Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů!   
Pridal tk Pátek 09 srpen 2019 - 06:10:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 32   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! Peking povolal na kobereček americké diplomaty a varoval je, že pokud se budou nadále vměšovat do záležitostí Číny, vedení v Pekingu vyšle do Hong Kongu armádu a zruší autonomní status území! Hong Kong má svého Mikuláše Mináře, který organizuje protesty v ulicích, ale v zákulisí si chodí pro instrukce a morální podporu k zástupcům cizích mocností!

Protesty a demonstrace v Hong Kongu stále neutichají a dnes se situace vyostřila do nevídaných rozměrů. Jeden z čínských hostů hotelu JW Marriott vyfotil uvnitř hotelu šéfku politického odboru amerického konzulátu v Hong Kongu, Julii Eadeh, jak během setkání s vůdci hongkongských protestů diskutuje situaci a na setkání si přinesla řadu dokumentů ve svodce, což okamžitě čínská média označila za pověstné americké notičky, které američtí velvyslanci a konzulové rozdávají v hostitelských zemích vytipovaným spolupracovníkům z řad domácího obyvatelstva. Na zachycené fotografii se Julie Eadeh sešla se dvěma hlavními vůdci protestů za nezávislost Hong Kongu a jeho odtržení od Číny, Joshuou Wongem a Nathanem Lawem.

Joshua Wong je hlavní postavou protestů a je vůdcem hnutí Demosistó, které usiluje o vyhlášení nezávislosti Hong Kongu na Číně. Nathan Law je jeho pravá ruka a je to jediný poslanec Demosistó, který se v roce 2017 dostal do místního parlamentu. Hnutí usiluje o vyhlášení nezávislosti Hong Kongu kvůli tomu, že smlouva mezi Čínou a Velkou Británií o autonomním statusu Hong Kongu platí od roku 1997 jen 50 let, tzn. jen do roku 2047 a potom se Hong Kong stane integrální součástí Číny a místní parlament v Hong Kongu bude rozpuštěn.
Jakub Kalenský má co vysvětlovat, jeho kámoši z Atlantic Council byli čínskou vládou spoluobviněni ze spolupráce s lidmi z hnutí Demosistó a podněcování protestů a pokusů o separatismus v Hong Kongu

Současné protesty v Hong Kongu jsou řízeny ze zahraničí, podílí se na nich kromě jiných i kolegové Jakuba Kalenského z Atlantic Council, konkrétně má jít o dvě osoby, Pepeho Zhanga a Mieon Oh, kteří mají podle vyjádření čínské vlády velmi blízko na organizační struktury hnutí Demosistó a čínská vláda obviňuje Atlantic Council z podílu na podněcování nepokojů v Hong Kongu. Právě i tito dva pracovníci Atlantic Council proto byli dnes ve čtvrtek rovněž předmětem kritiky Pekingu spolu s dalšími neziskovčíky při předvolání amerických diplomatů k vysvětlení amerického vměšování do situace v Hong Kongu. Naše redakce děkuje zdroji z okruhu Čínského velvyslanectví v Praze za poskytnutí této exkluzivní informace.

Protestující v Hong Kongu mají nový symbol, žluté přilby. Je to jistý odkaz na žluté vesty ve Francii, ovšem tím souvislost končí. Pekingu dochází s protestujícími v ulicích Hong Kongu trpělivost a čínská armáda je připravena v autonomním prostoru Hong Kongu zasáhnout. To by ovšem znamenalo de facto nukleární řešení, protože proti takovému kroku by vznikl v Hong Kongu odpor i od lidí, kteří se zatím k protestům nepřipojují.

Cílem amerického vměšování v Hong Kongu je vyprovokování Pekingu k nasazení armády a tím k porušení mezinárodní dohody s Velkou Británií o statusu Hong Kongu

Peking by tak v takovém případě musel úplně zrušit autonomní status Hong Kongu a musel by rozpustit místní parlament a celou aglomeraci by musel připojit k Číně se vším všudy. To by de facto bylo porušení smlouvy s Brity z roku 1997, ovšem nic jiného by se nedalo očekávat, kromě protestů Londýna a tamní vlády, která je nyní na straně Donalda Trumpa. Porušení statusu Hong Kongu by mělo za následek jedinou věc, Američané a Britové by to využili k tomu, že by Čínu označili za agresora, který porušil mezinárodní smlouvu a začali by proti Číně uplatňovat sankce.

