Eurovolby v Holandsku skončily pro Geerta Wilderse katastrofálně, exit polls ukazují, že jeho strana získá jen zhruba 4% hlasů!   
Pridal tk Sobota 25 květen 2019 - 06:04:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Eurovolby v Holandsku skončily pro Geerta Wilderse katastrofálně, exit polls ukazují, že jeho strana získá jen zhruba 4% hlasů! Ostatní velké strany nám ukradly téma o zastavení nelegální migrace, postěžoval si holandskému tisku. Volby vyhrály pro-evropské a pro-integrační strany, které chtějí připojit Holandsko k projektu Aachenské smlouvy o evropské federaci! Odpor proti nelegálním migrantům je v EU definitivně mrtvé téma, migrace už probíhá zásadně legálně, řízeně, vízově a především tajně!

V Holandsku skončily včera večer evropské volby a už dnes se dostaly na veřejnost tzv. exit polls, což jsou vysoce přesné odhady, kdy se průzkumové agentury ptají jednotlivých lidí, kteří odcházejí z volebních místností, koho volili. Tyto exit polls mají extrémně nízkou míru odchylky a chybovosti a o to větším šokem je, jak volby v Holandsku dopadly. Podle těchto informací získala strana PVV Geerta Wilderse pouze 4,1% hlasů a samotný předseda strany už poskytl holandským médiím komentář, že ostatní velké holandské strany ukradly jeho straně protimigrační téma, protože odpor proti nelegální migraci si dali do volebního programu všechny velké holandské mainstreamové strany. Tím Wildersova PVV ztratila téma a možnost vymezení se proti velkým stranám. Musíme tady varovat, že to samé dělají i politické strany v ČR.

Babišovo Hnutí ANO se v poslední době staví do role největšího odpůrce migrace, ale přitom europoslanci za Hnutí ANO tvrdě hlasovali v EU parlamentu pro migrační zákony a pro-migrační usnesení. Zatímco Andrej Babiš se bije do prsou, že on zastavuje migraci do ČR, v zákulisí ministerstvo vnitra vydává stovky tisíc víz a pobytových poukazů pro cizince, a to nejen z Ukrajiny, jak se neustále opakuje, ale především z arabských zemí. A když se v EU hlasuje o paktech, tak europoslanci za Hnutí ANO hlasují pro tyto migrační pakty a usnesení.

Největší chybou pro alternativní strany v těchto volbách bude téma “nelegální migrace”

Neustále to opakuji pořád dokola, že snažit se dnes zastavit nelegální migraci v EU je stejné, jako se snažit vlámat do otevřených dveří. Je to naprosté nošení dříví do lesa, protože o zastavení nelegální migrace usiluje celá Evropská unie, a to včetně německé vládní CDU Angely Merkelové, kde to mají přímo ve volebním programu, že CDU prosazuje okamžité zastavení nelegální migrace. Všechny velké strany prosazují zastavení nelegální migrace, chápete to? Procesy nasunování migrantů dnes v roce 2019 probíhají jinak než v roce 2015 během migrační vlny. Dnes se migrace realizuje tajně, pomocí udělování pobytových, studentských, léčebných a podnikatelských víz. Arabové obsazují země EU legálně s veškerými vízy a potvrzeními. Nelezou přes drátěný plot, ale přilétají letadly do země, tajně, v noci, s doklady od hostitelské země už dopředu v ruce. Migrační kvóty jsou mrtvé téma!

Všechny velké strany pochopily, že původní kalergiovský koncept zaplavení Evropy migranty a urychlením genocidy bílé populace prostě nevyšel. Vznikl obrovský odpor, který ohrozil fungování globálních struktur celé EU a dokonce i takových zemí, jako je Velká Británie. Takže bylo rozhodnuto, že migrace bude pomalejší a především bude utajená. Nasunování migrantů bude probíhat letecky , zájezdovými autobusy a minibusy. Transfery probíhají legálně, s dopředu udělenými doklady, vízy, pobytovými povoleními. Migranti tak vůbec nejsou migranti, ale vízoví návštěvníci s povoleními k pobytu. Nikdo z nich tak není vedený jako uprchlík a azylant. Všechno je naprosto legální, protože stát může vydávat víza a povolení k pobytu komu chce, může si to řídit a manažovat sám, nevznikají uprchlické tábory, nepořádají se demonstrace.

