11. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Pražský hrad nařídil odstranění Jana Blatného jako nepřípustného kádra trans-atlantické moci nad Prahou a na jeho místo dosadil uznávaného židovského lékaře, který je otevřený ruským i čínským vakcínám!

Pražský hrad nařídil odstranění Jana Blatného jako nepřípustného kádra trans-atlantické moci nad Prahou a na jeho místo dosadil uznávaného židovského lékaře, který je otevřený ruským i čínským vakcínám! Americká ambasáda v Praze je vzhůru na nohou, je to prý podraz na americké farmaceutické společnosti Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson! V ohrožení už jsou prý i Dukovany, Rosatom má připravenou bezkonkurenčně nejlepší nabídku a americké tajné služby se obávají, že Miloš Zeman to využije jako mocenskou kartu na podzim při schvalování ministrů a jmenování nové vlády po volbách!

Není dovoleno, aby procesy řízení nad Prahou ovládaly nadále trans-atlantické síly. Jasný důkaz o pádu americké moci v Praze předkládá dnešní mohutný frontální úder a direkt proti americkým zájmům a americkému ministerstvu zahraničí, když skupina lidí z okolí Pražského hradu v čele s Milošem Zemanem ve spolupráci s Andrejem Babišem odstranila dosavadního ministra zdravotnictví Jana Blatného, který aktivně a veškerou svojí silou blokoval schválení a nasazení ruské vakcíny Sputnik V a rovněž blokoval i čínskou vakcínu Sinopharm na jedné straně, a přitom na straně druhé zavíral oči nad tím, že se do ČR dováží neschválené antigenní testy z Číny pro testování českých školáků.

MUDr. Petr Arenberger, nový ministr zdravotnictví

Čínské testy nemají žádné evropské a ani české registrace a schvalovací certifikáty. Stovky tisíc těchto neschválených a v EU neregistrovaných testů leží již teď ve skladech českých škol a jsou připraveny k použití od příštího pondělí 12. dubna k testování českých školáků. Proč se nesměl v ČR používat Sputnik V anebo čínský Sinopharm, když se v ČR mohou na nezletilé děti používat neregistrované a nikde v EU neschválené antigenní testy? Ano, je to důsledek mohutného politického boje a Studené války, která zuří mezi trans-atlantickou státní mocí a mezi Globalisty.

Novým českým ministrem zdravotnictví se stal uznávaný lékař s židovskými kořeny

Prezident Miloš Zeman na návrh premiéra Andreje Babiše tak ve středu odvolal ministra zdravotnictví Jana Blatného z funkce a do uvolněné funkce byl dosazen kádr Pražského hradu [1]. Novým ministrem zdravotnictví se stal MUDr. Petr Arenberger, dosavadní ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, ale rovněž jednatel Purkyňova nadačního fondu [2], Dermatologického univerzitního nadačního fondu, jednatel Sanatoria Docenta Arenbergera s.r.o a spolumajitel firmy ALTAMEDICA s.r.o. Nový ministr zdravotnictví má židovský původ a aktivně se účastní akcí pořádaných Pražskou židovskou obcí.

Ve výroční zprávě Židovské obce v Praze za rok 2019 se uvádí [3] několik zajímavostí. Ve čtvrtek 14. března 2019 (7. adaru 5779) došlo ke vzpomínkové akci u příležitosti 400 let od smrti Šlomo Efrajma Lunčice, autora zásadního komentáře k obsahovému významu a interpretaci Tóry. Probíhaly i diskusní pořady s židovskými hosty pod názvem “Káva o čtvrté” a těchto pořadů se zúčastnil nejen Petr Arenberger, ale i jeho manželka Monika, rovněž lékařka a docentka.

V roce 2018 kandidoval Petr Arenberger do Rady Českého rozhlasu a v kandidatuře uspěl. Arenbergerovi se podařilo dostat do Rady ČRo až na třetí pokus. Dosazení židovského ministra do funkce zdravotnického resortu je dosti nezvyklým tahem, obvykle do těchto funkcí jsou nasazovány jen nevýznamné marionety. Pokud dochází k nasazení uznávaného židovského lékaře, ukazuje to na kritický stav situace na ministerstvu, kdy už není jiné cesty. Blatný si zřejmě zadělal na obrovský malér, když se rozhodl zablokovat Babišovi cestu ke Sputniku.

Andrej Babiš už nemá kam uhnout, pokud se nezačne okamžitě očkovat čímkoliv, co je k dispozici, jeho politická kariéra na podzim skončí

Nejprve si musíme rozebrat situaci, abyste se v nastalém zmatku zorientovali. Andrej Babiš vidí, co se stalo v USA. Virová krize byla použita k likvidaci Donalda Trumpa a je potřeba dodat, že Andrej Babiš není hlupák. Máme teď už duben a v ČR pořád nejsou vakcíny, které měla ČR dostat už v lednu, do konce března měly přijít miliony vakcín a už teď mělo být proočkováno přes 50% obyvatelstva. Takové alespoň byly plány vloni v srpnu, tento harmonogram se zdál, že se podaří naplnit. Jenže, potom došlo k něčemu, co nikdo z politiků v EU nečekal. Trojice amerických společností Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson začaly v rozporu s podepsanými objednávkami s EU krátit dodávky, a to téměř až na nulu.

