Skandál v USA a šokující video: První muslimská žena, která usedne do amerického kongresu v hidžábu, složila přísahu na Korán a vzápětí nazvala Donalda Trumpa “zkurvysynem”   
Pridal tk Sobota 05 leden 2019 - 06:46:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Skandál v USA a šokující video: První muslimská žena, která usedne do amerického kongresu v hidžábu, složila přísahu na Korán a vzápětí nazvala Donalda Trumpa “zkurvysynem” a slíbila jeho impeachment! Česká televize nezůstává pozadu a dětem na Vánoce vysílala pohádku o muslimském svátku podřezávání zvířat! Babišova vláda stojí a mlčí, nemá koule na zásah a reformu veřejnoprávních médií! Jak zablokovat na televizním přijímači kanál Déčko?

Opravdu jsem přemýšlel, jestli je únosné dávat do nadpisu tak vulgární slovo, ale Aeronet je zpravodajským serverem a musíme přinášet informace tak, jak zazněly. Ve Spojených státech to doslova vře poté, co po sečtení všech hlasů z listopadových voleb a jejich přepočítání se do amerického kongresu poprvé v americké historii dostala muslimská kongresmanka. Jmenuje se Rašída Tlaíb a už dopředu ohlásila, že bude v kongresu nosit šátek, ale pokud bude chtít, nikdo jí nezakáže ani hidžáb. Narodila se v palestinské rodině emigrantů žijících v Michiganu a bude jednou ze dvou muslimek v americkém kongresu. Druhou muslimkou zvolenou za stát Minnesota je Illhan Omar, ta je přímo cizinkou, protože se narodila v Mogadišu v Somálsku. Obě dvě muslimky byly zvoleny za Demokratickou stranu s podporou ultralevicového a neomarxistického hnutí MoveOn.org, který spoluzaložil a sponzoruje George Soros.

VIDEO: https://vimeo.com/309498239

Jenže, to není ten hlavní skandál. Jde o úplně něco jiného. První jmenovaná kongresmanka, která včera složila kongresovou přísahu, totiž neudržela mezi svými příznivci z MoveOn, kteří přišli na její inauguraci, své nervy na uzdě začala mluvit od srdce o svém synovi. A to, co zaznělo, vyvolalo mezi jejími příznivci bouřlivý potlesk a nadšení, ale mnoha umírněným Američanům, a to i mezi Demokraty, pořádně zatrnulo. Tato muslimská politička s palestinským původem, která od srdce nenávidí Izrael a Židy, totiž pronesla výrok, že půjde do Washingtonu a zařídí sesazení (impeachment) toho “zkurvysyna” , čímž měla na mysli pochopitelně Donalda Trumpa. Výrok vyděsil dokonce i sluníčkové moderátory na CNN, protože Rašída vrhla na muslimy černé světlo, doslova nahnala vodu na mlýn Trumpovým příznivcům, kteří vykreslují přistěhovalé muslimy jako hrozbu a extrémisty. Její výrok si můžete naživo pustit ve videu v úvodu článku, české titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Dvě muslimky v americkém kongresu a přísahání na Korány místo na Bibli, šátky a hidžáby, a slova o zkurvysynech, to je 116. americký kongres

Ještě nikdy v historii amerického kongresu se nestalo, aby někdo veřejně nazval hlavu státu zkurvysynem ve chvíli, kdy má veřejný projev a je v roli kongresmana. Projev totiž proběhl až několik hodin po složení přísahy, takže výrok o Trumpovi už byl pronesen kongresmankou a nikoliv jenom zvolenou kandidátkou. Americká politika se hluboce fašizuje a rozpolcuje. To, co vidíme, jsou první náznaky a záblesky občanské války. Začíná to přesně těmito zfašizovanými výroky, ale ve chvíli, kdy už nejde jenom o nějakou Antifu a křiklouny v ulicích, ale slova zaznívají od kongresmanů, potom je to jasný signál toho, že společnost míří k fatálními střetu, který může vyústit v občanskou válku.

Nelze totiž sloučit dohromady dvě různé představy o budoucnosti USA, kdy zhruba jedna polovina Američanů chce migraci, otevřené hranice, hispanizaci a islamizaci USA, včetně podpory deviací v populaci jako jsou LGBT teze, zatímco druhá polovina Američanů chce tradiční rodinné hodnoty, držení zbraní, zavřené hranice, ploty, deportace a odchod USA z globalizačních organizací a obchodních dohod. Tyto dvě armády Američanů se dříve či později postaví proti sobě ve 2. Americké občanské válce. Na to si můžete vsadit.

Jenže o to horší je fakt, že stejné procesy se kopírují už i do České republiky. Propagace muslimů a islámu dosáhla dalšího vrcholu o Vánocích, když Česká televize odvysílala na svém kanálu Déčko v rámci seriálu Peg + Kočičák epizodu o muslimském svátku Eid al-Adhá, při kterém se podřezávají zvířata. Skandál, který to vyvolalo mezi rodiči a odborníky, nebere konce a TV Prima k tomu odvysílala i speciální diskusní pořad Názory bez cenzury, který můžete zhlédnout zde: https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/nazory-bez-cenzury-deti-a-islam .

ČT nadělovala dětem místo Betléma muslimský svátek podřezaných zvířat

Tady na Aeronetu vám přinášíme sestřih toho zásadního níže ve videu a hlavně na konci videa si všimněte těch zásadních momentů, které se děti z pořadu Peg + Kočičák dozvěděly. Byla to jednostranná a prvoplánová pro-muslimská masírka mířená na nejmenší. Česká televize přitom ví, co dělá. Seriál Peb and Cat totiž pochází z tvorby americko-kanadské kabelové televize PBS, která vysílá tyto pořady americkým a kanadským dětem v rámci levicové a neomarxistické multikulti výchovy. Na těchto pořadech vyrůstají americké děti, ze kterých potom vyrůstají vítači migrace, členové MoveOn, Antify a dalších neomarxistických organizací.

VIDEO: https://vimeo.com/309498884

Německá tajemnice pro integraci rozesílala vánoční přání s vyretušovaným vánočním stromkem a přáním Veselých svátků namísto Veselých Vánoc

Ve zmíněné epizodě se zpívá, že já mám sako a já mám hidžáb, v refrénu potom zaznívá veselé Eid Mubarak! (podoba křesťanského “Pánbůh zaplať!”), na kytary hrají Amir a Jasmína a nakonec se dítě dozví, že nebude mít žádné kamarády, když nepronese pozdrav “Eid Mubarak!” na znamení oslav Eid al-Adhá. V úvodu se přitom uvádí, že Kočičák při vyslovení toho jména svátku je celý strachem bez sebe, ale prý se není čeho bát. To, že tento svátek je o masovém podřezávání zvířat, to se děti v pořadu nedozví, protože v epizodě se pouze mluví o tom, že Eid al-Adhá je svátkem, při kterém se rozdávají dárky a konzumuje se jídlo. Malé dětí v ČR jsou tak přeprogramovávány, aby pomalu se jim začala rozmazávat hranice mezi křesťanskými Vánoci a ostatními svátky jiných kultur. Skandál se teď řeší v Německu, kdy státní tajemnice a genderová aktivistka pro migraci Annette Widmann-Mauz (CDU) z německého kancléřství rozesílala před Vánoci vánoční pohledy, ale bez zmínky o Vánocích. Popřála adresátům pouze “Veselé svátky, bez ohledu na to, v co věříte …” a skandál je na světě.

Všimli jste si, jak z České televize začaly mizet pořady o Betlému? Víte, v čem je problém? Protože Betlém (Betlehem -> Bet Lehem -> Dům chleba) je židovské město úzce spojené s narozením Krista, proti kterému je dnes veden frontální útok všemi směry. Dokonce i Vatikán zradil a na jeho stolec usedl Antikrist, který přijal Kabalu a dlí nad jednou z temných jam Mah’ralu. Možná si pamatujete, jak ČT byla proslulá svými pořady o Židech a Izraeli, ale poslední dobou razí muslimskou a islamizační agendu. Na čí povel? Na povel a rozkaz židů s malým ž, tzn. sionistů.