A přesně o to jde americké administrativě v případě Hong Kongu. Nikomu z americké vlády nejde o samostatnost Hong Kongu, protože to je utopie a nesmysl, ale cílem podpory konzulátu protestujícím je vyvolat reakci Pekingu a jeho tvrdý zásah v ulicích a zrušení autonomie. To potom umožní americké a britské vládě vykreslit Čínu jako agresora a uvalit na Čínu sankce. A mnoho amerických vazalů by se muselo k sankcím připojit, protože vtrhnutí čínské armády do ulic Hong Kongu by bylo přirovnáváno k okupaci a možná i k Srpnu 1968 v Československu. To je téměř jistota, že pro-americké země v Evropě by se k sankcím připojily.

Předák separatistického hnutí podle svých slov žádal americkou konzulku, aby USA přestaly hongkongské policii prodávat gumové projektily a slzný plyn

Peking si musí být vědom toho, že Američané se snaží vyprovokovat čínskou armádu k zásahu v Hong Kongu. O to samé se pokusili na Ukrajině, když podnítili státní převrat, chaos v celé zemi, nechali vzniknout polovojenské jednotky Azov, Pravý sektor a další, aby rozvrátily zemi a Rusko aby vojensky zasáhlo na ochranu obyvatel ruského původu. Tím by bylo Rusko vykresleno jako agresor, který vtrhl na Ukrajinu. Vladimir Putin tento plán prokoukl, ale v Hong Kongu to teď Američané zkouší na čínského prezidenta úplně stejně.

Joshua Wong v reakci médiím uvedl, že se s americkou pracovnicí konzulátu sešel, aby s ní diskutoval o chystaném americkém zákonu Hong Kong Human Rights and Democracy Act, který leží v americkém kongresu na podporu demokracie a zejména protičínské opozice v Hong Kongu, a rovněž s ní mluvil kvůli tomu, aby ji požádal, aby americká vláda přestala hongkongské policii dodávat a prodávat gumové projektily a slzný plyn. Tady se ukazuje opět další ukázka onoho rčení Valerije Pjakina, éto děbily. Samotný Joshua Wong tímto vyjádřením totiž pouze odhalil a odkopal americké partnery, o co jim ve skutečnosti jde.

Americký konzul údajně intervenoval v parlamentu v Hong Kongu v legislativní radě, konzulka řešila v hotelu notičky a gumové projektily

Američané prodávají hongkongské policii slzný plyn a gumové projektily, kterými potom policisté střílí do demonstrantů v Hong Kongu, které to potom rozzuří a tím více potom protestují v ulicích a situace eskaluje. Joshua Wong zřejmě vůbec netuší, o co Američanům jde, a že jim rozhodně nejde o nezávislost Hong Kongu, ale pouze rozvrácení Hong Kongu a ulice do takové míry, že Peking bude donucen nasadit armádu a porušit tím mezinárodní smlouvu s Brity z roku 1997. To je přesně to, o co Američanům jde.

Jenže Wong si pustil ústa na špacír ještě více, když pro média uvedl, že jeho schůzka v Marriottu s Julií Eadeh není prvním setkáním s americkými představiteli, ale že se už dříve sešel s americkým konzulem v Hong Kongu v rámci legislativní rady hongkongského parlamentu. Americký konzul se zajímal o přípravu nových zákonů v Hong Kongu. Samotná Julie Eadeh má zkušenosti z Iráku, pracovala v Bagdádu, pracovala na ambasádě v Rijádu v Saúdské Arábii a všude se věnovala agendě zahraničních vztahů v oblasti environmentalistiky a lidských práv.