Zleva premiér Andrej Babiš a ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV) Petr Arenberger se zdraví 22. ledna 2021 v Praze před pavilonem O při příležitosti otevření velkokapacitního očkovacího centra FNKV.

Tato situace nastala v důsledku přesměrování vakcín výlučně pro americký trh a z dodávek pro EU byla většina vakcín odkloněna do Izraele, přednostně a prioritně. Pokud má mít Andrej Babiš šanci na volební úspěch 3. října, potom v té době musí být Česká republika již 100% otevřená, bez omezení, bez lockdownů, protože jedině tak bude mít Hnutí ANO šanci na dobrý volební úspěch. Pokud bude v ČR na podzim situace podobná dnešnímu stavu, Hnutí ANO drtivě prohraje.

Andrej Babiš tak má jedinou možnost, naočkovat populaci ČR čímkoliv, co je k dispozici, a to tak rychle, jak to jen půjde. Andrej Babiš nemůže čekat, až Pfizer, Moderna nebo Johson & Johnson budou mít volné kapacity po dokončení očkování v USA, které se očekává stejně až koncem tohoto roku, rychleji to tam nepůjde. A to mluvíme jen o těch Američanech, kteří se chtějí naočkovat, ne o všech Američanech.

Ruská vakcína Sputnik V jako jediná může zachránit Hnutí ANO v podzimních volbách, Američané svým stupidním procesem řízení zahnali Babiše do kouta a donutili ho sáhnout po ruské vakcíně

Andrej Babiš tak potřebuje do ČR za každou cenu dostat ruské vakcíny Sputnik V a rovněž čínský Sinopharm, což jsou jediné dvě vakcíny na světě, které jsou k dispozici okamžitě a v dostatečném množství. Jakmile tyto vakcíny v ČR budou a ministr zdravotnictví jim udělí výjimky, začne se s plošným očkováním, a to tak, aby nejpozději 15. července bylo možné otevřít celou Českou republiku. Do té doby by se stále ještě mohlo stihnout proočkovat 50% populace.

Do 1. července se to už nezvládne, to už je jasné, ale nyní se hraje de facto o každý jednotlivý den, každý den, kdy se plošně neočkuje, se blíží Babišova totální porážku v podzimních parlamentních volbách. Čeští ovčané chtějí vakcíny, vidí v nich záchranu a politici nejsou schopni jim je dodat teď a hned. Paradoxně si tím politici na sebe ušili vlastní bič, panečku. Takové chucpe!

MUDr. Petr Arenberger přebírá jmenovací dekret od prezidenta Miloše Zemana

Andrej Babiš je klasickým kádrem Realpolitik, dělá jen takovou politiku, která je právě v daný okamžik potřebná a nutná, nikdy se neřídí ideologií nebo geopolitikou, to je o Babišovi známé. Je to stejné, jako když vašim nejlepším kamarádem je žhář, ale ve chvíli, kdy založí oheň, tak nekompromisně jdete a ten jeho požár hasíte a jdete proti jeho plánům a záměrům. A přesně toto nyní dělá Babiš s ruskými a čínskými vakcínami Američanům ku vzteku, kteří mu pozastavením dodávek svých vakcín založili v ČR politický požár, který Babiše ohrožuje na volebním výsledku na podzim.

Odezva americké ambasády je neuvěřitelně stupidní. Demoblok v poslanecké sněmovně začal tlumočit stanovisko americké strany [4], že odvoláním Jana Blatného jde premiér Andrej Babiš na ruku Rusům, aby mohli do ČR exportovat Sputnik V, a že to ohrožuje českou národní bezpečnost. Dodávky ruských a čínských vakcín totiž samozřejmě nakloní v ČR procesy řízení směrem k Rusku a k Číně, přičemž obě dvě země získají etalon zachránců a zemí, které v nouzi pomohly. Je to podobné jako Marshallův plán po válce. Tehdy soutěžily USA se Sovětským svazem, kdo lépe a rychleji pomůže zničeným evropským zemím, a tehdy to vyhrál Marshallův plán, který byl ambicióznější a hlavně mnohem lépe logisticky zajištěný.

Rusko a Čína představují v Evropě nový Marshallův vakcinační plán, Američané nechápou, jak rychle ztrácí v době virové krize moc nad Evropou

V dobách krize se ukotvují spojenectví trochu jinak než obvykle, v době krize rozhoduje pohotovost a flexibilita, přesně podle hesla, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Jenže, protože američtí neconi nechápou, co se vlastně děje, tak pokud jde o Ameriku, tak ona nejenom, že nedává rychle, ale dává o polovinu méně, než bylo smluvně podepsáno, a dokonce nedává vůbec a pozastavuje dodávky na několik týdnů. Na straně druhé Rusko a Čína má dodávky připravené k odeslání, teď a hned. Najednou se karta obrátila a je to Rusko a Čína, kdo umí dodat potřebné zboží rychle a flexibilně. A najednou americká ambasáda v Praze vidí, že došlo k odstřelení jejich kádra, který šel Američanům v ČR na ruku a blokoval dodávky ruského a čínského “Marshallova” plánu.

