16. 10. 2021

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Helgoland jako důkaz

Helgoland je co do počtu obyvatel srovnatelný s běžnou vesnicí. Jde o ostrovy, které patří Německu, přičemž jeden je obydlený. Od dubna do září se tam jezdí za rekreací, ale jsou tam i různé výzkumné stanice, ať už stanice zkoumající život v oceánu či stanice ornitologická, zkoumající život ptáků. Tento ostrov se zbytku Evropy vymyká nejen svojí přírodou, ale především tím, že se tam nikdy nevyskytl ani jeden jediný případ covidu. Přesto se tam musí respirátory nosit tak, jako jinde v Německu, jsou povinně uzavřené některé obchody či školy a je zde zákaz nočního vycházení přesně po vzoru zbytku Německa.

Pokud stále někdo potřebuje důkaz tvrzení, že v případě restrikcí jde především o zavádění budoucí nikdy nekončící totality, či chcete-li Velkého resetu, NWO či 4. průmyslové revoluce, byl poskytnut právě v Helgolandu.

Na jednom ostrově na širém moři v Německu neexistuje jediný případ covidu, nevyskytl se zde žádný případ nemocné, ani pozitivně testované osoby. A pokud tam chce kdokoli cestovat, musí se nechat otestovat. Helgoland je 48,5 km daleko od nejbližší pevniny , takže covid se tam nemá jak dostat, přesto musí tamní obyvatelé dodržovat veškerá nařízení, platná v Německu. Proč?

Proč musí být 1300 ostrovanů stále vystaveno obtěžování? Jaký to má smysl, pokud například nyní platí v Německu také zákaz nočního vycházení – a totéž musí dodržovat i v Helgolandu, odkud nikdo z obyvatel na německou pevninu necestuje a pokud už musí, tak se před cestou zpět na ostrov povinně testuje?

Odpověď je jednoduchá: opatření nemají nic společného s nějakou ochranou zdraví. Měli bychom si zvyknout na skutečnost, že základní práva, která byla dosud považována za samozřejmá, jsou podkopávána, že svobody, které bereme jako samozřejmé a které jsou dokonce zaručeny ústavou, jsou tímto postupně likvidovány. Nyní přichází “Velký reset”, který s restrikcemi – například s klimatickým lockdownem – počítá. Vítejte v “Novém světovém řádu”.

Nyní se zřejmě zkoumá, jak daleko může nějaký útlak zajít, jak na něj lidé zareagují? Kdy to lidé přestanou akceptovat a jak lze udržet rozzlobené lidi pod kontrolou? Nejprimitivnější, prolhanou propagandou, jako dosud? Nebo snad policejní šikanou? Co by se stalo, kdyby obyvatelé Helgolandu, kde se nemá jak covid roznášet, restrikcím vzepřeli a žili by si v rámci komunity tak, jako dřív?

Helgoland je tak skutečně něco jako “laboratorní experiment”: na základě tohoto příkladu lze přesně studovat, jak se budou lidé chovat, pokud se zavedou opatření bez jakéhokoli důvodu. Co lze v případě této komunity, uvnitř níž jsou zavedeny bezdůvodné restrikce, sledovat?

  • Dojde k občanské neposlušnosti?
  • Budou lidé říkat: “nenecháme si už nic diktovat od šílenců”?
  • Nebo naopak nastoupí slepá poslušnost, bez ohledu na to, jak šílené a dokonce i nezákonné restrikce budou nařízeny?
  • Může být znovu naplněn pro Němce již tak velmi dobře známý slogan “Vůdce velí, my ho slepě následujeme”?
  • Stane se “bezpodmínečná poslušnost” opět ctností?

Ostrov žije už něco přes rok v izolaci, pokud je zde nějaký pohyb, pak podle výše uvedených pravidel – tedy na ostrov jedině s testem. Jde o jedno z mála izolovaných míst, kam se covid nikdy nedostal, přesto musí slepě dodržovat nařízení, která jsou běžná všude v Německu. Nebylo by logické dát ostrovanům výjimku, aby v prostředí, kde covid neexistuje, mohli chodit bez náhubků a vycházet ven kdykoli se jim zamane? Aby mohli žít tak, jako dřív?

Bylo by to samozřejmě logické. Nicméně Helgoland je jen dalším důkazem toho, že o zdraví obyvatel zde rozhodně na prvním místě nejde. Proč by pak někdo nutil nosit prokazatelně zcela zdravé lidi dusítka, která jim na zdraví nijak nepřidají??

Sdílet: