29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Čau lidi… Má belgický virolog a vývojář vakcín Bossche pravdu?

Renomovaný belgický virolog a vývojář vakcín MVDr. Geert Vaden Bossche, Ph.D. v otevřeném dopise z 6. března 2021 adresovaném Světové zdravotnické organizaci (WHO) volal po okamžitém ukončení kampaně masového očkování na COVID-19. Podle jeho závěrů probíhající masová očkovací kampaň povede k vytváření nebezpečnějších mutací.

Přední virolog Geert Vanden Bossche je uznávaným zastáncem vakcín. V polovině března však dramaticky apeloval na Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), a varoval před masovým očkováním v současné fázi pandemie. Podle Bossche může masové očkování způsobit virové mutace a zvyšovat odolnost virů.

Podle Bosscheho masové očkování proti koronaviru „s největší pravděpodobností dále zesílí adaptivní imunitní únik, protože žádná ze současných vakcín nebrání přenosu virových variant“. Dokonce prohlásil, že takový přístup si vyžádá více obětí na životech.

Pokud jde o vakcinaci, ve Spojených státech se začínají objevovat tzv. „průlomové případy“. The Epoch Times 31. března uvedl, že jen ve státě Washington se nakazilo přes sto očkovaných lidi čtrnáct dnů po poslední vakcinaci. Podobný počet „průlomových případů” registrují v Idahu, Jižní Karolíně na Floridě a v dalších státech.

Rovněž Izrael pozoruje znepokojivý trend nákaz jihoafrickou mutací u očkovaných. Podle studie Telavivské univerzity a největšího izraelského poskytovatele zdravotní péče Clalit vyšlo najevo, že jihoafrická varianta u pacientů naočkovaných dvěma dávkami vakcíny, byla prevalence jihoafrické varianty osmkrát vyšší než u neočkovaných. Co to znamená? Podle mne to znamená přesně to, před čím varoval vědec Bossch a další.

Není náhoda, že další vědec profesor Luc Montagnier nositel Nobelovy ceny za medicínu žádá zastavení masivního očkování proti Covid-19. List zaslal představitelům státu Izrael.

Dnes 74-letý MUDr. Vernon Coleman, zkušený lékař i filosof proslul na poli odborném původně v oblasti medicínské etiky, tvrdí, že vakcíny Covid-19 jsou zbraně hromadného ničení. Kdyby to tvrdil sám, řekl bych si, že je to starý senilní blázen, ale on není jediný lékař a vědec, který to tvrdí.

Američtí lékaři v přední linii (AFLDS) mluvili s bývalým viceprezidentem a hlavním vědeckým pracovníkem společnosti Pfizer, dr. Mikem Yeadonem, ohledně jeho názorů o vakcíně proti Covidu-19. Dr. Yeadon na začátku řekl: „Jsem si velmi dobře vědom globálních zločinů proti lidskosti, které se nyní provádí proti velké části světové populace.

Cítím velký strach, ale neodrazuje mě to od toho, poskytnout odborné svědectví několika skupinách schopných právníků jako je Rocco Galati v Kanadě nebo Reiner Fuellmich v Německu.

Nemám naprosto žádné pochybnosti o tom, že čelíme zlu a nebezpečným produktům.

Dr. Christiana Vel, molekulární genetik na Univerzitě Paris-Saclay a předseda Vědecké Rady CRIIGEN (Výbor pro nezávislé výzkumy a informace o genetice), tvrdí, že vakcíny proti covidu představují riziko pro všechny obyvatele Země. Odpovědný je spíše ten, který se odmítá očkovat genetickými typy vakcín!

Podle Jacques Testarda, známého francouzského biologa, argument “pokud se nepůjdeš očkovat, tak nemyslíš na ostatní” je mylný. V tomto kontextu je tím, který myslí na ostatních právě ten, kdo se očkovat genetickými vakcínami nedá! Nebrat toto riziko v úvahu a nikde o něm ani nediskutovat je ještě méně pochopitelné, neboť existují alternativy – už ověřené technologie (inaktivovaná vakcína, rekombinantní vakcína). Jsou zde také účinné léky a nezastupitelná vlastní imunita.

V důsledku očkování vakcínami typu DNA a mRNA, může podle Vela, vzniknout nakažlivější a smrtelnější virus. Jednou z vlastností virů, které patří do stejné kategorie totiž je, že si mohou vyměnit části genetického materiálu. Jde o tzv. virovou rekombinaci.

Zdá se, že jsme svědky událostí, které tito odborníci popisují. Jsme  prostě v epicentru dění.

V Česku se objevil první pacient infikovaný jihoafrickou variantou koronaviru, který onemocněl po dvou dávkách vakcíny.

Tato zpráva přišla dva dny poté, co známá lékařka MUDr. Xenie Preiningerová z Třebíče odpálila šokující zprávu o tom, že záchranáři začínají do českých nemocnic přivážet pacienty s vážnou formou nemoci Covid-19 i přesto, že už byli v minulých měsících naočkováni! Nemoc už dokonce napadá i její kolegy a očkované lékaře, kteří potom nakazí své celé rodiny!

Dost úvah a přemýšlení! Je to zbytečné.

Mezitím, co se tito vědci namáhají s vysvětlováním, se ozval ve svém pravidelném pořadu Čau lidi Andrej Babiš s oznámením, že  Ministerstvo zdravotnictví již musí připravit očkovací strategii pro roky 2022 a 2023.

Tak Čau lidi…

EMIL KALABUS

ZDROJ  ZDROJ  ZDROJ

 

Sdílet: