Výcuc dalších konspiračních teorií z bubliny Václava Moravce. Je prostě jednička...   
Pridal tk Čtvrtek 17 leden 2019 - 04:59:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Dívat se na tento pořad za statisíce týdně je skutečně oběť a my, co o tom píšeme, se musíme obrnit duševním výpadkem, jinak je to prakticky sebemrskačství. Trojka dam a jejich Capo di Tutti Capi Vašík Moravec řešili techniku Huawei.

Lze pochopit, když štamgasti řeší fotbalový zápas v hospodě, vykládají, jak by trénovali, kdyby trénovali, jak by tam tu branku kopli a vítězství by bylo jejich, kdyby uměli hrát fotbal a pak to končí společným zpíváním a objímáním, jak ten zápas vyhráli a soupeře rozdrtili. V hospodě. Ale toto?

Když to takto řeší Na Růžku s několika prcky zazděnými a metrem piv, tak je to duševní vzpruha. (Samozřejmě až se z toho vyspí)

Jenomže z pořadu Venouše Moravců a pořadů České televize se občan z kocoviny nevyspí. Kocovina zůstává.

A když řeší myslitel Vašík Moravců se svatou trojicí Valachovou (ČSSD), Richterovou (Piráti) a Udženijou (ODS) technické parametry zneužití sítí, tak to už je silné kafe. Bez prcků zazděných. Snad ještě silnější, než exkluzivní inkluze šamanky Valachové.

Ony už výroky Venouše Moravců: "sponzor událostí na hradě" mají excelentní myslící trust.

Nebo když Pirátka tvrdí, že jim (Pirátům) se problém s korupcí stát nemůže, protože na vše mají registr a vše zapíší by určitě převzal do svého repertoáru Felix Holzmann s Ivou Janžurovou. Teda, kdyby ještě žil a tohoto se dočkal.

A když na scénu vyrazil další myslitel a génius Pithart s vysoce progresívním příspěvkem, že Cameron je v podstatě zločinec, protože dovolil lidu, aby o Británii a Brexitu rozhodl, tak už není ani proč pochybovat o hvězdném pořadu Venoušů Moravců, navíc, když jsme se dozvěděli, že oranžovou revoluci nevyprovokovaly USA, ale údajně Tunisan, který se jako Palach upálil. A to by mělo vysvětlit milion mrtvých v Iráku, vraždu Saddáma Husajna, rozvrácení Libye a milióny migrantů směr Evropa.

Čeho se ještě nedočkáme v zábavném pořadu Venouše Moravce ani netušíme. Čt a Venouš je prostě jednička. Teda, alespoň to o sobě tvrdí...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2194-vycuc-dalsich-konspiracnich-teorii-z-bubliny-vaclava-moravce-ty-kraviny-uz-asi-nikdo-neprekona
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=23716
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0924 sec,0.0495 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,117kB