Úředníci americké vlády a učenci věří, že Čína a Spojené státy mají široké možnosti pro spolupráci   
Pridal tk Neděle 26 květen 2019 - 05:45:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Od 22. do 24. května místního času proběhlo ve městě Lexington v americkém státě Kentucky 5. fórum guvernérů států USA a čínských provincií. Úředníci americké vlády a učenci věří, že Čína a Spojené státy mají potenciál pro spolupráci v mnoha oblastech, jako je elektronický obchod a výstavba infrastruktury, a obě strany by měly aktivně rozšiřovat kanály pro výměnu a spolupráci.

Náměstek amerického ministra obchodu pro záležitosti Číny a Mongolska Alan Turley řekl, že rychlost a rozsah rozvoje elektronického obchodu v Číně je impozantní, Spojené státy a Čína mají velký potenciál pro spolupráci v přeshraničním sektoru elektronického obchodu. Čína má obrovskou přeshraniční spotřebitelskou skupinu a americké společnosti by se měly chopit příležitosti, kterou představuje tento obrovský spotřebitelský trh v Číně.

Předseda americko-čínského obchodního výboru Craig Allen se domnívá, že Čína se stala vedoucí silou v oblasti elektronického obchodu, mnoho amerických společností také studuje některé modely rozvoje čínského elektronického obchodu.

Zástupce amerického ministerstva dopravy Dan Debono, který je zodpovědný především za řízení infrastruktury, řekl, že USA vítají investice Číny do infrastruktury v USA.

5. fóra guvernérů států USA a čínských provincií se ve městě Lexington v americkém státě Kentucky zúčastnilo asi 400 hostů z politických a obchodních kruhů Číny a Spojených států, kteří provedli důkladnou výměnu ohledně témat jako jsou čínsko-americké hospodářské a obchodní vztahy, vzdělávání a kultura, pokročilá výroba, výstavba infrastruktury, investice a elektronický a přeshraniční obchod. Zástupci obou stran současně podepsali sérii dokumentů o spolupráci. Účastníci věří, že svolání tohoto fóra pozitivně přispělo k posílení místní spolupráce mezi Čínou a Spojenými státy a k prohloubení čínsko-amerického přátelství.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24840
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0985 sec,0.0591 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,053kB