Petr Arenberger s manželkou Monikou

Tupost amerických řídících kádrů je všeobecně dobře známá. Na katedře amerikanistiky moskevské univerzity MGIMO jsou o tomto fenoménu amerického chování dokonce i přednášky. Američané totiž žijí v představě, že partneři Američanů ve světě jsou takovými vazaly a oddanými sluhy, že obětují i vlastní životy a kariéry v prospěch americké věci. Opravdu jsou o tom přesvědčeni. A když se ukáže, že americké marionety ve světě nejsou k této oběti ochotny, že se odmítnou podílet na likvidaci vlastní politické kariéry ve vlastní zemi tím, že budou bránit americký zájem vakcín, které nejsou a v blízké době nebudou, tak jsou strašně překvapeni a dokonce mluví o zradě trans-atlantických vazeb. Éto děbily, to fakt svět neviděl!

Američané zkrátili dodávky vakcíny do EU a teď se jako kreténi diví, že evropští politici sahají po ruských a čínských vakcínách. Tupost americké diplomacie je vyhlášená, dokonce se o ní přednáší na MGIMO

A na straně druhé budou Američané blokovat ruské a čínské vakcíny, které jsou a mohou být k dispozici okamžitě, takže najednou jsou z toho Američané v šoku, že jejich marionety přestaly poslouchat a začínají si zachraňovat vlastní politické kariéry a na americké zájmy prachsprostě v tom okamžiku kašlou. A přesně to se stalo v Praze s Andrejem Babišem, který zkrácení dodávek amerických vakcín už neodkáže déle ustát a musel začít jednat. Éto děbily, přesně toto platí na Američany. Přesně takto!

Dodávky ruské vakcíny Sputnik do ČR jsou nyní otázkou několika dnů, Andrej Babiš si nemůže dovolit na nic čekat

Zkrátit ČR dodávky vakcín a očekávat, že česká vláda ustojí tlak hystericky zhypnotizované populace, která žádá vakcíny jako spásu, bylo největším selháním americké zahraniční politiky v posledních letech. Nový ministr zdravotnictví pojede samozřejmě procesy Halachim, které budou vyhovovat Ruskému a potažmo Evropskému židovskému kongresu, budou nastaveny procesy pro zahájení očkování Sputnikem a později i čínským Sinopharm, přičemž se dá očekávat, že Pražský hrad tytéž procesy použije i při pověřování při sestavování nové vlády na podzim po volbách ohledně Dukovan, čehož se bojí americké velvyslanectví už v předstihu.

Rosatom lze v tendru na Dukovany porazit jen jediným způsobem, vyloučením Rusů z tendru na nátlak Američanů

Miloš Zeman využije svoji moc k prosazení Rosatomu pro dostavbu Dukovan, společnost je připravena zopakovat a dokonce vylepšit nabídku, kterou v roce 2013 nabízelo konsorcium Atomstrojexport pro dostavbu Temelína, která se nakonec uložila k ledu. Podle našich informací je Rosatom připraven podat nejen nejlepší cenu spolu s offsetovými položkami, ale rovněž je prý ve hře i výrazná a fixní sleva na dodávky paliva pro elektrárnu, a to by byla opravdu velmi výrazná ekonomická pomoc brutálně zadlužené ČR po koronavirové krizi, pokud taková nabídka padne na stůl, jiné firmy nedokáží konkurovat. Obavy Američanů, že Rosatom vyhraje tendr na Dukovany, jsou proto podloženy na reálných základech.

Ruský Rosatom nelze porazit cenou ani nabídkou, pouze politickým nátlakem z USA a vyloučením z tendru

Rosatom lze porazit jen jedním způsobem, že bude z tendru vyloučen na nátlak amerického ministerstva zahraničí, které začalo podle našich informací již jednat s představiteli Pirátské strany v ČR o tzv. hrozbách vlivu Pražského hradu. Všechno, co se v Praze nyní odehrává, je válka mezi ž a Ž. Sionistické procesy na křídlech amerických neoconů za pomoci českých chazarských marionet neuspěly v blokádě ruských a čínských vakcín, pozici ministra zdravotnictví převzal uznávaný židovský lékař a kádr s orientací na Rusko, Izrael a Čínu.

A to je samozřejmě halachistický proces řízení. Dosavadní vakcinačně-mocenská orientace Prahy na Londýn (Astra Zeneca) a Washington (Pfizer, Moderna a Johnson) byla potlačena. Není a nebude dovoleno, aby nad Mah’ralem trvale vládly trans-atlantické procesy. Mohou se o to pokusit, nějakou dobu to může fungovat, ale nikdy nebude dovoleno trvalé trans-atlantické pouto. Praha je totiž Jeruzalém, Praha je jejich a vždy byla! A tím je to dané! Američané zase nic nepochopili.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: