tomto usnesení se obviňuje Ruská federace a její vojenská špionážní služba GRU z vyhození muničního skladu ve Vrběticích v roce 2014 do povětří, a to celkem prý dvakrát po sobě, nejprve v říjnu a potom v prosinci. V bezpečnostním výboru jsou však i dva poslanci za SPD, přičemž jeden z nich je dokonce předsedou tohoto výboru.

Usnesení výboru
Dva poslanci SPD zvedli ruku na výboru při tajném hlasování pro Koudelkovu zpravodajskou hru proti Rusku

Předseda bezpečnostního výboru Radek Koten (SPD) a člen předsednictva SPD Radovan Vích totiž na tomto hlasování podle informací, které jsme dostali od bývalého člena SPD Roberta Vašíčka, hlasovali jednomyslně a společně s ostatními členy výboru pro přijetí návrhu usnesení proti Ruské federaci. Návrh byl předložen na základě informací držitele medaile za spolupráci se CIA Michala Koudelky. Na výboru hlasovalo 14 členů a všech 14 členů na sjetině, kterou jsme dostali do redakce, hlasovalo jednomyslně pro Koudelkův návrh usnesení, který vyzývá rovněž k vyhoštění 18 ruských diplomatů.

Člen výboru a poslanec za ODS Pavel Žáček poskytl ve čtvrtek 6. května 2021 na Radiožurnálu ČRo večer po 22. hodině stanovisko [1], které nás doslova šokovalo a zvedlo ze židle. Důkazy Michala Koudelky z BIS prý byly na tomto tajném jednání tak přesvědčivé, že pro to zmíněné usnesení výboru zvedli ruce i dva uvedení poslanci za SPD, ale následně až potom je prý Tomio Okamura tlačil k tomu, aby své hlasování zpochybnili. Tohle je naprostý otřes a skandál, který pouze ukazuje tu konceptuální nulitu a vyprázdněnost u poslanců SPD.

Zoufalost kádrů SPD bez špetky konceptuální gramotnosti a ideově-ideologického ukotvení

Chybí naprosto jakákoliv kádrová a především ideově-ideologická výchova ve straně, která by zaručila, že poslanci za všech okolností budou chápat souvislosti, budou vědět, co se po nich chce, co po nich žádá volič, co se očekává od vlastenecké strany, minimálně tedy ve chvíli, kdy se tím vlastenectvím ústy svého předsedy tak často zaštiťují. Oba dva poslanci se dopustili ideově neodpustitelné zrady a ideologické diverze ve vlastních řadách a proti vlastní straně, protože nepřítel nyní bude poukazovat na oba poslance SPD už napořád a při každé příležitosti, a to se slovy, že podívejte se na hlasování bezpečnostního výboru, podívejte se, ty důkazy byly tak přesvědčivé, že i dva poslanci SPD hlasovali pro usnesení, podívejte se, podívejte se! Bože, takové konceptuální chucpe!

Radek Koten (SPD), předseda bezpečnostního výboru PSP

Jak můžou proboha dva poslanci SPD hlasovat pro zpravodajskou hru proti Ruské federaci ve chvíli, kdy NATO nasunuje na ruské hranice zbraně? Jak můžou hlasovat pro návrh, který se opírá o zpravodajskou hru zastřešovanou v ČR Michalem Koudelkou, držitelem Tenetovy ceny za spolupráci se CIA? Jak je možné, že dva členové SPD hlasují proti Ruské federaci na základě důkazů vyrobených skupinou Bellingcat, což je mediální outlet britské špionážní služby MI-6, která používá tento outlet k zakázkové činnosti a rozehrávání zpravodajských her proti vybraným cílům, tedy to samé, jakou funkci v ČR má Bakalův outlet Respekt, který dělá tu samou zakázkovou činnost pro BIS a zřejmě i pro ÚZSI a VZ?

Bellingcat stojí nejen za výrobou falešných profilů na Facebooku pomocí aplikace pro zakládání účtů zpětně v čase, nejenom, že Bellingcat má přístup k nástrojům pro editaci historie leteckých spojů a objednávkových systémů letenek, ale používá prokazatelně nástroje vyvinuté britskou GCHQ a americkou NSA. Naprosto nic, co předloží Michal Koudelka ve věci zpravodajské hry proti Ruské federaci, nelze brát vážně a poslanci za SPD to mají dát všem najevo, že se nebudou podílet na americké zpravodajské hře proti jaderné velmoci jakou je Ruská federace.

