28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Americká pošta má novou roli – špehovat Američany a jejich příspěvky na sociálních sítích

Po celá desetiletí americká poštovní služba nedokázala splnit svůj záměr: Efektivní vyřizování a doručování pošty národa.

Poštovní úřad (USPS / U.S. Postal service) je životně důležitou vládní službou, takže by se nemělo očekávat „dosažení zisku“ v tom smyslu jako to dělají společnosti FedEx, UPS a další zpracovatelé balíků. Američané by ale měli přinejmenším očekávat, že se pošta kousne do svědomí a bude fungovat čestně.

Poštovní služba to zjevně nedělá.

Podle Yahoo News má poštovní služba nyní novou funkci: Stala se naší nejnovější špionážní entitou, která provozuje „program skrytých operací“ monitorující příspěvky Američanů na sociálních sítích – jako kdybychom k tomu potřebovali další vládní agenturu.

Podrobnosti o dozoru, známém jako iCOP (Internetový Program skrytých operací) nebyly dříve zveřejněny. Práce zahrnuje analytiky, kteří prohledávají stránky sociálních médií hledajíc obsah příspěvků nazývaných jako „pobuřující“ příspěvky, poté tyto informace sdílejí mezi vládními agenturami.

„Analytici s americkou poštovní inspekční službou sledovali významnou aktivitu týkající se plánovaných protestů, které proběhnou na mezinárodní i domácí úrovni 20. března 2021,“ uvedl vládní zpravodaj 16. března.

„Byly identifikovány místa a časy protestů, které jsou distribuovány online na vícero platformách sociálních médií včetně pravicově nakloněných účtech Parler a Telegram.“ Informace byly dodány zpravodaji, který byl označen jako „citlivý pro vymáhání práva“ a jeho prostřednictvím rozesílán do centra ministerstva pro vnitřní bezpečnost.

Zpravodaj předem informoval o schůzkách skupin ve městech po celém světě chystaných na 20. března v souvislosti s akcí nazvanou World Wide Rally za svobodu a demokracii, kde by se protestovalo proti několika věcem včetně rozmachu 5G a COVID lockdownů.

„Uživatelé na síti Parler komentovali svůj záměr využít shromáždění k násilí.“

Zaprvé, platforma sociálních médií Parler není útočištěm pro cokoliv „pravicového.“ Existuje mnoho uživatelů, kteří jsou konzervativní, věrní, ale užití slova „pravicový“ naznačuje „nebezpečný extremismus,“ který na platformě není příliš rozšířený. Je to tedy jen lež a co je horší, jde o lež šířenou velkou vládní agenturou, která má chránit všechny Američany, nejen ty se správným politickým přesvědčením.

Zadruhé, jako vždy, lidé, kteří definují pojmy jako „pobuřující“ a „extremistické“ jsou obvykle sami extremisté, kteří zastávají krajně levicové názory. Pokud nesouhlasíte, zeptejte se sami sebe, proč Parler zaplavilo tolik konzervativců; Odpověď zní: levicoví extremisté nikdy neshromažďují své stejně smýšlející bratry a sestry na velkých sociálních sítích jakými jsou Twitter, Facebook a YouTube (které byly použity k plánování nepokojů v Kapitolu 6. ledna, ne na Parleru).

„Analytici iCOP v současné době monitorují tyto kanály sociálních médií zda neobsahují potenciální hrozby vyplývající z plánovaných protestů a podle potřeby budou šířit aktualizace zpravodajských informací,“ pokračuje zpravodaj.

To, co je „pobuřující“ pro jednu stranu politického spektra, není nic jiného než „prostá pravda“ pro stranu druhou. To, co je legitimní hlášení a prezentace faktů „znevýhodněným“ sdělovacím prostředkem, je druhým považováno za „falešné zprávy“ a „propagandu.“

Ale největším problémem je skutečnost, že k tomu aby se americká pošta stala nejnovější špionážní agenturou byla pověřena Joe Bidenem a jeho marxistickými / komunistickými manipulátory – bez aktu Kongresu a bez jakékoli diskuse o této otázce ze strany We The People prostřednictvím našich zástupců v Kongresu.

Takže – Vysvětlí to z Bidenovy administrativy někdo? Kdo nese odpovědnost? Kdo program implementoval? A co přesně znamená „pobuřující“ obsah?

Nečekejte, odpovědi se teď stejně nedočkáme.

V pondělí 26. dubna 2021 napsal JD Heyes

Přeložila adri | Zdroj: Natural News

ZDROJ

 

Sdílet: