Ursula von der Leyen znovu předestřela vizi Spojených států evropských   
Pridal tk Sobota 20 červenec 2019 - 06:12:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Ursula von der Leyen znovu předestřela vizi Spojených států evropských, na večírku po schválení do pozice šéfky Evropské komise sondovala mezi špičkami evropských byrokratů podporu pro vizi federalizované Evropy a vypadá to prý nadějně, podporu zaregistrovala i od jednoho z členů skupiny V4, není ale jasné, kdo to byl! Máme se začít obávat zrady zevnitř Visegrádu? Voliči vůbec netuší, jaké kroky se chystají v Bruselu s cílem naplnění Aachenské úmluvy mezi Berlínem a Paříží!

Ursula von der Leyen byla v úterý potvrzena Evropským parlamentem do funkce šéfky Evropské komise. To je informace, která vyvolala velkou nevoli zejména mezi alternativními stranami, protože tato již bývalá německá ministryně obrany usiluje o vznik společné evropské armády a rovněž o federalizaci Evropské unie. Jenže v úterý večer se odehrálo v Bruselu bujaré a neformální setkání v podobě večírku na oslavu schválení Ursuly von der Leyen do funkce.

Na místě nechyběl Jean-Claude Juncker, vysocí úředníci z Bruselu a zástupci z Evropské rady a spousta lobbistů napojených na jednotlivé národní vlády. Naše redakce byla upozorněna na to, že během tohoto večírku nová šéfka Evropské komise po přípitku pronesla a zopakovala své vize, jaké má s Evropskou unii v roli šéfky komise. Záhy se ale rozpovídala o své vizi sjednocené Evropy se slovy, že by během svého funkčního období ráda dosáhla zásadních dohod a změn, které by nakročily k transformaci Evropské unie do něčeho, co osobně nazývá Spojené státy evropské.

Není to poprvé, kdy z její strany něco takového zaznělo, protože její podpora pro vznik federalizované Evropy je všeobecně známá. Jenže, během neformálního večírku prý sondovala mezi přítomnými hosty podporu pro myšlenku federalizace Evropy a mělo z její strany zaznít, že nejtěžší to bude ve Střední a Východní Evropě, i když má prý informace, že jedna ze zemí V4 by federalizaci EU uvítala. Bohužel však neuvedla, která země by to měla být a náš zdroj nás právě na tento výrok upozornil, že by to mohlo naši redakci a naše čtenáře zajímat, protože taková poznámka Ursuly von der Leyen má opravdu výbušný charakter. O to více, že to vnáší nejistotu do integrity skupiny V4, jaké hodnoty vlastně tato skupina vyznává.

Federalizace Evropy je na spadnutí, nová šéfka Evropské komise chce prosadit Spojené státy evropské

Můžeme prakticky ihned vyloučit Maďarsko, protože to rozhodně pro federalizaci EU ruku nezvedne. Ovšem zbývající 3 země zůstávají s otazníkem. Největší země ve skupině v podobě Polska dlouhodobě v EU usiluje o hlubokou integraci do EU, i když současná vláda strany Právo a spravedlnost nemá k Bruselu velkou lásku, tak to rozhodně neplatí o polských lobbistech a průmyslu.

Pokud jde o Česko, je těžké si představit, že by Andrej Babiš byl pro federalizaci Evropy, protože by ztratil páky a vliv na rozhodování v ČR. Ovšem velký otazník se vznáší nad Slovenskem. Slovensko je zemí, které přijalo Euro, jeho ekonomika je provázaná s obchodem EU a Eurozónou a nová prezidentka Zuzana Čaputová je podporovatelkou hlubší integrace Slovenska do EU. Znamenalo to snad, že Ursula von der Leyen měla na mysli právě Slovensko?

Každopádně se znovu ukazuje, že sotva se nový kádr dostal do funkce v Bruselu, už provádí procesy vedoucí k federalizaci Evropy. Nový kádr, který se nezakecá. To je neuvěřitelná rychlost. Voliči v jednotlivých zemích si v podstatě stále neuvědomují, že volby do EU byly v podstatě referendem o federalizaci Evropy, jenom s tím malým problémem, že nikdo to voličům neřekl. Politické procesy v Bruselu jsou tak nastavené do pozice, že ihned po skončení hlasování o šéfce Evropské komise se už sondují postoje k myšlence USE, tedy United States of Europe. Další otázkou, která teď nastane, bude složení eurokomisařů. Jednotlivé země budou nabízet své kandidáty a Ursula von der Leyen si bude mezi nimi vybírat.

Česko vyšle do Evropské komise opět ženu v rámci genderové politiky Evropské unie

V tomto ohledu nás vůbec nepotěší, že Hnutí ANO prý znovu uvažuje, že českou eurokomisařkou by byla opět Věra Jourová. Důvodem je značná kádrová vyprázdněnost Hnutí ANO, protože nikoho jiného tam nemají. Z pohledu Bruselu je to vítané řešení, protože Eva Jourová má odpovídající genderový profil, který bude v Evropské komisi hrát hlavní roli, Ursula von der Leyen už uvedla, že polovinu komise by chtěla mít z mužů a druhou polovinu z žen. Jenže, agenda této nové evropské komise bude diametrálně odlišná od té předchozí pod vedením Jeane-Claude Junckera. Nová komise bude mít za cíl prosazovat základní reformní kroky vedoucí ke vzniku Nové Evropy, tzn. postupně federalizovaného nadnárodního útvaru.

Generál Hynek Blaško to vystihl na prvním zasedání ve Štrasburku úplně jasně, tahle Evropská unie v tomto navoleném složení je naprosto nereformovatelná a navíc nedemokratická, přinesli jsme o tom článek zde: https://aeronet.cz/news/hynek-blasko-evropska-unie-je-nereformovatelna-a-nedemokraticka-vlastenecky-cesky-europoslanec-za-spd-po-navratu-ze-strasburku-podal-desive-svedectvi-novy-predseda-evropskeho-parlamentu-pry-rval/ Pro mnoho vlastenců to bude šok, ale my si musíme uvědomit, že na šoky není čas a prostor, protože v Bruselu se už na večírcích sondují postoje pro federalizaci Evropy, tzn. procesy jsou mnohem dál, než by si někdo mohl myslet. Ani na okamžik nebyla Evropská unie založena k tomu, aby se stala nějakým klubem nezávislých a suverénních států, které budou svobodně obchodovat mezi sebou, ale jinak si ponechají své pravomoci. Tohle je zásadní omyl, s tím nikdy nebylo počítáno.

Kdo vleze do globalistického spolku, nemůže se potom divit, že mu mizí vlastní hranice, pravomoci vlády, autorita a vlastní armáda

Od samotného vzniku EHS a později transformované podoby EU nikdy nebylo v plánu nic menšího, než federalizace celé Evropy a zrušení všech hranic, všech států, všech vlád, všech armád, všech centrálních banka a vznik jednotného federálního útvaru, který bude mít jedny hranice, jednu armádu, jednu vládu, jednu centrální banku, jedny daně, jeden rozpočet a jeden globalizovaná multinárod. Takový proces je nachystán pro Evropskou unii, nic menšího a nic jiného.

Samotná EHS vznikla podle modelu knihy Pan Europa napsané Richardem von Coudenhove Kalergim. A tento hlavní pilíř sionistické globalizace Evropy nepřistoupí na žádné kompromisy a nepřipustí zachování jednotlivých národních států. Nikdy, za žádných okolností. Všechny procesy, které vidíme, jsou procesy vedoucí ke vzniku Spojených států evropských ve federalizované podobě. Proto je úplně jedno, co vám kdo z politiku říká, v zákulisí v Bruselu už se jedou úplně jiné procesy, o kterých se veřejnost naplno a otevřeně dozví až ve chvíli, kdy bude hotovo. Koneckonců, jinak to ani nikdy v EU nebylo.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/ursula-von-der-leyen-znovu-predestrela-vizi-spojenych-statu-evropskych-na-vecirku-po-schvaleni-do-pozice-sefky-evropske-komise-sondovala-mezi-spickami-evropskych-byrokratu-podporu-pro-vizi/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25331
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1562 sec,0.0684 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,353kB