2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V Německu zavedli 3. pohlaví, nikdo o něj nestojí. Ale “narodilo se” 15 dětí s 3. pohlavím

V Německu bylo oficiálně zavedeno 3. pohlaví, aby se prý vyšlo vstříc těm jedincům, kteří se nepovažují za muže, nebo ženu. Nyní byla zveřejněna čísla, která ukazují, jak vážná byla situace.

Ke konci roku se v Německu, které má nyní včetně uprchlíků, asi 81-4 mil obyvatel si požádalo o změnu svého pohlaví na “jiné” 220 osob! To je celých 0,00043% z celkové populace! V roce 2019 si o změnu pohlaví na “jiné” požádalo 42 osob, v roce 2020 31 osob.

Naději ale skýtají pokrokoví rodiče. V roce 2019 nechali rodiče zapsat 11 dětí jako “jiné” pohlaví, V zemi se tehdy narodilo 780 000 dětí. V roce 2018 to 15 dětí, kterým jejich rodiče dali do vínku “jiné” pohlaví.

Přitom podle “výzkumů a odhadů odborníků”, které byly podkladem pro rozhodnutí ústavního soudu, se očekávalo, že se jedná nejméně o 160 000 osob. Odborníci se tedy spletli “pouze” 727 krát. To se holt pokrokovým “”vědcům stane.

V ČR se nyní připravuje zavedení ” manželství a adopcí” pro homosexuály. I zde se argumentuje “výzkumy a odhady odborníků”. Můžeme proto předpokládat, že i tahle čísla jsou záměrně vylhaná jako tomu bylo v Německu a mnoha dalších zemí. O skutečný “zájem” o homomanželství se lze přesvědčit z počtu registrovaných partnerství, která jsou zcela zanedbatelná.

Jenže neviňme z toho nebohé perverzní rodiče a dalších perverzí chtivé gaye a pedofily. Oni jsou jen nástroj nejstarší mafie světa, která chce zničit bílé národy a kulturu. Dokud se na ní neodvážíme nahlas ukázat prstem, tak budeme drceni jejími nástroji jako jsou lgbt++p neziskovky, či uprchlíci.

Milan v Německu

Česká věc

 

Sdílet: