Halíku, nejsi Gott, tvůj pohřeb v chrámu Sv. Víta nebude   
Pridal tk Neděle 20 říjen 2019 - 06:48:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Ne knězi, zaprodaný ďáblovi, ty ne. Co o tobě čtu, je jen samá „havlovina“. Na stranu jdi, poslanče zla a dej mistru Gottovi pokoj.

Náhodou jsem narazil na článek, jež by mě tolik nezaujal, kdyby v něm Halík neponižoval pohřeb Karla Gotta a Gotta samého. S naprostou lhostejností ho nazývá „hvězdou normalizačního zábavního průmyslu”, což já jsem vzal jako...”řádového bulvárního baviče”, jeho pohřeb v chrámu Sv. Víta považuje za “šílený a nevkusný nápad”, a dovršuje to výkřikem “je to další pokus zatáhnout náboženské a církevní symboly do politiky zemanovsko-babišovského populismu”.

Jednoduše skrytá i přímá urážka za urážkou. Je opojen nenávistí k Zemanovi a jiným dnešním politikům. Církev na lidi tlačí, vždyť celý život se tím zabývá a když chce jeden pohřeb s farářem za rakví tak je to “další pokus, zatáhnout naboženské a církevní symboly do populismu”. Co tedy chceš?

Kdo mu dal slovo aby se “vyzvracel” nad rakví zpěváka, ktereho třeba dirigent a publicista pan Hybš označil za něko, kdo se tu mezi námi již nikdy neobjeví. Chtěl jistě říct: ”Gott byl jen jeden národe. Nikdy nepřijde druhý Karel. Nikdy.“

Halík by v ty dny udělal největší službu Českému národu a Gottově rodině, kdyby odcestoval, nebo se zamknul ve svém bytě, či začal trénovat své vlastní skroky do rakve a tím neměl čas na vypouštění svých jedovatých slin.

Pohřeb se státními poctami, konaný v jedinečném chrámu Sv. Víta byla pro Halíka rána pod pás. To nečekal. Byla to “další morální zkouška církve, dilema mezi věrností prorocké tradici odpůrců zla a kýčové, nemravné servilitě vůči jakékoliv moci,” uzavřel svou jedovatou hubu zastánce nesmyslných církevních blábol, farář Halík.

Když vám stát vracel vaše nakradené pozemky a jinak nazváno majetek, to byl z toho Halik na větvi. Kdyby ten pohřeb se státními poctami navrhnul Havel, vzdával bys mu úctu nad své síly, ale Babiš? Pokrytec jsi Halíku. Pokrytec a maš štěstí, že ta vaše pohádka co lidem tlučete do palic o nebi a pekle, je jen pohádka a Bůh jen vymyšlená figurka. Jinak jsi byl v pekle strážmistrem.

Autor: Frank Krejčí

Zdroj: https://frankkrejci.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=732266

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26143
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1662 sec,0.1141 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,111kB