Migrace do zemí EU probíhá na plné obrátky, jenom o ní nevíte a neslyšíte z televize, je totiž legální a řízená

Celý proces je naprosto utajený a legalizovaný. Poznáte to až ve chvíli, kdy ve městě v supermarketu najednou pravidelně začnete potkávat muslimské, arabské a černošské zákazníky, jednotlivce, anebo celé kompletní rodiny. A pozor, netýká se to jen velkých měst, ale i měst o střední a menší s velikosti okolo 5 až 10 tisíc obyvatel. V těchto lokalitách jsou migranti ubytováni a systém je nastaven tak, aby nebyli na jednom místě, aby nevznikala ghetta. Takže do jednoho městečka je nasunuto maximálně několik rodin a víc ne, protože je snaha nevytvářet ghetta a s ním spojený odpor místního obyvatelstva. Proto si všimněte kolem sebe, kolik černochů a Arabů už je v ČR a vidíte je v nákupních centrech, na pumpách, na ulicích.

Odkud myslíte, že se berou restaurace s kebabem? Proč jich je neustále více a více? Od kdy je v Česku v kurzu turecká kuchyně s halal jídly? S islámem přichází kebab, je to takové přirovnání a identifikační znak, který je dobře známý tady z Německa. Migrace je základní nástrojem nasunování Nového světového řádu a elity se tohoto nástroje nevzdají, pouze ho zakryjí a schovají, aby ten nástroj nebyl na očích a nevznikaly proti němu demonstrace, alternativní strany a nedocházelo kvůli tomu k bourání globalistických konceptů. Nicméně ten nástroj pracuje dál a je používán, ovšem nevidíte ho a nemáte ho na očích. Migranti už nejsou migranti, jsou to vážení turisté s pobytovými vízy a veškerými povoleními.

Alternativa nějak přehlédla malý detail, že globalisté v poslední době přijímají pakty a deklarace proti “nelegální” migraci úplně stejně, jako proti ní bojují alternativní partaje

A teď mi řekněte, proč alternativní strany a jejich politici pořad dokola opakují, že chtějí zastavit nelegální migraci, když na nelegální migraci už globalisté dávno nehrají? Naopak, proti nelegální migraci byly přijaty dokonce deklarace, tzv. Marakéšská deklarace. Byly dokonce přijaty pakty, o uprchlících a o migraci. A všude v těch dokumentech se hovoří o čem? Vy to nevíte? No přece o zastavení nelegální migrace a naopak o jejím legalizování a řízení. A co je to, když česká vláda vydává víza a pobytové povolenky migrantům? No to je přece proces řízení migrace. Ve chvíli, kdy migranti lezou přes ploty bez papíru, je to nelegální migrace. Když jim české vnitro u nich doma na letišti udělí papíry a víza, už to není neřízená migrace, ale kompletně řízená, manažovatelná.

Proto je třeba si uvědomit, že alternativní strany zapomínají, že volby do EU jsou odvedením pozornosti od toho, co probíhá s migrací doma. Je potřeba ochránit rodinu, je třeba brutálně odříznout neziskový sektor a globalizační fondy od systému školství, je potřeba zahájit v jednotlivých zemích proces hungarizace, odstraňování lidí z těch míst státní moci a justice, kteří pomáhají řídit procesy migrace ze svých míst a tím ohrožují národní zájmy. Pokud alternativa bude naivně křičet, že nechce nelegální migraci, stane se nedůvěryhodnou před vlastními voliči. O nelegální migraci to už dávno totiž není!

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/eurovolby-v-holandsku-skoncily-pro-geerta-wilderse-katastrofalne-exit-polls-ukazuji-ze-jeho-strana-ziska-jen-zhruba-4-hlasu-ostatni-velke-strany-nam-ukradly-tema-o-zastaveni-nelegalni-migrace/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24838
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0881 sec,0.0387 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,066kB