Pionýři, flákači, mamánkové a nehákes volí Piráty! Volby do EU 2019   
Pridal tk Pátek 24 květen 2019 - 06:26:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Musí si další generace zažít vše včetně válek, aby pochopila?

Tak se nám to vyvrbilo: schválně, kolik dětí si myslí, že létají pečení holubi do huby, budou brát půl milionu měsíčně jako Jourová a nedělat nic, dokonce se přisát na Evropské dotace s lukrativním výpalným?

Kolik Masarykových univerzit natáhlo čtyřkaře jako závisláky dotací ve formě budoucích politologů, politických geografů či třeba mluvčích vděčných za mzdu za loajalitu?

Mládí vpřed, hlásali soudruzi. A dnes?

Ti soudruzi díky záloze bolševiků v SSM viděli budoucnost. Stejně jako Piráti míří do škol za podvodné účasti Člověka v tísni - neziskové organizace, kterou nezajímá vzdělání dětí na univerzitách, ale stejně jako Pirátům, stejně jako bolševikům vytváří prostředí, aby vyrobili stádo tleskačů, stádo tupých ovcí, aby měli zajištěnu budoucnost a konkurence výhrůžkou či udáním zmizela.

Ta pointa tkví v tom

dáme dětem a nezkušeným naději a oni stádně nám, božským politologům poděkují. Dáme jim naději peněz, dáme jim naději pečených holubů, naději miliard eur, dolarů a oni uvěří. My starší jsme toto zažili. Pochody pionýrů, svazáckých žen, a život? Naši rodiče zažily Piráty: SSM volala do zbraně proti kapitalismu, Hitlerjugent volala, že v mládí je ta správná budoucnost. Stáří je tupé, dětí jsou nad ně. Pak zestárly, odešly z domova, začaly platit nájem, plenky, sunar a dětskou výživu. A pochopily. Hesla, nadšení a extáze je jedna věc, reálný život a dřina druhé.

Jak dopadly Hitlerjugent se svojí jednotnou Evropou? Jak dopadli svazáci SSM se stejnými žaludky a stejnými odměnami za práci? Jak dopadli dokonce američtí Hippies se svými naivními ideály?

Důležité (pro militantní cenzory)

Hitlerjugent není srovnání zrůd nacismu a dnešních Pirátů, ale naivita těch, co na ideologii naskočí. Piráti naprosto nejsou zrůdy nacismu z pohraničí, ale naivitou nezkušeného mládí. Někteří se poperou se životem od patnácti a vítězí, někteří chodí na univerzity a dopadnou jak sedláci u Chlumce. Jack London se v patnácti létech dokázal postavit na vlastní nohy, nebyl mamánek, nebyl závislý na dotacích a ač dnes mrtev, zná a bude ho znát celý svět. Pochopil život a následné. Realitu.

Tihle mamánkové chtějí, abychom jim zaplatili byty, mobily, dovolené a oni nám ukáží, jak dokáží žít! Hlavně je zvolit.

A co za pět, deset let?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2500-pionyri-flakaci-mamankove-a-nehakes-voli-piraty-volby-do-eu-2019


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24832
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1101 sec,0.0533 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,219kB