Spáchá Hamáček sebevraždu? A co "Ňafík Petříček" alias Půlpoche?   
Pridal tk Pátek 16 srpen 2019 - 05:00:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Jděte už do pryč a neměňte nic!

To, jak se ČSSD zoufale drží zuby nehty ministerstva vnitra a ministerstva sociálních věcí i kdyby je prezident Zeman mlátil holí po hlavě už něco významného naznačuje. Kolik miliard se tam točí, kolik Rathů odhalí případný audit a vrátí se trestní oznámení na Marksovou a rozvrat MPSV, až se prověří hospodaření a katastrofa za miliardy na nefunkčních programech?

Divadlo, teatre, divadlo a stále dokola

A to ani nemluvě na rozvratu inkluzivního školství pod uječenou Valachovou. ČSSD se drží zdrojů jak klíště a Hamáček už se nestydí ničeho. Normální člověk by se propadal hanbou, ale Hamáček, Poche, Šmarda, Maláčová či Valachová?

Jasně, z cizího krev neteče a pokud penízky připlují i k této prapodivné straně, tak proč opouštět topící se loď? Zda je Šmarda na funkci svéprávný nelze od internetu posoudit, ale prezident Zeman a lidé mají pravdu, že se chová a mluví jako blb. A z ČSSD už si dělají legraci snad i malé děti.

A pokud se přidají extremistické výroky RRTV pod vůdcem Krejčím z ČSSD, neziskové organizace, kudy protékají desítky miliard a odčerpávají mladé lidi od skutečné práce, takže vláda si najímá ukrajinské, bulharské a bůhvíjaké gastarbajtry, je jasné, že i prezidentu Zemanovi musela dojít trpělivost, i když "lepší lidé" řvou jak pomatení a Piráti udávají jak za zlaté éry udavačské nacistické pod Adolfem Hitlerem. I když Piráti a slušnost byl, je a bude vždy protimluv a dokonce chvíli se tak tvářili a mnohé děti poblouznili.

Prostě nastává horký podzim a politická scéna česká se musí vyčistit. Z gruntu a od podlahy. Snad tomu pomůže i brexit a lidem se rozsvítí, že to není katastrofa, ale vítězství.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2670-spacha-hamacek-sebevrazdu-a-co-nafik-petricek-alias-pulpoche

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25551
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0690 sec,0.0296 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,046kB