Joshua Wong je de facto čínská kopie českého Mikuláše Mináře, oba dva přerušili studia a vrhli se do řízení ulice a protestů

Její současný šéf a ministr zahraničí USA Mike Pompeo jako bývalý ředitel CIA se s ní zná již z dob Bushovy vlády od invaze do Iráku. Američané se dnes snaží rozbít jednotný postoj Evropské unie k Číně. Evropa nechce jít proti Číně a Íránu, ale pokud by Peking udělal chybu a pomocí armády by brutálně potlačil procesy v Hong Kongu, některé evropské země by se mohly USA podvolit a připojily by se do obchodní války proti Číně. Takových debilů je mezi evropskými politiky stále dost, o tom není třeba pochybovat.

Co je ovšem pikantní, to je samotný Joshua Wong, který je doslova v roli Mikuláše Mináře z neziskovky Milion chvilek. Joshua Wong totiž kvůli řízení protestů v Hong Kongu přerušil studia na vysoké škole a věnuje se hnutí Demosistós a organizování protestů. Jenže, přesně to samé udělal i Mikuláš Minář, který přerušil studia na vysoké škole v Praze na FF UK, aby se mohl věnovat neziskovce a řízení protestů proti Andreji Babišovi. Jestliže se vůdce protestů v Hong Kongu setkává po hotelích s pracovníky amerického konzulátu, s kým se asi tak setkává Mikuláš Minář? Kdopak koordinuje během protestů ty anglojazyčné transparenty v pražských ulicích? No, zkuste hádat. V České republice jde o to samé jako v Hong Kongu, nikoliv o řešení problémů, ale o jejich eskalaci z ulice, která povede ke krizi. A pro každou krizi jsou dopředu připraveni jejich kádři.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/americka-konzulka-v-hong-kongu-byla-v-hotelu-marriott-pristizena-s-notickama-v-ruce-na-setkani-s-vudci-proticinskych-protestu-peking-povolal-na-koberecek-americke-diplomaty-a-varoval-je/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25493
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Zpětné odkazy
http://tinyurl.com/quest-bars-cheap-77971
Komentáře - Info kuryr
From: http://tinyurl.com/quest-bars-cheap-77971

plenty of fish dating site
Komentáře - Info kuryr
From: plenty of fish dating site

quest bars cheap
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: quest bars cheap

quest bars cheap coupon twitter
Komentáře - Info kuryr
From: quest bars cheap coupon twitter

quest bars cheap
Komentáře - Info kuryr
From: quest bars cheap

quest bars cheap
Komentáře - Info kuryr
From: quest bars cheap

quest bars cheap
Komentáře - Info kuryr
From: quest bars cheap

ps4 games
Komentáře - Info kuryr
From: ps4 games

ps4 games
Komentáře - Info kuryr
From: ps4 games

ps4 games
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: ps4 games

ps4 games
Komentáře - Info kuryr
From: ps4 games

coconut oil
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: coconut oil

match.com free trial
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: match.com free trial

http://tinyurl.com/taedfgd
Komentáře - Info kuryr
From: http://tinyurl.com/taedfgd

sling tv
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: sling tv

sling tv
Komentáře - Info kuryr
From: sling tv

sling tv
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: sling tv

sling tv
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: sling tv

sling tv
Komentáře - Info kuryr
From: sling tv

mainqq
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: mainqq

he g
Komentáře - Info kuryr
From: he g

g who
Komentáře - Info kuryr
From: g who

new g
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: new g

g
Komentáře - Info kuryr
From: g

http://tinyurl.com/
Komentáře - Info kuryr
From: http://tinyurl.com/

http://forum.serioussam.su
Komentáře - Info kuryr
From: http://forum.serioussam.su

cbd oil that works 2020
Komentáře - Info kuryr
From: cbd oil that works 2020

cbd oil that works 2020
Komentáře - Info kuryr
From: cbd oil that works 2020

best hosting
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: best hosting

best web hosting 2020
Komentáře - Info kuryr
From: best web hosting 2020

web hosting company
Komentáře - Info kuryr
From: web hosting company

best web hosting sites
Novinky / Komentáře / Americká konzulka v Hong Kongu byla v hotelu Marriott přistižena s notičkama v ruce na setkání s vůdci protičínských protestů! - Info kuryr
From: best web hosting sites

Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0982 sec,0.0382 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,255kB