Ve Vrběticích byly spáchány mezinárodní zločiny obchodů se zakázanými zbraněmi a vývozu zbraní do embargovaných zemí. A tak bylo potřeba zamést stopy a sklady vyletěly do povětří

Naprosto rozumím tomu, že tohle je přešlap, který si uvědomuje i Tomio Okamura, ale takhle to prostě nemůže fungovat, že poslanci SPD mají naprosto nulovou konceptuální gramotnost a netuší, co se okolo nich děje. Ve Vrběticích se už minimálně od roku 2005 načerno obchodovalo s municí, se zbraněmi, dokonce s raketami, které zmizely neznámo kde. Načerno se tam podle informací rozebíraly a znovu skládaly dohromady mezinárodně zakázané protipěchotní miny, a když se v roce 2015 začali Rusové zajímat o to, kdo dováží do Sýrie české samopaly SA-58, české granátomety RPG-75, české protipěchotní a v té době už mezinárodně zakázané miny, tak najednou nastal problém, obrovský průser.

Situační mapa explozí ve Vrběticích

Rusové totiž začali sledovat stopy do ČR a někdo se tak pokusil zamést stopy a nechal muniční sklady vyletět do povětří. A namísto toho, aby poslanci za SPD začali vyšetřovat zločinné spiknutí, kdo na ministerstvu obrany již za dob Topolánkovy vlády tyto kšefty kryl, kdo převedl sklady na soukromé subjekty s cílem zobchodování přes soukromé subjekty, aby zbraně už nebyly pod kontrolou armádní ostrahy, kdo z kšeftů profitoval, kdo zajišťoval transport na Ukrajinu a odtamtud dále do Turecka, do Sýrie, do Libye, do Konga, Malawi a dalších zemí, tak namísto toho poslanci SPD v bezpečnostním výboru zvedají ruce pro Koudelkovy zpravodajské hry.

Poslanci SPD v kritických a klíčových okamžicích zradí a hlasují s ideovým a ideologickým nepřítelem. Odřezávání Moskvy od Prahy ohrožuje státní hranice ČR a nahrává sudetoněmeckému revanšismu

Tato činnost poslanců SPD je totiž vysoce nebezpečná a podobá se rozkladné činnosti nepřítele uvnitř vlasteneckých struktur. V dobách VKR by tento proces byl označován jako ideově-ideologická rozvratná činnost s cílem oslabit národní bezpečnost v rozehrané zpravodajské hře proti jaderné velmoci, která je přitom paradoxně po II. sv. válce jako nástupce SSSR garantem poválečného uspořádání a především poválečných stáních hranice České republiky. Oslabování role Ruské federace posiluje Sudetoněmecký landsmančaft a jejich revanšismus.

Radovan Vích (SPD), člen předsednictva SPD a člen bezpečnostního výboru PSP

Oslabování role Moskvy tak přímo ohrožuje vytyčení státních hranic ČR po II. sv. válce. Američané dodnes neuznali státní hranice České republiky, neuznalo je ani Německo. To jste možná nevěděli. Státní hranice ČSR po roce 1945 uznal jen Sovětský svaz. Dokonce ani v Česko-německé deklaraci [2] z roku 1997 německá vláda neuznává poválečně vytyčené hranice ČR. To je možná pro mnoho čtenářů šok, ale je to přesně tak. Německo nikdy neuznalo v žádné smlouvě poválečně ukotvené hranice ČSR, které na Postupimské konferenci Československu vymínil a garantoval Josif Stalin.

Američané usilují o reformát Postupimského uspořádání v Evropě. Střední Evropa pod vlivem USA v rámci Trojmoří a Německo s Ruskem jako protivníci a soupeři USA

Je ostudné, že dva poslanci SPD mají takovou konceptuální slepotu, že netuší, co je cílem oslabování role Moskvy v prostoru Střední Evropy. Je to posilování nejen Američanů, ale i role sudeto-německého revanšismu, který je zatím důsledně maskovaný evropanstvím a bláboly o evropských hodnotách a integracích. Každé hlasování proti Rusku v ČR, každý odvolaný ruský diplomat v ČR, každá další odstraněná socha ruského maršála z českých náměstí ohrožuje více a více hraniční integritu českého státu. Nádhernou ukázkou konceptuální a bezpečnostní slepoty předvedla poslankyně SPD Jana Levová. Toto předvedla na Facebooku.

Je to proces odkrajování Prahy od Moskvy, aby jednoho dne mohly být vzneseny požadavky na ČR, které již nepůjde Prahou odmítnout, protože Praha nebude mít za sebou už žádného garanta poválečného uspořádání hranic ve Střední Evropě. A bude strašné sledovat, až Američané začnou nabízet Praze ochranu Sudet před Němci výměnou za ideové a ideologické tažení proti Moskvě. Přesně takový plán totiž Američané rozehráli v Praze a je ostudné, že se toho zúčastnili i dva poslanci SPD.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

 

Sdílet: