Vymeťte ty vesnické Pražáky magistrátu! Budou Hřib a Pospíšil stejně zásadoví za Katalánce a Donbas jako proti Číně, kde se nemusí bát?   
Pridal tk Pátek 19 červenec 2019 - 04:55:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Hrdinové, bylo jim -7 (-6) let. A toto zvolila mladá generace

Jak se poznali v našem dětství sralbotkové? Byli to zbabělci, kteří běhali za soudružkou učitelkou, žalovali a když se měli někde rozhodnout, měli pokakané gatě. Dnes tato hnida v dospělosti poráží komunisty minulou válkou v roce 1989 ač se mnozí narodili po roce 1990 nebo čůrali do plenek, dělají si zásluhy, jak nám vybojovali svobodu. Hřib (44 let) Pospíšil (43 let) a tito dva hoši už ve třinácti naháněli se zbraní v ruce ÚV KSČ a hrdinně bojovali proti KGB...

Pane Bože, kdo tuto divnou společnost volil?

Hřib z Moravy (Gottwaldova) tvrdí, že bojuje tvrdě za Prahu proti Číně. I hrdina Pospíšil z Chomutova. Pražáci... To je fakt, ale fakt odvaha. Asi stejná, jako když někdo bojoval za bolševika ve svazácké košili proti západním imperialistům. Kde nic nehrozilo. Pouze pochvala a řád Lenina. Například bolševický generál Petr Pavel byl takový rudý hrdina a když se změnilo vedení, hned vyměnil kabát. S pionýrským šátkem na krku a ve svazácké košili stáli u pomníků Lenina a Stalina. Dnes hrdinně bojují proti Číně. Teda ti starší. Také se musí odvážně vrhat do České televize a bojovat za pravdu. No, pravdu.

Nyní věcně o co jde

Katalánsko, Donbas (Východní Ukrajina), Tchai-wan


Všude stejný problém. Jako z kopíráku. Všechna tři území či občané žádají samostatnost, či vlastní svrchovanost. Naopak Španělsko, Čína a Ukrajina žádají neporušení celistvosti. Prašť jako nakopni. Kdyby Hřib a Pospíšil byli osobnosti typu Tomáš Garrigue Masaryk a Alois Rašín, nesnížili by se k tomu, aby se plazili před mocnářstvím jako tato trapná, podlézající dvojce. Tady těm dvěma nic nehrozí, takže lezou na barikády, kde se nebojuje. Hrdinové v pokaděných gatích. Prostě sralbotkové. I když u Pospíšila to lze pochopit a zázemí Hřiba? Těžko říct. Referendum Katalánců, kdy byly miliony v ulicích a žádaly svobodu pro tuto spodinu nic neznamená. Tam by se museli politicky prát a ztráceli body. Političtí vězni v čele s katalánským premiérem Carles Puigdemontem? Tam to smrdí, tam musí být odvaha a názor. Hrdost a neshrbený hřbet. A hlavně charakter. Odvaha jít proti proudu. Za čest. Ale vylézt na pražské hradby, ohánět se Žižkou z Trocnova a Masarykem, zatímco jim lejno leze ze slipů, protože se bojí, že by museli své hrdinství dokázat i na východní Ukrajině či v Katalánsku je už jiné kafe.

A perlička:

Orchestr PKF – Prague Philharmonia žádá Prahu a ministerstvo kultury, aby mu nahradily výpadek příjmů způsobený tím, že Čína zrušila jejich plánované turné. Filharmonici to oznámili v tiskové zprávě s tím, že od obou institucí cítí vstřícnost. Praha podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) poskytne orchestru významnou slevu z pronájmu Obecního domu na zahajovací koncert sezony. Zaplatí to Hřib a Pospíšil z Evropských peněz? Kdeže: Hřib jim to vyplatí: z našich daní. Šmejd.

Primátor Hřib uvedl, že občané České republiky orchestr s radostí odškodní. I šašek Šmarda je odškodní. Z našich daní. Skrblík Staněk z našich daní ne. I proto musí zmizet. I Hřib a Pospíšil ne. Teda pozor, ze svých. Z našich ano. Mají málo a nebudou sami sebe okrádat. Ale lid český je blbý a pochopí. I ten moravský.

Víte, kdo ty hrdiny (údajně) volil? Ti mladí, prý chytří, především vysokoškoláci studující v Praze. Tak to nás potěš koště. Vážně je to naše budoucí inteligence, co takto volila?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2609-vymette-ty-vesnicke-prazaky-magistratu-budou-hrib-a-pospisil-stejne-zasadovi-za-katalance-a-donbas-jako-proti-cine-kde-se-nemusi-bat


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25324
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1225 sec,0.0663 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,221kB