Cílem je totiž izolace Izraele a jeho zničení. Etničtí Židé tak přijdou o zemi předků, semitské pouto bude zničeno a přetrženo. Když se podíváte na ty útoky proti Židům ve světě, musí vám to dojít. Jenže, tady se stává obrovská chyba a nepochopení. Nejsou to muslimové, kteří chtějí zničit Izrael a Židy. O jejich zničení usilují sionisté. Na zničené a spálené zemi judské se zrodí Holokaust 2.0 a celý svět bude vinen tímto zločinem, s výjimkou Prahy (ta je obrácenou stranou Jeruzaléma), proto má Praha tak divné a nepochopitelné postavení v Evropě, ale o tom už jsem mluvil na SVCS a psal několikrát, k tomu se nebudu vracet.

Likvidace Vánoc, křesťanství, odkazů na Krista, zmínek o Betlému, propagace muslimů a koncept genocidy všech dohromady v jednom tavném kotli, vítězem a bílý genom si zachovají jen sionisté

Proto všechno běží podle plánu. Celý svět, jako před 2. sv. válkou, znovu nenávidí Židy, aniž by tušil, že nenávidět by měl hlavně sionisty, ne Židy. Znovu se schyluje ke genocidě, ale tentokrát nezařvou jenom Židé, ale celá bílá rasa komplet, tak jak byla stvořena, tak zanikne a bude rozpuštěna v procesu syntézy, tedy splynutí. Sionisté se tím zbaví jediného mocného nepřítele, bílé rasy, která vybudovala vyspělou civilizaci. Tento hrozivý plán dochází naplňování na všech prioritách. V médiích, ve školách, v politice, v kultuře. Všude vidíte islamizační procesy, které jako první povedou k exodu Židů, viz Francie, ze které začali Židé utíkat. Jenže hned po nich začnou utíkat gójové, myšleno ti, kteří nejsou přeprogramovaní a mají stále pud sebezáchovy. O mnoha gójích to už neplatí, nebojí se už vlastní likvidace a zániku. Jdou na porážku jako ovce, pouze čekají, až to přijde, v klidu a poslušně, spořádaně, s plným nákupním vozíkem tlačeným před sebou v nákupáku, jenž své zisky a tržby vyvádí pryč z národa do ciziny, do domovských bank sionistů.

Místo “Pánbůh zaplať” přichází “Eid Mubarak!”

Proto se nedivte, že neziskovky, které zajišťují import migrantů do Evropy, platí sionističtí operativci napojení na vedení světového sionismu, na Dům Rothschild. Kdo pumpuje peníze do migrace? George Soros, emisar domu Rothschild. To nejsou mecenáši z řad arabských emírů, kteří by financovali migraci Arabů do Evropy. Ne, jsou to evropské banky, evropské orgány, neziskovky, aktivisté a všichni jsou napojeni na sionistické financování a zdroje Domu Sion. Najednou se nesmí mluvit o Vánocích, najednou je tabu Ježíš Kristus, najednou je tabu křesťanský kříž na obalech potravin z Lídlu, najednou je tabu vánoční stromeček, najednou je tabu i přání Veselých Vánoc, protože to všechno připomíná křesťanský svátek narození Ježíše Krista. Najednou se na tom podílí i Česká televize, protože už dávno není česká.

A tak nezbývá nic jiného, než bránit vlastní děti. Pokud máte modernější televizi nebo kabelový set-top-box, můžete zablokovat heslem kanál ČT Déčko, aby si ho děti nemohly pouštět. Jak zablokovat kanál, to najdete v manuálu k příslušnému zařízení. Nechat dětem nadále dostupné Déčko je opravdu už nebezpečné, protože zatímco vy pracujete, děti se v pokoji dívají na nebezpečnou muslimskou indoktrinaci, kterou do hlav vašich dětí pumpuje Česká televize. Tomu musíte okamžitě zabránit. Nedá se totiž očekávat, že dojde ke změně v ČT v dohledné době, protože Babišova vláda je slabá a nemá odvahu proti ČT zakročit. S tím se bude muset počkat až do doby, než dojde v ČR k nastartování radikalizačních politických a občanských procesů, které jsou chystány v celé Evropě v souvislosti s událostmi, ke kterým dojde po volbách do EU parlamentu letos na jaře. Brexit totiž zatřese i s výsledky voleb.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/skandal-v-usa-a-sokujici-video-prvni-muslimska-zena-ktera-usedne-do-americkeho-kongresu-v-hidzabu-slozila-prisahu-na-koran-a-vzapeti-nazvala-donalda-trumpa-zkurvysynem-a-slibila-impeachment/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://www.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=23605
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1825 sec,0.1109 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,166kB