Pirátská mrcha   
Pridal tk Úterý 06 srpen 2019 - 06:34:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Citace:

„Moderní a inteligentní bytová politika je pro nás jednou z priorit. Češi jsou obvykle zvýhodněni tím, že pracují a mohou se tak v pohodě zadlužit hypotékou na zbytek života. Všichni však takové štěstí nemají. Miliony Afričanů takové možnosti nemá a proto jim musíme pomoci a učinit z České republiky důstojnou zemi, kde nás bude každý mladý Afričan chtít kulturně obohatit svojí přítomností. Věříme, že bychom mohli v ČR v první vlně přijmout desítky tisíc uprchlíků a věnovat jim pro jejich pohodlí byty pro mladé!“

PhDr. Olga Richterová, PhD., poslankyně PSP ČR a 1. místopředsedkyně Pirátů

Možná, že titul mrcha je trochu ostrý, ale já znám ještě daleko horší, ale ty nemohu použít. Takže naši mladí se mají zadlužit na celý život, riskovat že mohou přijít o práci a pak padnou do rukou exekutorské mafii. Velmi „krásná“ představa. Kdežto, přivandrovalci z Afriky dostanou startovní byty, které jsou našich mladým odepřeny. Mělo by to být jinak. Měla by být pomoc našim mladým, dobře zaplatit rodiny s dětmi a zvýšit porodnost. Tohle je cesta. Ano, děti jsou budoucnost a naděje, ale naše bílé děti, který budou mít v sobě zakořeněnou naši kulturu. Ovšem vy, Piráti na naši kulturu naprosto kašlete a nejraději byste míchali bílý těsto s kakaovým a upekli z toho dort jak pejsek s kočičkou. My ale nechceme mísení. My si chceme žít tak, jak nás předkové naučili a jak je nám to vrozené. Preferujete Afričany, ale národ ne. K čemu sedíte v parlamentu, když neposloucháte hlas lidu. měla byste zvednout prdel i s ostatními Piráty a mazat do Afriky pomáhat přímo na místo. To bych vám potom možná uvěřila, že to myslíte dobře. Takhle mám pocit, že jste jen loutka, která se řídí příkazy.

Já se ptám:

„Čím si zasloužili tuhle výhodu, kterou jich chcete nevážená Pirátko udělit?“

Možná tím, že máte pocit, že je budete moci ovládat a tak je dostat do svého vleku u voleb. Hluboce se mýlíte, protože jestli si něco nenechají líbit, tak jakoukoliv morálku, jakékoliv zařazení do společnosti. Budou vytvářet svoje ulice, potom města a nakonec vytlačí nás, původní obyvatele a majitele téhle krásné země. Velmi mi chybí ve vaší citaci ženský element. Vy neustále píšete o příjmání mladých Afričanů, ale ani slovo nepadlo o příjmání mladých Afričanek. To ve mně budí pocit, že jste jak praštěná Žilková a chcete nás sem dohodit nové samce a přednost budou mít smíšená manželství a jejich potomci. Tímto diskriminujeme bílou většinu, odsouváte ji někam na okraj a preferujete cizince, co pro tuhle zemi nic neudělali, ale jsou jejím velkým nebezpečím.

Vám nestačí co se děje kolem? Nedělejte z nás malé děti, nebo přestárlé důchodce co nemají rozum a musí být rozumně vedeni politiky. To by ti politici museli být jiní. Museli by nás respektovat, mít rádi svoji zemi, snížit si platy na výši jak mají ostatní, chodit mezi lidi, pomáhat jim.

JÁ PAK MOŽNÁ ZMĚNÍM NÁZOR NÁZOR NA PODIVNÉ OSOBY V POLITICE.

P.S. Mimochodem jak velký máte byt a kolik osob ho obývá? Mně by to moc a moc zajímalo.

Milena Doušková

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/piratska-mrcha

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25460
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1037 sec,0.0386 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,252kB